LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaboravio sam ovdje postati link na dnevnik 3

Vaš link

U Rvackoj su svi pametni i svi sve znaju. Bravo kolega Drazzeni, samo tako nastavite [thumbsup]



http://www.poslovni.hr/vijesti/mali-nude-kreativno-ali-neprovedivo-rjesenje-169409.aspx

Novinar koji piše pod imenom JADRANKA DOZAN nije zaboravila provjeriti po kojoj cijeni je Drazenni
kupovao dionice (ako je ovo točno), ali je zaboravila spomenuti da je gradu Opatiji 6000 kn iznos koji
nije odredio Drazenni nego zakon.Nije važno što se zakon ne poštuje, ali je važno da tu netko želi zaraditi.Iz takvog pisanja očito se vidi da je JADRANKA za nepoštivanje zakona.Na takvim novinarima ttrebali bi se zamisliti i urednici istih.
[/quote]
Sve Jadranke su iste!
😉

Stvarno je žalostno što se nas smatra kao neke lopove koji hoće nešto zaraditi na račun države ili lokalne uprave, a ne spominju opatiju koja je dužna postupiti po zakonu. Nije spomenula njenu obvezu po 6000 kuna ili nije se dotakla Hanfe i njenih kazni, ako se ne postupi po njenom rješenju…..

Kod nas je svašta moguće, i postala ej najnormanija strav da se ne radi po zakonu i da ga se zaobilazi kako kome odgovara….

pohvala za Dražena….. [thumbsup]

i dalje sam za to d aih nagazimo bez pardona, d ane žalimo više nikoga…ni Opatiju, ni državu , nego da tražimo ono što nam pripada……

A što se tiče odvjetnika i njihovih tarifa…..mislim da bi njih dosta pristalo nas zastupati za jednu pristojnu cifru koja bi se sakupila od većine nas (potrebno je provesti neku anketu koliko bi nas se prijavilo i koliko bi dionica bilo u igri)….a k tome imao bi i često eksponiranje na TV kao naš odvjetnik…hahah…malo bi sebi i reklame radio….

ali kao što akže kolega migra….nama treba odvjetnik koji je uvjeren de će ovo dobiti,a ne netko da nas zavlači sljedećih nekoliko godina……

drazenni svaka čast i samo tako imaš moju punu podršku ako treba idemo do kraja da već jednom ova dražava funkcionira na pravu a ne na lopovluku

Čestitam kolegi Draženu za nastup na Dnevniku 3 HTVa, to je veliki iskorak za udrugu.
[thumbsup]


Puno veći problem od navođenja ove neistine, jer kada je su me ljetos time pokušali diskreditirati ja sam i poslao potvrdu o svojoj prvoj kupovini LRH iz 2007, je to što se ovakve stvari ne smiju uopće objavljivati. Ti je kao da netko u novinama objavi promet vešeg tekučeg računa ili stanje na deviznoj knjižici. Ti podaci su tajni i zaštićeni. Ja bi rekao da je ovom ponavljanju cilj da se maknemo s "teme" problem malih dioničara i da sad se mi uhvatimo da branimo mene. Ukoliko novinarka bude željela ja ću joj dati broj telefona nekoliko članova Udruge koji posjeduju dionice od pretvorbe pa neka vidi kako se oni sad osjećaju, to što ispred Udruge govorim ja, nebi trebalo biti važno.. Mogla je napisati i da mi je iVar loš i preljut, e to bi me stvarno naljutilo :)))

evo zašto nije trebalo propustiti prvi puta prijaviti policiji radi objavljivanja tajnih podataka
sada se ova ostojina plaćenica nebi usudila to napisati

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

nije ni sad kasno podnijeti prijavu

@drazenni
Dražene,mislim da je nužan demantij na članak J.D. jer Vas članak prikazuje isključivo kao pohlepnu
osobu koja se želi okoristiti na račun drugih.
Radi se ipak o najtiražnijem dnevnom listu i štetno je za Vas i udrugu da u istim novinama ne objavite demanti na što po zakonu imate pravo.
Ako ste kupovali i 2007 ,2008 po puno višim cijenama trebate najmanje dati demanti.
Pozdrav

točno….a dužni su ga objaviti na istoj starnici…čini mi se…..

zašto im dopustiti da nas prikazuju u tom svjetlu, a štite one koji izgiravaju zakon ?

Ne ulazim u vašu mogućnost/pravnu verovatnost da spor na sudu dobijete. Nisam stručnjak za to, a ionako ne bi mnogo verovao nekim advokatima kojima je u interesu vaše sudovanje jer oni na tome zasigurno neće da izgube, kakva god konačna presuda bila…

No, zanima me jedna druga stvar… Neko je ovde pominjao mogućnost ili želju da vas država obešteti akcijama LKPC naprimer.

No, ako je obveza nastala pre dve, tri godine, ne znam ni sam tačno kada (ispravite me), zar zaista mislite da bi vas država trebala obeštetiti po današnjim cenama akcije LKPC? Zašto to ona ne bi uradila po cenama iz istog razdoblja? Otuda postavljam vam pitanje, šta ste time u konačnici dobili?

Vi želite da vam priznaju finansijski novčanu obvezu iz tog razdoblja, kada je obveza navodno nastala, a želite obeštećenje po trenutnim cenama akcija? Malo mi to nažalost smrducka da bi neko u takvom dilu ostao kratkih rukava… pitam se ko i ko bi takve rabote na kraju trebao da plati…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kolega Fotije država će male dioničare morati obeštetiti u novcu, no kao protuvrijednost im može ponuditi dionice i to po trenutnim važećim cijenama. Brkate malo osnovne stvari, prijašnje cijene nemaju veze.

New Report

Close