LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo mene mošte prvog razapet na stub srama jer sam se usudio zaradit 10% godišnje ako Opatiji prodam LRH po 6000 kn. Kako sam drzak samo i bahat.

Only God, Muammar and Libya!

I još nešt, nisam "domaći". Nisam njihov. Samo ne znam čiji sam. Vaš, naš, njihov [huh]

Only God, Muammar and Libya!

Moja razmišljanja idu u ovom smjeru. Napravimo šprancu za tužbu i svi utužimo Opatiju svi osobno (bez odvjetnika ili s odvjetnikom tko želi) i pokrenemo par stotina sporova kako bi napravili nešto pritiska da se stvari počnu brže riješavat. Ako se nešto pozitivno dogodi svatko može odustat od spora uz minimalne troškove, ako ne idemo dalje. Jedan od nas je uspio privesti stvari kraju, što znači da ni mi ostali ne možemo proći lošije. Pa kud puklo da puklo. Naravno udruga radi koliko može, no mislim da bi se trebali sada kad je prijelomna točka bliz svi uključiti. Ovako pasivno bojim se da nećemo ništa postići.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

zeko je u pravu.. trebalo bi krenuti sa tuzbama.. to je i bio plan, jer udruga ne može tužiti. Udruga će se nastaviti boriti kako kroz medije a tako i pravno da osigura opstojnost opatijine obveze koja je temelj tužbe. Ukoliko utužimo prije nego HFP i Opatija ponovo pokušaju srušiti obvezu pa ćak i da im to uspije imali bi temelja da ih tužimo za štetu jer su nam je nanijeli sklapanjem nezakonitog sporazuma. Ja sam već obavio dosta razgovora sa odvjetnicima i ovaj tjedan bi svakako "finiširao" sve detalje.

finiširaj detalje i dogovori posao za sve
napravi anketu da znaš na koliko klijenata i dionica možeš računat
il traži poseban mail namjera da se zna
pa kad dogovoriš uvjete sa odvjetnikom onda i mail potvrde
pozdrav

Otvoreno pismo..

Vaš link

kada je to poslano
danas?

pismo nema datuma

treba to poslati i Jadranki i HFP-u i gradu Opatiji, dda ne bi bilo da netko nije znao, a i svim novinarima

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Evo kolege iz slo nastavljaju kupovati

10. PBZ skrbnicki opet podebljan

ali KD je isti dan prodao 70 kom???

pretovar u deželi ili ???

poslano je danas jadranki, na 80 mailova svih relevantnih institucija i političara, te medijima..
Vjerujem da će to biti popračeno danas u dnevniku i u manje više svim novinama sutra

kaj onda nedobijem pinku već druge dioničke


poslano je danas jadranki, na 80 mailova svih relevantnih institucija i političara, te medijima..
Vjerujem da će to biti popračeno danas u dnevniku i u manje više svim novinama sutra

Dobro napisano i čestitka na trudu i zalaganju: Nebih imao ništa protiv da me isplate 3 za 1 :-)) !!

New Report

Close