LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Džabe vam slati mailove na te adrese. To su "NEDODIRLJIVI" i ne komuniciraju sa normalnim ljudima, građanima koji su ih izabrali!!! Vjerujete mi, pokušao sam nekoliko puta, nevezano za LRH!

Jesli li probao slati sa vidljivim cc mail adresama dnevnih listova? A osim toga, predizborna godina je…



Džabe vam slati mailove na te adrese. To su "NEDODIRLJIVI" i ne komuniciraju sa normalnim ljudima, građanima koji su ih izabrali!!! Vjerujete mi, pokušao sam nekoliko puta, nevezano za LRH!

Jesli li probao slati sa vidljivim cc mail adresama dnevnih listova? A osim toga, predizborna godina je…
[/quote]
Budem to i onu gsopođu iz EU Vivien ako se ne varam….

in det kejs, inevitbl in ingliš. so det prajmminister ken anderstend it [lol]


Džabe vam slati mailove na te adrese. To su "NEDODIRLJIVI" i ne komuniciraju sa normalnim ljudima, građanima koji su ih izabrali!!! Vjerujete mi, pokušao sam nekoliko puta, nevezano za LRH!

Probaj se predstavit kao Borut Pahor. [smiley]

Nego, ovom objavom za javnost je HANFA dala do znanja da se ovdje ne radi o ‘vracanju’ dionica LRH SNHu.

Meni se cini da je relevantna cijena stjecana dionica ona iz tuzbe SNH za nadoknadu stete od 7272 po dionici LRH.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Meni se cini da je relevantna cijena stjecana dionica ona iz tuzbe SNH za nadoknadu stete od 7272 po dionici LRH.

Mislim da cijena na burzi to demantira!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

da to je jedino mjerodavno danas me je neko pokupio
a njega nije strah moja cijena je i dalje 3200

Ja kupio jednu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

to moj sokole
je ima hanfa neki zakonski rok za rešenje
o ponudi sna ili će zavlačit ko od grada opatije



Meni se cini da je relevantna cijena stjecana dionica ona iz tuzbe SNH za nadoknadu stete od 7272 po dionici LRH.

Mislim da cijena na burzi to demantira!
[/quote]
Ja mislim da sadašnja cijena pokazuje da trguju day traderi (na 1 komad zarađuju po 100 kn i to ih veseli).

dajte kolege neki datum nemože valjda razmatrat koliko žele

i još nekaj nemamo potporu fondova jer ovo su sve mali igrači
da se stavi 500 kom na kupnju/prodaju bio bi stampedo ili gore ili dolje
sve više me ovo sve živcira

Ne da nemamo potporu nego upravo suprotno; netko od velikih igra za Ostoju i mjesecima blokira rast. Kad bi se ovo istraživalo na način kako to radi SEC onda bi puno njih završilo iza brave. Izgubio sam pravo malo bogatstvo na LRH ali bi radije da bagru zatvore u Lepoglavu nego da mi ujutro ponude 6tkn po dionici.
Ovo je odavno prestala biti fer igra jer su mali dioničari potpuno nezaštićeni, nemaju najosnovnije informacije koje bi na jednom uređenom TKu morali dobiti, novinari nas prikazuju kao pohlepne lihvare….Cijela država se zgraža nad FIMI Medijom, a ovdje su Ostoja, Tešija i Granić svjesno i namjerno izmanipulirali Vladu RH i nikom ništa??? Za mene je vijest dana da je HANFA u svom očitovanju nazvala zaključke tzv. financijske ekspertize lažnima, a za hrvatske medije je bitno kakav je bio body language Ive Sanadera na jučerašnjem svjedočenju.

New Report

Close