LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega spajdi niste u pravu. Zakon je nešto zacrtao, a ne dioničari

Motiv kolege spidermana je vjerojatno isti ko i motiv kolege jajare… pretpostavljam da svoje postove šalju zavaljeni u neku fotelju nekog ureda SN Holdinga ili su na plaći lokalnih gradskih otaca 🙂 btw. spidey, kakvo je vrijeme u Opatiji? jel sunčano?


O čemu ti pričaš? ….i onda stvarno mi nije jasan motiv.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Bojim se da se kolega spiderman ne brine o moralnoj dimenziji jer da ima moralnih osjeća sigurno ne bi kontinuirano prešućivao dobar dio malih dioničara koji je kupova po cijenama od 4000 do 7000 kn a to je bilo vrijeme kad se najviše i kupovalo.

A šta je po tom pitanju sa dioničarima koji su kupovali INGRU po 60.000 (400) ili IGH po 16.000 i sve ostale dionice, jer vidim da ste se vratili u 2007.g.!? Ma, dajte, o kojem moralu vi to pričate? Ne kažem ja da je u redu ovo što se radi oko LRH, ali gledajte malo i drugu stranu priče!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Jos sam jednom razgovarao sa SKDD.

Gđa s kojom sam pričao, ponovila mi je da cijenu kupnje ne daju nikome ali komade da (dnevne transakcije) i to jedino mjesečno izdavateljima na CD-u i to je praksa veće duže vrijeme.
Cijenu su vjerojatno pogađali premda tom danu.

Ali usvakom slučaju rekla je da SKDD podatke o točnoj cijeni stjecanja ne daje NIKOME i da je takva objava zabranjena i podložna pravnim sankcijama.
Na moje pitanje tko bi to trebao ispitati rekla je kratko da SKDD ne ali vjerojatno Hanfa koja je i po meni nadležna za ovakve stvari.

Dražene evo sve imaš!


S ovakvim rješenjem problema Liburnije ne slaže se Udruga malih dioničara LRH. Udrugu, čini se, nisu osnovali sadašnji ili bivši zaposlenici nego osobe iz Zagreba, koje nikada nisu imale veze s Liburnijom, osim što su trgovale njenim dionicama.

Hahaha, izgleda da su " najjači predstavnici " udruge dioničara LRH iz Zagreba !Ovo piskaralo što je pisalo ovakav tekst očito luta u nekim maglama ni sam u spoznaji što se ustvari događa ( naravno , druga stvar je ako zna i sad pokušava praviti destrukciju ), na kraju ispada da se svi drugi dioničari osim onih iz Opatije više bore da nešto bude transparentno i po nekoj pravdi i zakonu, nego oni koji bi to stvarno trebali!Baš bi me zanimalo kada bi nekom zaposleniku LRH omogućili da proda svoje dionice po 6000 Kn dali bi to odbio ???Ima li netkoga tko se žali ???



Bojim se da se kolega spiderman ne brine o moralnoj dimenziji jer da ima moralnih osjeća sigurno ne bi kontinuirano prešućivao dobar dio malih dioničara koji je kupova po cijenama od 4000 do 7000 kn a to je bilo vrijeme kad se najviše i kupovalo.

A šta je po tom pitanju sa dioničarima koji su kupovali INGRU po 60.000 (400) ili IGH po 16.000 i sve ostale dionice, jer vidim da ste se vratili u 2007.g.!? Ma, dajte, o kojem moralu vi to pričate? Ne kažem ja da je u redu ovo što se radi oko LRH, ali gledajte malo i drugu stranu priče!
[/quote]
Koju drugu stranu.
Tražimo samo da se primjeni Zakon o preuzimanju.Ništa više!!!
Zašto Vam smeta što tražimo poštivanje Zakona i rješenja Hanfe.
Tražimo vladavinu prava,a ne samovolju .
Pozdrav

zašto ne objave po kojoj je cijeni Ostoja kupovao dionice

da bi ih poslije prodavao po 6-7000

pa opet kupovao ovih 2,55% na oko 1600-1800 kn

nije se valjda nadao da će opet zaraditi [lol]



E super kad nam se ostoja počne pozivat na moral.

Pa, šta onda očekujete od njega? Da vam da 6.000 kn po dionici!? Hahaha, mo’š mislit!
[/quote]
samo da plati po zakonu o preuzimanju trgovačkih društava kolega
nismo ga mi napisali niti izglasali
a neće ga ni ostoja provodit kako njemu odgovara na štetu drugih

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ja gledam zakonsku stranu i stranu malih dioničara, strana SN Holdinga i grada Opatije me ne zanima jer su oni (političari) to sve i zakuhali. Gledaju li oni našu stranu? Gdje je državno odvjetništvo? Bilo bi tu posla i za njih, prodati LRH za male pare bilo kome je kriminal (Kutleraj), no nemaju vremena za to, bave se vjerojatno sljedećim izborima…



Bojim se da se kolega spiderman ne brine o moralnoj dimenziji jer da ima moralnih osjeća sigurno ne bi kontinuirano prešućivao dobar dio malih dioničara koji je kupova po cijenama od 4000 do 7000 kn a to je bilo vrijeme kad se najviše i kupovalo.

A šta je po tom pitanju sa dioničarima koji su kupovali INGRU po 60.000 (400) ili IGH po 16.000 i sve ostale dionice, jer vidim da ste se vratili u 2007.g.!? Ma, dajte, o kojem moralu vi to pričate? Ne kažem ja da je u redu ovo što se radi oko LRH, ali gledajte malo i drugu stranu priče!
[/quote]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

hanfa.hr

Pa, platit će vam po zakonu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



I sad će svi reći da sam špekulant. Pa neka.

Sve je meni ovdje postalo jasno odavno! Onaj tko je imao i kupio dionice LRH po 1500 ili 1700 kn, dobro je prošao i uopće se ne žali. Ista je stvar sa SN Holdingom, ako si ga kupio po 80 ili 100 kn, sve ok!
Problem je u vama špekulantima koji ste prekasno ušli ove dvije dionice, po 2500 (LRH) ili 230 kn (SNHO). E, hebiga! Nemože sve biti uvijek kako si zamisliš, a lijepo ste vi to ovdje zamislili!
[/quote]

Hajde ne praši, ima nas ovdje koji smo ulazili i na 6000 kn vjerujući u firmu i ne prodavajući kada je cijena padala – i što sada : da svi pušimo ???

New Report

Close