LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolege,

Novinari mi se već dugo gade, ne bih se na njih obazirao. Treba ih iskoristiti za našu stvar i ispljunuti. Inače nisam ovako nabrijan, ali stvarno mi se gade. Kakve veze ima po koliko je tko kupovao ili kupuje?

Dražene, samo naprijed!!

SVI SMO MI DRAŽEN NIKOLIĆ!

Kamelija, simbol Opatije!

Dražene evo i ja sam se registrirao na forum da Vam dam podršku.Nisam bio na skupštini ali sam Vam poslao punomoć.SAMO NAPRIJED

drazenni

Uopće me ne zanima po kojoj cijeni je netko stekao svoje dionice ( pa valjda je svatko od nas na tržištu kapitala da bi zaradio , a ne izgubio ) ako je sve u okviru zakona, a ono što mi tražimo je da Opatija ispoštuje odluke suda i zakon koji je na snazi!Po meni bi trebalo još da im teku i zatezne kamate zato što je rok za objavu javne ponude za njih davno prošao.Ako je itko u ovoj priči omastio brke to je Ostoja koji je od prognanika izvukao dionice za kikiriki, skupo ih prodao i sad opet zakulisanim igrama došao u posijed dionica LRH.U svakom slučaju podrška Draženu i neka samo nastavi tako !

pisem iz auta.. Saljem prijavu hanfi ali i drugim institucijama

Zašto nitko ne komentira na Večernjem?
To jedino čuitaju svi ljudi!!!!
Dajte se aktivirajte …

S ovakvim rješenjem problema Liburnije ne slaže se Udruga malih dioničara LRH. Udrugu, čini se, nisu osnovali sadašnji ili bivši zaposlenici nego osobe iz Zagreba, koje nikada nisu imale veze s Liburnijom, osim što su trgovale njenim dionicama.

Evo bisera iz večernjeg [lol]

Nek im neko javi da dioničari ne moraju nužno bit bivši ili sadašnji radnici ili netko na užem području Opatije. Dioničar može bit i netko s drugog kraja svijeta.
Sad je više nego očito da ovi članci imaju samo jedan cilj. Sramota.

Only God, Muammar and Libya!

Još samo fali da objave trenutačno stanje portfelja!

Ako na ovo ne ragira i HANFA i SKDD zajedno onda je otvoren prostor da "druker" druka dnevne podatke nekome … a što to znači za tržište ne moram posebno naglašavati.

Za ovo netko treba odgovoarati jer su podaci dobiveni samo s jednog mjesta SKDD!

Hanfa javi se … Poslovni javi se!


Zašto nitko ne komentira na Večernjem?
To jedino čuitaju svi ljudi!!!!
Dajte se aktivirajte …

Neću da se tamo registriram uopće. Nisu to zaslužili. A to što nema komentara govori samo jedno, od ove teme očito ne mogu stvorit svađu na relaciji partizani – ustaše, Srbi – Hrvati, no možda me iznenade.
Mogu oni pisat što hoće. Pisalo se i o Ostoji svašta pa je sad SNHO dobio LRH. Papir svašta podnese. Glavno da smo se mi nekako uspjeli organizirat zahvaljujući Draženu.
S obzirom da je Linić rekao nešto u stilu da premijerka nije znala puno o ovome već da je Granić skakao oko nje i viko LRH, možda ne bi bilo loše da se i nju uputi u problem stvari.

Only God, Muammar and Libya!


S ovakvim rješenjem problema Liburnije ne slaže se Udruga malih dioničara LRH. Udrugu, čini se, nisu osnovali sadašnji ili bivši zaposlenici nego osobe iz Zagreba, koje nikada nisu imale veze s Liburnijom, osim što su trgovale njenim dionicama.

Evo bisera iz večernjeg [lol]

Nek im neko javi da dioničari ne moraju nužno bit bivši ili sadašnji radnici ili netko na užem području Opatije. Dioničar može bit i netko s drugog kraja svijeta.
Sad je više nego očito da ovi članci imaju samo jedan cilj. Sramota.

Ja ću samo reći da bi me više brinulo da su plaćenici iznjeli neku pravno utemeljenu argumentaciju glede namjera SNa, ovako je to na nivou jeftinog tračanja.


S obzirom da je Linić rekao nešto u stilu da premijerka nije znala puno o ovome već da je Granić skakao oko nje i viko LRH, možda ne bi bilo loše da se i nju uputi u problem stvari.

Daj reci da se šališ….Jaci je preće da se ustvrdi da su MiGovi bili ispravni, da je sve bilo OK i da u Hrvatskoj nema privrednog kriminala a i ako ima to su onda samo pojedinci a nikako stranke.

kaj je ovo i sn i lrh su u stagnaciji
prema dole

Bit će joj ovo preče kad bude morala zatvorit 23. poglavlje.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close