LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas, OTV 2000 h, TV Bujica- gost Slavko Linic, tema INA i LRH

ljudi, počeli ste previše sa pesimizmom što se tiče LRH…ja se svakog dana molim svetom Anti,još nas samo on može spasiti [smiley]…ma ništa se loše nije dogodilo za nas…pa već bi HANFA od kad sve odobrila i gotovo…ovo čekanje ide nama u korist, očito se traže procjene, rade obračuni…nemojte da vas sve ovo zaplaši, pa valjda svi znamo da živimo u surovom kapitalizmu i još u hrvatskim uvjetima…pa kud ćeš bolje, lešinara koliko hoćeš, od najnižih razina pa na više…evo samo u firmi u kojoj radim, jedan sloj ima apsolutno sve, dok drugi šljaka (sa diplomama) i nema ništa…osobno imam dva šefa, od nas 5…ne računam više razine

Deleted by Funky

Od Linića ništa novo, u čemu je razlika prijašnje odluke kad su dizali onakvu graju i ovog sad kad svi šute?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kolege, mi ovdje smo previše u tome i narvno razumijemo o ćemu se radi.. za javnost je bitno da se piše o LRH, nekim malim dioničarima što se bune, prevari, polančecu, graniću itd… to zapravo nitko ne razumije.. i da je sad linić vikao kao prije da ostoja treba u zatvor i da je hdz kriminalna organizacija to nebi ništa promijenilo.. stvari će se možda poćeti događati kad netko posjedne čobankovića i to ga pita, ili čak kosoricu.. mi nemamo traktore da ih izvedemo na ceste. e tad se kod nas rješavaju problemi.

U Jutarnjem tekst: Neću prodavati hotele, za LRH tražim ulagače (N.Horvat)

Ne bi ih ni ja prodavao da su mi ih poklonili kao njemu.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

SAD sam miran, eh da

citiram
Nitko od dioničara neće biti diskriminiran ni oštećen.
Mi ćemo svoju zakonsku obavezu ispuniti.

Eh, da. A tko je zakon ovdje?
Vjeruje li tko g. Ostoji?
Vjeruje li tko ovdje zakonu?
Il onima koji ga tumače??????


SAD sam miran, eh da

citiram
Nitko od dioničara neće biti diskriminiran ni oštećen.
Mi ćemo svoju zakonsku obavezu ispuniti.

Eh, da. A tko je zakon ovdje?
Vjeruje li tko g. Ostoji?
Vjeruje li tko ovdje zakonu?
Il onima koji ga tumače??????

Ovo me podsjeća na one koji su stalno prizivali:
"Neka institucije PRAVNE DRŽAVE rade svoj posao."
😉

A naveo je i da se cijena tek treba utvrditi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

eto i službeno je omogućen dokap
Vaš link

Što će to znaćiti za LRH, pa i za SNHO ?

du du du .. nema nam pomoći

mene buni samo jedan detalj pa molim upućene za objašnjenje.
što u stvari znači:
"Uprava Društva ovlaštena je, uz suglasnost Nadzornog odbora, u pogledu dionica koje se izdaju temeljem ove odredbe Statuta, isključiti pravo prvenstva dioničara pri upisu novih dionica."

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close