LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova situacija nije ništa neočekivano s toga se ne treba previše uzbuđivati, mislim da sam već prije nekoliko tjedana predvidio u jednom od svojih postova da mi tu nećemo moći ništa do objave HANFA-ina rješenja. Tek ćemo onda stvarno vidjeti na čemu smo i dali ćemo što dobiti ili ćemo još više izgubiti. A potom predstoji sudska borba, prvo lokalna, a onda vjerovatno i ona van Hrvatskih institucija (onih koji su 10 godina proučavali iskaz o mitu od 800000 maraka 🙂 ) jer što od njih očekivati?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Ova situacija nije ništa neočekivano s toga se ne treba previše uzbuđivati, mislim da sam već prije nekoliko tjedana predvidio u jednom od svojih postova da mi tu nećemo moći ništa do objave HANFA-ina rješenja. Tek ćemo onda stvarno vidjeti na čemu smo i dali ćemo što dobiti ili ćemo još više izgubiti. A potom predstoji sudska borba, prvo lokalna, a onda vjerovatno i ona van Hrvatskih institucija (onih koji su 10 godina proučavali iskaz o mitu od 800000 maraka 🙂 ) jer što od njih očekivati?

molim pravnike da razjasne dali možemo odmah na europski sud
jer su domaći gubljenje vremena
potkupljena banda

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

A u pičmat ovakav bid nisam vidio još tamo od 1500 kn

to je samo dokaz da smo u banani


molim pravnike da razjasne dali možemo odmah na europski sud
jer su domaći gubljenje vremena
potkupljena banda

Nisam pravnik ali koliko znam ne dok se ne iscrpe sva pravne mogućnosti u RH.

Što će se dokapitalizacija lrh raditi po modelu da samo snho sudjeluje? Pa to je još jedna pljačka, ne vidim razlog zašto ne bi svi sudjelovali, pa čak i Opatija može prodati određeni dio dionica, koje će naknadno kupiti kroz proces dokapitalizacije.

ma nek objavi više bilo što spod 2200
neće ići ma gdje su ti slovenski i hrvatski ulagači
ak si siguran u prinos od 20% a ne 100%
nema tu ulagača već samo mi mali i on veliki
a pravila velika riba papa malu ribu
kao i uvijek u životu

dajte 1 ma pukao sam više
od 2005 pa nije ovo dinastija
ovi u upravi uzimaju pinku menagera ko salate
ostoja je svoje uzeo mi ćemo uzeti kaj možda
dividendu oh pa i to je pravo bogastvo


ma nek objavi više bilo što spod 2200
neće ići ma gdje su ti slovenski i hrvatski ulagači
ak si siguran u prinos od 20% a ne 100%
nema tu ulagača već samo mi mali i on veliki
a pravila velika riba papa malu ribu
kao i uvijek u životu

Kolega ovoliko kukanja ima smisla jedino ako ste na bidu…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

nisam ja a li znam tko je


nisam ja a li znam tko je

Ako niste na bidu onda nema potrebe za panikom. Odite prošetat ili na pivicu. Gledanje u monitor ubija.
Što se tiče situacije s malim dioničarima nije se ništa promijenilo na lošije od trenutka kad je sporazun sklopljen pa do sada. Samo dobre stvari se događaju. Vjrujte za sada nemate razloga za paniku.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

keky, 22.09.2010. u 15:35

Ako niste na bidu onda nema potrebe za panikom. Odite prošetat ili na pivicu. Gledanje u monitor ubija.
Što se tiče situacije s malim dioničarima nije se ništa promijenilo na lošije od trenutka kad je sporazun sklopljen pa do sada. Samo dobre stvari se događaju. Vjrujte za sada nemate razloga za paniku.

Slažem se….
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close