LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za sada SN holding ima pravo glasa.. ako bi Hanfa odbila ponudu tad gube dok je ne objave.. Ima tu nekih ograničenja oko stvari koje bi se mogle uopće raditi na skupštini u ovoj situaciji?… pravnici i oni koji se tako osijećaju na posao 🙂 Dakle imenovanje povezanih osoba u Nadzorni u trenutku objavljivanja ponude? Dujmić u Nadzorni? A nemaju prava iz dionica? Izmjene statuta? etc etc Sugestije, ideje, stavovi..

Nadalje dioničari iz kvarnera, danas su popodne sjednice vijeća u Lovranu i Matuljima.. Zovite vijećnike i apelirajte da odbiju prijedlog. Ja sam im poslao pisma, no razgovor puno više vrijedi. U Lovranu koji ima manje od 2000 glasača ima 100-130 dioničara što je barem 200-250 glasača, ako uzmemo da je sadašnji načelnik osvojio mjesto sa 54% od nekih 40% onih koji su izašli to je nekih 400 glasova!!! Dakle njegov legitimitet u Lovranu se bazira na tih 400 ruku a 250 ih sada okreće protiv sebe?. Objasnite to vijećnicima protiv koga se bore umijesto da nas gledaju kao nekog ko ih želi opljačkati. Nagodba za koju danas glasaju u nekim svojim elementima nije zakonita i za to će netko odgovarati. Stav da 2007 su sklopili nezakoniti sporazum (nedopuštena pobuda) i da je isti iz tog razloga ništetan ih dovodi u još goru situaciju! Zanimljivo da je i Ministarstvo financija dalo mišljenje da je sporazum ok, i da se radi o izvornom stjecanju. Sada oni izjavljuju da su znali da to nije izvorno (i HFP) stjecanje i da su zapravo cijelo vrijeme lagali tvrdeći suprotno :)))
Najbolje je što me Gržin (načelnik Lovrana) pitao a šta da on sad radi. Poželio sam mu reći: maknite se da netko drugi sjedne na to mijesto ako ne znate.

A dobro, kakva je situacija trenutno? Je li snho dao ponudu i po kojoj cijeni?
po meni, SNHO je najavio stjecanje i objavio da je u obvezi s onim prvim dokumentom, tamo je rekao da će platiti prosjek od zadnja tri mjeseca, ali po meni u toj objavi niti nije dužan reći cijenu.
HANFA mu treba dozvoliti ponudu, onda snho objavljuje cijenu, a hanfa to odobrava.
Po meni – ove tri radnje se nisu dogodile.
Jesam li u krivu?

mislim da je ideja udruge prilično jasna…ukoliko ponuda ne bude adekvatna tj. cca 6.000 kn ide tužba u ime svih članova…pa ako treba i do strassbourga…

www.lociraj-popust.com

neznam kamo ovo sve vodi samo
nije dobro za nikog


mislim da je ideja udruge prilično jasna…ukoliko ponuda ne bude adekvatna tj. cca 6.000 kn ide tužba u ime svih članova…pa ako treba i do strassbourga…

100% SAM ZA TO
UOSTALOM ZATEZNE SU KAMATE PO MENI MAJKA SVIH ULAGANJA.
KAMATARENJE I TO JOŠ PO ZAKONU.
KAD SVE ISPLATI JEDNOG DANA MOŽDA OSTOJI NITI NEOSTANE NIŠTA OD LRH.
S OBZIROM DA JE DO SVEGA DOŠAO SA UPITNIH 1 MIL KN TO MU I NEĆE
BITI TAKO VELIKI GUBITAK NOVACA.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

hohoho zekan se probudio
neda na 3
nije dobro

ma vidi ti to pada sn a i lrh
nemreš gledat kaj je ovo

Iz Hanfe danas nista o ponudi, jedino rjesenje kojim udruzi nije odobren status stranke u postupku.

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4
http://www.hanfa.hr/uploads/47-10-02.pdf

Nesto me kopka…
Ak SDP dođe na vlast (prije vremena … recimo kao scenarij) mislim da je tada naša pozicija puno lošija jer sigurno neće protiv svojih pulena iz Opatije.

ovo je očekivano, zahtjev za piznavanjem strane u postupku u pravilu se odbija tj ne znam da je ikada ikome i odobren, no po istom podnesku tražili smo mi i neke druge stvari tj. objavu sporazuma .. mogli su baš i to napisati da se osjetimo važnim, da su postupili po našem traženju i dalji nalog da se objavi sporazum

zanimljivo da nije matko ona faca iz
plive
son e kupovao 2008 ono po 50kom kad je sa 2000
došla do 4000 kad je štrok bio u igri

New Report

Close