LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dajte dečki skoro pa da se vidi 3000


I to nacional koji je godinama pisao o Ostoji kao negativcu. Nije mu palo na pamet da progugla arhivu. A mi mali dioničari smo negativci koji smo jedini kupili dionice. Opatija dobila 25%, a on 54% a krenuo je u kuponsku s sumljivih milion kuna kako je nacional pisao. A mi smo kao špekulanti. Koja smo mi bara ona najgora tranzicijska. Ali što bi rekli "nije važan neprijatelj koji te napada već svetinja koju braniš". Branimo mi svoje profite ali branimo i pravnu državu ma koliko to pretenciozno zvučalo. U napad!

po treci put danas…narucen clanak/pamflet…ljudi taj nacional vise ni ne citaju…kad im isteknu ugovori kao sto imaju sa inom (sto su naravno rijesili preko stipe "burdusa" mesica i hns-ovskog zeta dragicevuca) po kojima prodaju taj mafijaski bilten mogu staviti kljuc u bravu…a onom jelinicu treba ponoviti——-vucibatino!!!

buksa

buksa

"Day after yesterday"

„Vlada je posljednjih godina spretno pregovarala o tom predmetu i spor je riješen na zadovoljstvo svih, osim rijetkih burzovnih špekulanata.“ može vas biti sram gospodine Jeliniću!…da se bar potrudio saznati pravi postotak i pravi iznos…težak neprofesionalizam, da ne upotrijebim neke teže riječi…mi ispali teški negativci, a druga strana svecima…društvo nam je otišlo totalno kvragu, od danas zaobilazim ovog novinara u širokom luku…dobro, odabrao je stranu iz ovog ili onog razloga, ali da barem napiše koju točnu brojku
nevezano za temu, ali eto da spomenem…čitam Jurčićev intervju neki dan gdje najavljuje kapitalnu dobit i do 50%…odzvonilo je nama „burzovnim špekulantima“, očito treba napravit „pravednu“ raspodjelu lažnoj socijali, bitangama i neradnicima…eto svi ležimo doma i brutalno zarađujemo na burzi…pa jel se tko od te gospode zapitao da ti ljudi možda i rade po cijele dane i teško zarađen novac možda ulažu na tržištu kapitala, a ne kupe recimo novi auto ili stan…umjesto da daju bar nekoliko projekata za stvaranje novih vrijednosti, oni se bave novim porezima…pa neće taj porez kačit većinske vlasnike koji drže svoj udio, nego najviše nas male…najbolje da nam sve uzmu, nacionaliziraju i opet prodaju strancima i tako smo po njima teški paraziti…isprike, ali malo mi je Jurčić digao živac, smeta mi taj populizam i demagogija


„Vlada je posljednjih godina spretno pregovarala o tom predmetu i spor je riješen na zadovoljstvo svih, osim rijetkih burzovnih špekulanata.“ može vas biti sram gospodine Jeliniću!…da se bar potrudio saznati pravi postotak i pravi iznos…težak neprofesionalizam, da ne upotrijebim neke teže riječi…mi ispali teški negativci, a druga strana svecima…društvo nam je otišlo totalno kvragu, od danas zaobilazim ovog novinara u širokom luku…dobro, odabrao je stranu iz ovog ili onog razloga, ali da barem napiše koju točnu brojku
nevezano za temu, ali eto da spomenem…čitam Jurčićev intervju neki dan gdje najavljuje kapitalnu dobit i do 50%…odzvonilo je nama „burzovnim špekulantima“, očito treba napravit „pravednu“ raspodjelu lažnoj socijali, bitangama i neradnicima…eto svi ležimo doma i brutalno zarađujemo na burzi…pa jel se tko od te gospode zapitao da ti ljudi možda i rade po cijele dane i teško zarađen novac možda ulažu na tržištu kapitala, a ne kupe recimo novi auto ili stan…umjesto da daju bar nekoliko projekata za stvaranje novih vrijednosti, oni se bave novim porezima…pa neće taj porez kačit većinske vlasnike koji drže svoj udio, nego najviše nas male…najbolje da nam sve uzmu, nacionaliziraju i opet prodaju strancima i tako smo po njima teški paraziti…isprike, ali malo mi je Jurčić digao živac, smeta mi taj populizam i demagogija


This is what Edit Piaff used to say:
"Use you faults, use your defects…Then you gonna be a star!"


„Vlada je posljednjih godina spretno pregovarala o tom predmetu i spor je riješen na zadovoljstvo svih, osim rijetkih burzovnih špekulanata.“ može vas biti sram gospodine Jeliniću!…da se bar potrudio saznati pravi postotak i pravi iznos…težak neprofesionalizam, da ne upotrijebim neke teže riječi…mi ispali teški negativci, a druga strana svecima…društvo nam je otišlo totalno kvragu, od danas zaobilazim ovog novinara u širokom luku…dobro, odabrao je stranu iz ovog ili onog razloga, ali da barem napiše koju točnu brojku
nevezano za temu, ali eto da spomenem…čitam Jurčićev intervju neki dan gdje najavljuje kapitalnu dobit i do 50%…odzvonilo je nama „burzovnim špekulantima“, očito treba napravit „pravednu“ raspodjelu lažnoj socijali, bitangama i neradnicima…eto svi ležimo doma i brutalno zarađujemo na burzi…pa jel se tko od te gospode zapitao da ti ljudi možda i rade po cijele dane i teško zarađen novac možda ulažu na tržištu kapitala, a ne kupe recimo novi auto ili stan…umjesto da daju bar nekoliko projekata za stvaranje novih vrijednosti, oni se bave novim porezima…pa neće taj porez kačit većinske vlasnike koji drže svoj udio, nego najviše nas male…najbolje da nam sve uzmu, nacionaliziraju i opet prodaju strancima i tako smo po njima teški paraziti…isprike, ali malo mi je Jurčić digao živac, smeta mi taj populizam i demagogija


Darac, svaka Ti brate stoji na mjestu!

Kamelija, simbol Opatije!

vidim ja udruga bi mogla prerasti u stranku malih dioničara 🙂

ukratko:
poslan mail viviane reading sa molbom da obrate paznju na pravno silovanje malih dionicara (naravno u jednom diplomatskom tonu),
zatrazen sastanak kod cobankovica
u pripremi pismo vijecnicima opcina sa zamolbom da se procita sutra na sjednicama i objava u medijima
danas novi podnesak hanfi na temu cijena.. Nas izracun
podnesak upravnom sudu na zalbu opatije gdje trazimo da se ista odbaci

punomoci pristizu

Čitam danas da Polančec prijeti Jadranki, možda bi nam i on mogao pomoći:)


vidim ja udruga bi mogla prerasti u stranku malih dioničara 🙂

Kamelija, simbol Opatije!


Čitam danas da Polančec prijeti Jadranki, možda bi nam i on mogao pomoći:)

vidim ja udruga bi mogla prerasti u stranku malih dioničara 🙂

[/quote]

mogla bi Jadranka skupa sa Sanaderom postati predmet istrage… a onda bi mogle biti poništene i sve nagodbe koje su do sada sklopljene na relaciji država-Opatija-SNHO [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Čitam danas da Polančec prijeti Jadranki, možda bi nam i on mogao pomoći:)

vidim ja udruga bi mogla prerasti u stranku malih dioničara 🙂

[/quote]

mogla bi Jadranka skupa sa Sanaderom postati predmet istrage… a onda bi mogle biti poništene i sve nagodbe koje su do sada sklopljene na relaciji država-Opatija-SNHO [rolleyes]
[/quote]

ovo bi mogao biti dobar razlog za šutnju sdp-a, plus još istjerivanje pokojeg "zeca" na čistinu
eh, da su toliko pametni …….

kaj je ovo
zeca još mismo istjerali

bumo bumo… evo možda zec danas il sutra iskoči iz HANFA-e, s obzirom da je u ponedjeljak skupština, a nitko osim nas malih dioničara nema pravo glasa 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close