LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/13/0543006.html?pos=n0

i čovik sjedi u istaržnom povjerenstvu za INU……

jadni mi i još jadniji oni koje plaćamo iz proračuna…

Kakvih sve kretena kod nas ima, ne bi čovjek vjerovao. Još bi rekao da se prije bavio recimo poviješću, nego je čovjek sndikalisti a ne razumije što je to dionica i postotak. Di mi živimo…

Ako ovakvi kreteni budu nešto odlučivali o LRH jao si ga nama. Pa normalno kad čovjek nema pojma o ničemu da će odlučit kako mu neko drugi kaže (ili plati).

p.s. upotrebljavam riječ kreten je r je kunst sam rekao da bi to rekao kreten
[/quote]
Čovjek zna računati do 10% koliko je njegova "tarifa". Sve preko je za njega “svemir”!

evo jedan tekst protiv "nas", nemojte sad odmah napadati
Vaš link
nažlost novinar je pokazao da temu poznaje na razini onih 25%+1=26% jer ostoja nam za 10% nudi više nego 60 mil! nemojmo sad odmah drvlje i kamenje, zasigurno ima ljudi koji tako misle i tu i tamo dobro je da nas netko podsjeti kakvu percepciju možemo stvoriti u javnosti ako jasno ne pošaljemo svoje poruke. ja ću danas pokušati doći do novinara i pokušati mu objasniti problematiku. Što bude tvrđi to će mi više pomoći da vidim koliko smo jasni u svojim zahtijevima i koliko nas netko ko je "neprijateljski" nastrojen može razumjeti..

pa nacional nikad nisam smatrao za ozbiljne novine, više žuta štampa, a često i pisanje po narudžbi… što reć…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

pa njihovi dosadašnji tekstovi su bili poprilično protiv Ostoje, progooglajte malo… Dat ćemo im priliku da ili objave malo korektniji tekst ili ako ne žele onda ispravak netočnih podataka na koji imamo pravo. No tada će se potvrditi i razlozi zašto su ovo napisali pa ću vam ih i reći 🙂


No tada će se potvrditi i razlozi zašto su ovo napisali pa ću vam ih i reći 🙂

500 EUR? 🙂

www.lociraj-popust.com

nemojmo novinara unaprijed optuživati, dakako da ova prića ima i drugu stranu.. mene više zabrinjava površnost teksta i to čak u našu korist.. zaboravljamo da je ova problematika zapravo vrlo složena za ljude koji se njom ne bave pa i novinare a kamoli javnost. no ta briga za javnost i korektnost tekstova mi je trenutno manja od brige za svoja prava i imovinu i tu je novinar u pravu. no mislim daje borba za našu imovinu i naša prava sasvim legitimna, a istjerivanjem pravde i zakona činimo nešto i za druge, pa čak i za tog novinara. Ja sam više puta ponovio da mi tražimo da sve bude samo transparentno i po zakonu. ne tražimo ni 6000 ni 10000 ni 5 kuna po dionici, nego da se poštuje zakon! a smatramo da smo u pravu.

dobro je mamic svojevremeno u otvorenom rekao ovom "novinaru" da je vucibatina…drazene, koliko god ti se mozda cinilo da je on samo neupucen, ja te uvjeravam da je on super upucen i da je najvjerovatnije dobio neku pinku za ovaj pamflet – pisan u maniri soc-komunistickih radova koji optuzuju neke kvazi-spekulante a sve na stetu radnog naroda i postene inteligencije (to bi valjda trebao biti ostoja??)…ili je pare dobio ili mozda prsut i peku…ko zna

pozdrav

buksa

"Day after yesterday"


nemojmo novinara unaprijed optuživati, dakako da ova prića ima i drugu stranu.. mene više zabrinjava površnost teksta i to čak u našu korist.. zaboravljamo da je ova problematika zapravo vrlo složena za ljude koji se njom ne bave pa i novinare a kamoli javnost. no ta briga za javnost i korektnost tekstova mi je trenutno manja od brige za svoja prava i imovinu i tu je novinar u pravu. no mislim daje borba za našu imovinu i naša prava sasvim legitimna, a istjerivanjem pravde i zakona činimo nešto i za druge, pa čak i za tog novinara. Ja sam više puta ponovio da mi tražimo da sve bude samo transparentno i po zakonu. ne tražimo ni 6000 ni 10000 ni 5 kuna po dionici, nego da se poštuje zakon! a smatramo da smo u pravu.

Dražene,tekst nije u našu korist.
To je ustvari "optužba" da smo pohlepnici koji želimo iskoristiti "jedan dobar privatizacijski epilog"
samo da bi "napunili vlastite đepove"!!!
Zato i je pisan jednostavno i kratko!!!
Tekst pokušava staviti moralnu dimenziju iznad pravne!!!
Naravno da je tekst netočan i populistički i zato i mi moramo reagirati ispravkom i to jasno i
jednostavno i razumljivo.
Pozdrav

nadam se da je ovaj novinar ipak potplaćen, jer sa ovoliko neznanja i bez ikakvih argumenata pisati ovakve članke je sramota za jedan list koji želi biti koliko,toliko ozbiljan.

krenula je UDRUGA drvljem i kamenjem na novinara i Nacional [lol]
a gle vraga, ja (a i mnogi drugi) razmišljamo isto kao i taj novinar iako ga uopće ne poznam i jednako doživljavam ovu udrugu kao nešto za jednokratnu uporabu (uvaliti Ostoji dionice po 6000 kn pa adio svima)
to što vas ljudi tako doživljavaju sami ste krivi jer ovakva presija koju vršite na sve strane izaziva odbojnost, a ne simpatije za vaše poteze [bye]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

@jajar
ovo je prvi put da se mali dioničari ORGANIZIRANO pokušavaju izboriti za to da ih se ne prevari i izigra…te samim time bi svakome tko se imalo bavi dionicama trebalo biti u interesu da se ova priča završi po zakonu…ako je to tebi problem mislim da bi se trebao ostaviti burze i dionica…

www.lociraj-popust.com

kolega jajar vidi se da uopće ne poznajete rad udruge, mi samo želimo zaštititi svoj interes i budući interes svih građana Hrvatske. No znam da ima ljudi kojima nije bitno pravednost i poštenje, dok oni nisu uključeni u to. Ovdje se zaista radi o prevelikoj špekulaciji politike i Darka Ostoje, koji je jedini u ovoj priči stekao novac preko noći. Da su zakoni poštovani, do ovoga danas ne bi došlo, već bi svi dioničari bili pošteno po nalogu hanfe isplaćeni još 2007.god. Nemam ništa protiv novinara, al iz njegovog teksta se jasno razaznaje koliko je upućen u problem.

New Report

Close