LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar dan,

Na početku,sve pohvale kolegi draženu,puno toga se napravilo zadnjih par mjeseci.
Da i ja dam kratak osvrt na trenutnu situaciju.

1.Obveza grada Opatije je na snazi.Ovim sporazumom Opatije i druge općine su najgore prošle. Ništetnost koja je u sporazumu je pravna apstrakcija i kao takve nema nikakve šanse da prođe.

2. Što se tice samog sporazuma,ocekivano ništa nismo saznali i ne donosi nam ništa novog.Čekamo cijenu stjecanja pa će situacija biti jasnija.

3. Prava opasnost za nas male dioničare je poništaj Hanfine odluke od Upravnog suda. Za sada smo u super situaciji.

VraČanje LRH Vaš link

Istina je da HFP nema nikakvih obveza prema malim dioničarima. Nijedan zakon ga ne obvezuje na to. No, dva prijatelja (Čo i Ostoja ili Čo i Dujmić ili Dujmić i Ostoja) mogu se dogovarati (npr. o ništetnosti Ugovora) i nagoditi onako kako njima odgovara – ali NE NA RAČUN I ŠTETU TREĆE OSOBE, a to smo mi MALI DIONIČARI. Nas, TREĆE, štiti zakon (i Hanfa).

Da valjani Sporazum ima 15 listova vidljivo je iz potvrde javnog bilježnika Tomislava Matijevića. Ako se u to, osim 6 stranica već viđenog Sporazuma, ubrajaju i stranice PRILOGA koji su navedeni na dnu Sporazuma – Zaključak HFP, Odluka Vlade (urbroj: 5030120-10-1, a NE 5030120-10-2) i primjer Zadužnice, onda nedostaje još 6 stranica Ugovora o prijenosu dionica, a ne samo 4 koliko ih ima onaj prazan dat nama na uvid.

Jedan mali savjet za ove koji daju punomoć draženu:

Osobno su mi potvrdili da je za fizičke osobe ovjera punomoći kod javnog bilježnika OBVEZNA inače ne vrijedi. Ako se ne varam do sad je dražen imao formulaciju "poželjna je ovjera potpisa kod bilježnika". Dakle nije poželjna nego OBAVEZNA.
Pozdrav svima.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

sviđa mi se najkonzervativniji izračun koji nam je na mailing listu poslao kolega drazenni [rolleyes]

i ne boj se kolega, ovo me nije dodatno nagovorilo na kupnju [thumbsup]

siguran sam da je sn holding još konzervativniji 🙂

zapravo ima tu još jedan trik ali nigdje u sporazumu nije spomenut, dakle ovih 162 mil kuna bi se moglo odbiti od glavnice pa onda računati kamatu samo na umanjenu glavnicu, no mi smatramo da to nikako ne može biti ispravno budući da iako se tako nešto spominjalo nigdje u sporazumu to ne piše. dakle hanfa to nikako nebi mogla priznati!!!

takav izračun dao bi 1000 kuna manje po dionici ali to nebi bilo ispravno

nema municije

I sad se mi pitamo zašto smo tu di smo 🙂

25%+1 dionica = 26%

Vaš link

Ostoja za dionicu traži od države 7.200,00 kn, a malo posle kaže da se odrekao trećine potraživanja, a ponudu daje na 2,300 kn.

Ludega li svita ludega li vrimena

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Za Dražena
Provođenjem radnji koje bi dovele do ništetnosti sporazuma koje planiraju HFP i Opatija izravno se krši čl. 42, stavak 1, točke od 1 do 5 Zakona o preuzimanju d.d. Ako uprava, upravni odbor ili nadzorni odbor LRH-a nema pravo glasa, a nema, onda ne može o ničemu niti odlučivati. Obrati pažnju na točke 4 i 5.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/13/0543006.html?pos=n0

i čovik sjedi u istaržnom povjerenstvu za INU……

jadni mi i još jadniji oni koje plaćamo iz proračuna…


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/13/0543006.html?pos=n0

i čovik sjedi u istaržnom povjerenstvu za INU……

jadni mi i još jadniji oni koje plaćamo iz proračuna…

Kakvih sve kretena kod nas ima, ne bi čovjek vjerovao. Još bi rekao da se prije bavio recimo poviješću, nego je čovjek sndikalisti a ne razumije što je to dionica i postotak. Di mi živimo…

Ako ovakvi kreteni budu nešto odlučivali o LRH jao si ga nama. Pa normalno kad čovjek nema pojma o ničemu da će odlučit kako mu neko drugi kaže (ili plati).

p.s. upotrebljavam riječ kreten je r je kunst sam rekao da bi to rekao kreten

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close