LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, ovaj Sporazum sa žigovima i s potpisima je valjan, ali to je samo PREAMBULA (što je velikim slovima i naznačeno na prvoj stranici Sporazuma) što u prijevodu znači UVOD. Pravničkim jezikom "preambula (ili proslov) nije pravno oblikovan tekst i u načelu ne sadrži nikakve norme. Preambula je samo uvod u normativni dio, stil je svečan, a način izražavanja deklaratoran".

PRAVI tj. cijeli Sporazum – s cijenama i vrijednosti cijelog posla razrješavanja dugova između SNHO i HFP, koji ima 15 listova, tek bismo trebali dobiti na uvid.

Imajmo živaca. Zakon je na našoj strani!!! A ono – imamo zakon, mijenjamo ga prema našoj volji, ili tko jači taj klači, teško će proći, jer smo Zakon o preuzimanju dioničkih društava već uskladili s europskim direktivama (MiFid) – pa ne vjerujem da će bilo koje pravno tijelo odlučiti "prema lijepim očima".

Podsjećam i na to da su sve dionice koje je dobila Opatija (25%+1 dionica) – TEMELJNI KAPITAL, koji se prema Zakonu o preuzimanju d.d. do kraja roka ponude za preuzimanje ne smije otuđiti na bilo koji način – prodajom, darovanjem ili – vraćanjem HFP-u.

Zdravo,

Članovi ili nečlanovi Udruge malih dioničara LRH (ukratko: svi imatelji dionica LRH) možete naći Punomoć za zastupanje na skupštini LRH (20.9.2010) u word formi na stranicama Udruge – http://www.dionicari-lrh.com/dokum.asp . Ovo treba ovjeriti kod javnog bilježnika i poslati opunomoćeniku.

Svaki glas nešto znači!

Puno pozdrava!

M.

u sporazumu za javnost ništa novo što nismo znali…nekako sam predosjećao da neće dati van brojke, ne bi im išlo u prilog…e sad, pošto nismo baš idioti za kakve nas smatraju, ovakvo nihovo ponašanje ide nama u prilog…vjerujem da shvaća to i HANFA


PRAVI tj. cijeli Sporazum – s cijenama i vrijednosti cijelog posla razrješavanja dugova između SNHO i HFP, koji ima 15 listova, tek bismo trebali dobiti na uvid.

Izgleda da si ti već vidio taj dio kada znaš da ima NOVIH 15 stranica…
[shocked]

Pitanje za pravnike o Sporazumu.

Ako se pokaže da ovo što je objavljeno (ovaj tzv. Sporazum) nije ono što sve sporazum sadrži (dakle ima još sadržaja), ima li kakve prekršajne/kazneen odgovrnosti za onoga tko je time obmanuo dioničare LRH a i Hanfu!?

Hvala,
[embarass]

Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.


Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.

Znači i ashrak je sudionik ove urote. Sad se sam otkrio [lol] [cool]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.

Znači i ashrak je sudionik ove urote. Sad se sam otkrio [lol] [cool]
[/quote]
Bravo!
Inače je Ashrak davao prilično stručne odgovore i nije mi djelovao bezveznjak u svom pravnom području…za koje sam smatrao da je kvalificiran.
Sada kada i najnaivnijem hlebincu sve smrdi do neba plasirati ovakav komentar je pomalo smiješno…
Imam dva pitanja (Drazene, pravnici):
1) Da li HANFA ima originale ili isto kao i mi ove "faxove" (to ih se može pitati nekim podneskom
2) U slučaju da je odgovor na 1) potvrdan, ne bi li HANFA mogla zatražiti izvornike od Ostoje?

Mislim da bi obzirom na količinu novca koja je u pitanju bilo u redu.
Inače ne mogu zaboraviti PLIVU i način na koji je Barr dostavljao dokumente…sve preko urudžbenog i preko svojih izvornika….Nikakvi faxevi!

P.S:
@Fini_čovječe,
imaš moju 100ku!




Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.

Znači i ashrak je sudionik ove urote. Sad se sam otkrio [lol] [cool]
[/quote]
Bravo!
Inače je Ashrak davao prilično stručne odgovore i nije mi djelovao bezveznjak u svom pravnom području…za koje sam smatrao da je kvalificiran.
Sada kada i najnaivnijem hlebincu sve smrdi do neba plasirati ovakav komentar je pomalo smiješno…
Imam dva pitanja (Drazene, pravnici):
1) Da li HANFA ima originale ili isto kao i mi ove "faxove" (to ih se može pitati nekim podneskom
2) U slučaju da je odgovor na 1) potvrdan, ne bi li HANFA mogla zatražiti izvornike od Ostoje?

Mislim da bi obzirom na količinu novca koja je u pitanju bilo u redu.
Inače ne mogu zaboraviti PLIVU i način na koji je Barr dostavljao dokumente…sve preko urudžbenog i preko svojih izvornika….Nikakvi faxevi!

P.S:
@Fini_čovječe,
imaš moju 100ku!
[/quote]

Eto priznajem, po ovome pitanju sam amater. Smješan lik.

Očigledno postoji " Sporazum" koji nije objavljen, ima 15 str. ne kao ova krivotvorina za javnost 17 str..

Malo nas hebu brojke, pa ne znamo da li u broj stranica po ovjeri JB ulazi i ovjera potpisa i ovjera prijepisa, ali to je manje važno.

Ovo je uistinu kako stručnjaci kažu tek preambula stvarnog Sporazuma.

I vjerovatno ima ispisanu "bjanko zadužnicu", a na kako ova amaterska rukotvorina, neispisane brojke.

Ha, ha koji amateri idu nas varat, pa onda još neispišu sadržaj. Ali neće im proći.

A gdje je taj, gdje ga kriju?

Sigurno postoji, ali čujem od nekih da postoji i sv. Gral? Pa Dražene ajde u potragu …




Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.

Znači i ashrak je sudionik ove urote. Sad se sam otkrio [lol] [cool]
[/quote]
Bravo!
Inače je Ashrak davao prilično stručne odgovore i nije mi djelovao bezveznjak u svom pravnom području…za koje sam smatrao da je kvalificiran.
Sada kada i najnaivnijem hlebincu sve smrdi do neba plasirati ovakav komentar je pomalo smiješno…
Imam dva pitanja (Drazene, pravnici):
1) Da li HANFA ima originale ili isto kao i mi ove "faxove" (to ih se može pitati nekim podneskom
2) U slučaju da je odgovor na 1) potvrdan, ne bi li HANFA mogla zatražiti izvornike od Ostoje?

Mislim da bi obzirom na količinu novca koja je u pitanju bilo u redu.
Inače ne mogu zaboraviti PLIVU i način na koji je Barr dostavljao dokumente…sve preko urudžbenog i preko svojih izvornika….Nikakvi faxevi!

P.S:
@Fini_čovječe,
imaš moju 100ku!
[/quote]

zaheb kolega, meni miriši na 11500 Kn po komadu
ne pred rudo, Ashrak vam se razme v taj posel





Ostavite se tih stranica. Objavljeni Sporazum je potpun.

Ako ne znate HANFA je imala izvornik Sporazuma dosta prije nego je objavljen i zar mislite da bi se Ostoja zaigrao "kritvoreći" sadržaj objavljene javne isprave.

Uvijek sam se pitao kako nastaju teorije urote? Poslije dva dana čitanja foruma sve mi jasno.

Znači i ashrak je sudionik ove urote. Sad se sam otkrio [lol] [cool]
[/quote]
Bravo!
Inače je Ashrak davao prilično stručne odgovore i nije mi djelovao bezveznjak u svom pravnom području…za koje sam smatrao da je kvalificiran.
Sada kada i najnaivnijem hlebincu sve smrdi do neba plasirati ovakav komentar je pomalo smiješno…
Imam dva pitanja (Drazene, pravnici):
1) Da li HANFA ima originale ili isto kao i mi ove "faxove" (to ih se može pitati nekim podneskom
2) U slučaju da je odgovor na 1) potvrdan, ne bi li HANFA mogla zatražiti izvornike od Ostoje?

Mislim da bi obzirom na količinu novca koja je u pitanju bilo u redu.
Inače ne mogu zaboraviti PLIVU i način na koji je Barr dostavljao dokumente…sve preko urudžbenog i preko svojih izvornika….Nikakvi faxevi!

P.S:
@Fini_čovječe,
imaš moju 100ku!
[/quote]

zaheb kolega, meni miriši na 11500 Kn po komadu
ne pred rudo, Ashrak vam se razme v taj posel
[/quote]
1) I sam sam rekao da smatram Ashraka strucnim za taj posao. Zašto je rekao to što je post prije objevljeno znade on sam ali mi to ipak niti sada ne djeluje vjerodostojno.
2) Citiranje narodnih poslovica tako generalnog smisla je smješnije od onih 115000 po komadu.

Već dug se ustežem ali sada ću glasno i jasno reći:
Gospodo pravnici!
Licemjerni ste i ismijavate druge kao i gospoda doktori, za koje sam do sada smatrao najnižim pripadnicima akademske zajednice.
I jedni i drugi pravite kastu od svojih zanimanja i jedino što znate jest sa podsmijehom oponirati na kritike ili tuđa mišljenja ali argumenata nigdje. U vašim "znanostima" može ovako a može i onako… dakle može svakako a sve to mi trebamo trpiti, mi "za vas "obični" ljudi koji se smatraju samo jednim od a nikako ne dijelom "povlaštenih"
Pokazao sam ovaj forum i neke postove svojim prijateljima i svi su regirali slično kao i ja sada, što mi daje za pravo da svoju miso na ovaj način izjavim.

Znam da vjerojatno ovo nije post za ovu temu ali baš mi je bio gušt ovo vam napisati.

New Report

Close