LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo imate na zse sad sve stranice… ja ne vidim da su nešto bitne ali neka su sve tu pa da se ne gubi više vijeme na to

zanimljivi postovi kolege Funkya :))

Kakve slučajnosti

Zeko je prvi vidio nedostatke stranica sporazuma, zato je potrebno da se ovdje što više komentiraju
njihovi potezi i propusti, daju prijedlozi za daljnja djelovanja i ukazuje na sve što nama malima može pomoći u borbi za naša prava.
Bez obzira što neki mislili o nama malima da smo špekulanti (malo), od svojih prava nećemo odustati!

Bravo ZEKO!!
Bravo DRAZENNI !!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Hvala kolega, no ne treba to pretjerano spominjati… mislim da nije toliko bitno tko je već da smo to uspjeli ishoditi zajedničkim snagama. Definitivno svi zajedno trebamo učiniti što više, jer se ipak radi o našim (kod nekih kolega i jako teško zarađenim) kunama.


Zeko je prvi vidio nedostatke stranica sporazuma, zato je potrebno da se ovdje što više komentiraju
njihovi potezi i propusti, daju prijedlozi za daljnja djelovanja i ukazuje na sve što nama malima može pomoći u borbi za naša prava.
Bez obzira što neki mislili o nama malima da smo špekulanti (malo), od svojih prava nećemo odustati!

Bravo ZEKO!!
Bravo DRAZENNI !!

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Dodao bih na Bravo za Drazenni i Zeku jos i
Bravo FUNKY!!
.. za lobiste – jako interesantno!

A jeli mene netko pitao hoću li ja u bankrot ( jer sam dionice kupovao po 6000 kn ) i dosada ih nisam prodavao vjerujući u " pravnu državu !??Svi su oni znali u što se upuštaju kada su muljali sa 25+1, no vjerovatno su mislili da će dotadašnjom praksom " pojeo vuk magare " za sebe i grad izvući debelu korist – zašto bi meni njih trebalo biti žao – oni će se ionako snaći, a ja svoju ušteđevinu koju sam mukotrpno stjecao mogao izgubiti zbog raznoraznih lopovskih igara. Tko žali mene – zašto bih ja žalio njih ???

Nekako mi ne stoji da se netko odriče 80% svojih potraživanja i da ja na kraju stime zadovoljan – zar svatko nebi pričekao ako treba bar još par godina – sve u pogledu možebitnog ulaska u EU i kompletnog naplaćivanja svojih potraživanja ??Tu se nešto debelo prljavo odigralao na štetu nas malih dioničara !

Gdje mogu vijdet sporazum sa svim stranicama

Danke

Može link?

Već sam prije nekoliko dana napisao da ne vjerujem u slučajnosti kada je riječ o prometu LRH i
SNHO-a na burzi.
Cijena LRH znakovito,po meni,raste.
Istodobno,cijena SNHO pada.
Znači li to da će "Ostoja" morati ponuditi puno veću cijenu preuzimanja od "prosječne tromjesečne"?
Cijena stjecanja je očito u pitanju.
Pozdrav

Zasto u novo objavljenom sporazumu na ZSE su stranice (one famozne stranice 10-15) su prazne tj. neispunjene? Tako sam ja mogao staviti i svoj ugovor o radu koji nisam potpisao….
Kako izgleda taj isti papir ispunjen i potpisan? Možemo to dobiti?

Ima li neke preprke mom razmišljanju?

Hvala,
Funky

Ovaj propuh na prodaji jako lijepo izgleda.

Veci nalozi:
2600 kn – 64 kom
4500 kn – 73 kom
5900 kn – 136 kom
6200 kn – 262 kom.

Ostalo sve nesto sitno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

čini mi se da bi se ovde mogle umiješati i mnogo veće šunjke od nas, recimo one iz USKOK-a.
zar nije smiješno da stavljaju ovako prazne stzranice pred nas, je li ovo očita rugačina sa nama kao da smo mala djeca?
mislim na ove stranice koje su jučer falila, a sada su prazne. vidimo da je tu bio i jedna ZADUŽNICA između HFP ( kao dužnika) i SNHO-a kao vjerovnika. nju je izgleda Duvnjak potpisao "kao praznu", ma dajte…….prije bi se reklo kao bjanco ček…
u točci 5 se navodi "Ova zadužnica obvezuje Dužnika sve do potpunog namirenja Vjerovnikove tražbine iz točker ove izjave..:"…
a un točci jedan je ostavljena prazna kućica gdje je trebao biti upisan iznos, pa nisu se valjda dogovorili naslijepo, Izgleda da ih je SNHO dobro pritisnuo uza zid čim su tako potpisali.

a vidimo da i kod javnog bilježnikafali jedna ovjera pod brojem OV-3107/10, jer su oni ovjerili 3106 i 3108, a vjerojatno je i ona 3107 bila u vezi hfp-snho, jer ne vjerujem da ih je itko ometao u to vrijeme 23.07.2010


čini mi se da bi se ovde mogle umiješati i mnogo veće šunjke od nas, recimo one iz USKOK-a.
zar nije smiješno da stavljaju ovako prazne stzranice pred nas, je li ovo očita rugačina sa nama kao da smo mala djeca?
mislim na ove stranice koje su jučer falila, a sada su prazne. vidimo da je tu bio i jedna ZADUŽNICA između HFP ( kao dužnika) i SNHO-a kao vjerovnika. nju je izgleda Duvnjak potpisao "kao praznu", ma dajte…….prije bi se reklo kao bjanco ček…
u točci 5 se navodi "Ova zadužnica obvezuje Dužnika sve do potpunog namirenja Vjerovnikove tražbine iz točker ove izjave..:"…
a un točci jedan je ostavljena prazna kućica gdje je trebao biti upisan iznos, pa nisu se valjda dogovorili naslijepo, Izgleda da ih je SNHO dobro pritisnuo uza zid čim su tako potpisali.

a vidimo da i kod javnog bilježnikafali jedna ovjera pod brojem OV-3107/10, jer su oni ovjerili 3106 i 3108, a vjerojatno je i ona 3107 bila u vezi hfp-snho, jer ne vjerujem da ih je itko ometao u to vrijeme 23.07.2010

Majstore!
Na analizi samo mogu reći bravo! Genijalno!

Dražene, i ovo šalji daljle….stvar se raspliće jako zanimljivo … i dalekosežno!

S ovime i HANFA mora paziti kaj radi jer su stvari u najmanju ruku "osjetljjive" da ne bi netko od njih išao u Remetinečku akademiju managera…

New Report

Close