LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@drazenni

i ? šta je bilo kasnije 🙂

Cookie Monster

jeste brajo pinka je u igri a tu nema gospode

@saladin
Pa đentlmen bi trebao biti i diskretan 🙂
Ispričavam se na neozbiljnosti, nekako imam osječaj da smo nešto pomaknuli pa sam dobre volje

Evo dobar tekst Suzane Varošanec u današnjem poslovnom

Vaš link

Moram prizanti da sa svakim tekstom pogađa u "sridu", no postoji navodno i vještačenje Slavka Tešije sudskog vještaka koji je za HFP izradio procijenu spora


Hvala, još jedna malenkost koju vi poznate i možda vam je lakše nego meni, koji bi moralo tražiti po zakonima: SNHO ima dionice, koje su mu prepisali nagodbom. Teoretski, ako Opatija objavi javnu ponudu, dali bi onda morala odkupiti i ove dionice koje su sada na SNHO. ?

Ne.

ps Dražen jel otvoren žiro Udruge, daj broj osim članovima i ovdje na forum i na mojnovac, možda nam i Mate "mirogojski" nekaj uplati [thumbsup]

Evo razgovarao sam sa ZSE! Za par minuta bit će i tih 5 stranica objavljene. Nije im jasno kako je do toga došlo.


Nije im jasno kako je do toga došlo.

Mož`si mislit….. [lol]
Evo kolege koje su govorile da je sve objavljeno mogu se pokriti po ušima….. [tongue]

haha..ma kome smo to trn u oku, pa svakome zakači ovoliko jedinica čim se nešto napiše…. [wink]


Evo dobar tekst Suzane Varošanec u današnjem poslovnom

Vaš link

Moram prizanti da sa svakim tekstom pogađa u "sridu", no postoji navodno i vještačenje Slavka Tešije sudskog vještaka koji je za HFP izradio procijenu spora


MOŽE LI NETKO STAVIT CIJELI TEKST
HVALA

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Zna li netko jeli to ovaj Slavko tešija iz HNB-a, slučajno mu je šefica bila Jadranka Granić?

Vaš link

a google još kaže:

da je i u Hrvatskom društvu lobista tj član je tamo suda časti dok je Mate Granić, predsjednik

Vaš link

Evo i James Wilson (članak iz Euronews) je nekako u istom društvu:

Vaš link

a na stranicama famoznog Croatia EU Business Council jasno se vidi i tko ga plaća:

Vaš link


Smart – lakše malo, neki su zbog posla i umorni, stoga nemaš razloga dizati ton.

Nisam kazao da Hanfa ima veze s nedostatkom str, nego da se njima proslijedi upit vezano za taj problem, a što se mene tiče može i ZSE-u.

Srdačan pozdrav

Ma, nisam ja na tebe dizao ton, već sam mislio da zbog svakakvih bezveznih postova nemožeš pronaći to što te interesira, a pisalo se o tome! Sorry, ako je ispalo drugačije!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close