LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega to se i meni cini, recimo kolege matrix-a vec nema jako dugo. Mozda se on istresa, no određena cijena nam je vec zagarantirana,a vjerojatno ce ici i tuzbe. Ja svoje ne prodajem do kraja

Ni ja svoje!!!!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

ja prodajem, po 6.000 kn

Cookie Monster


ja prodajem, po 6.000 kn

Tri dionice ili jednu?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


http://www.liburnija.net

Ima jedan citat koje želim podijeliti s vama:
Funky, 08.09.2010. u 11:57
Međutim lani je idilu pokvarila Hanfa svojim rješenjm o obavezi preuzimanja koja Grad opatiju dovodi u suludu situaciju …

Ovo me podsjeća na "Kako je počeo rat na mom otoku"
Funky, 08.09.2010. u 11:57
… belosvetska reakcija potpomognuta unutrašnjim neprijateljem … njihove sulude ambicije….

Oj Kozaro!

@sokolić

vrijeme će pokazat 🙂

Cookie Monster

Pratim već duže vrijeme ovu temu LRH i moram iznijeti veliku kritiku. Naime, mali dioničari (i njihova udruga) totalno su prisvojili i privatizirali ovu temu, pa se ne može pročitati ništa pametno o samoj firmi, poslovanju, FI, planovima ulaganja, fundamentima itd. jer se na doslovno svakoj stranici nalaze desetine žalopojki malih dioničara kako su pokradeni, ako oni neće prodati svoje dionice za siću, poziv na ustanak i bla bla
Ljudi, imate svoju udrugu, imate svoju stranicu malih dioničara pa pišite temo, prestanite sve nas maltretirati svojim osobnim ulagačkim problemima jer nas ostale oni NE zanimaju!
Ovdje pišite o LRH d.d. Opatija jer je to tema za tu namjenu.
Ovo što ovdje radite je neprihvatljivo. Osobno imam dionice LRH, nisam član udruge niti me to zanima. Kad cijena dođe na moj target prodajem, a koliki je – to je moja osobna stvar i ne želim nikoga ovdje nagovarati da kupi ili proda.
Tko je pametan, shvatit će ovaj moj post u najboljoj namjeri, a onim drugima ne mogu pomoći.

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

samo kratko,
presica prošla dobro.. nadam se hrpi tekstova sa našim stavovima ovih dana u medijima

evo odmah se ispričavam kolegi za uzurpaciju foruma.. kao i do sada sve informacije slati ću mailom

Ja mislim da je smijesno da je kolega drazenni moderiran i glasam da ga se odmoderira.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

@nikolson

Mislim da ste sa ovakvim postom malo fulali timing i djeluje mi totalno izvan vremena i prostora.
I čisto sumnjam da možete govoriti u ime većine dioničara (…."jer nas ostale NE zanimaju"…."),
tako da savjetujem da Vi potražite neki drugi forum za razmjenu mišljenja koje smatrate relevantnim , a nas pustite da se "jadamo jedni drugima" dok to situacija nalaže.

Dražene samo ti nastavi s uzurpacijom foruma, pa o čemu ćemo pričati nego o cijeni dionice?, Nikolsone promašio si ceo fudbal

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ne mogu virovati da nam je drazenni moderiran, pa kome on smeta, i šta to nije u redu što on napiše da se mora moderirati….. [angry]

@nikolson

ovaj gospodin kaže da ima svoj target i očito0 sve zan o LRH, pa zašto bi onda hrtio da mu drugi pišu o samoj firmi, poslovanju, FI, planovima ulaganja, fundamentima itd…..

ovdje se piše o nečemu što je sada najinteresantnije, a to je ovo sklapanje ugovora vlade sa SNHO, davanje ponuda za preuzimanje, očitovanju hANFE; pa ako te to nikolos ne zanima jednostavno se prebaci na druge stranice….. [bye]

New Report

Close