LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rok prošao, a Hanfa još nije odobrila preuzimanje LRH

Mali dioničari ne mogu odlučiti hoće li prihvatiti ponudu SN Holdinga, ili pak sudski tražiti izvršavanje obveze Grada Opatije

Udruga malih dioničara LRH-a osigurala je podršku stranih investitora i institucija u zaštiti prava malih dioničara Liburnia Riviera Hotela po Zakonu o preuzimanju dioničkih društava, izjavio je Dražen Nikolić, predsjednik Udruge u utorak uoči njezine skupštine. Na dnevnom redu bio je statut te zaključak kako spriječiti da preko leđa malih dioničara Vlada Jadranke Kosor riješi sporove države s SN Holdingom oko opatijske tvrtke.
poslovni
dajte 100


ova hanfa je smijurija, nemaju šta toliko dugo utvrđivati. Imaju staro rješenje koje su izdali i po kojem bi preuzimanje trebalo ići po 5995kn, ovoliko zavlačenje opravdavam jedino ako misle da isplata mora ići znatno više iznad te cijene

Ili znatno ispod? Možda po tromjesečnom prosjeku od 2250 kn?
Možda se zato odgađa sjednica i odluka jer se čeka još suglasnost Opatije i lokalnih jedinica za poništenje prve nagodbe i prihvaćanje nove nagodbe te novi prijenos dionica na Opatiju?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ne znam kolega, dalo bi se o tom novom prijenosu. Pa opatija vec godinama raspolaze sa tim dionicama. Mislim da ce ipak morati pristati na odstetu malih dionicara, no najvjerojatnije ce ici tuzba. No mozda ponude i 3200kn, kako bi smanjili određeni broj dionica

ma zamisli ti ekipe iz opatije. ko mala djeca. ja hoću i gotovo, šta me briga koliko košta i šta zakon kaže. komunističke navike i balkan zajedno [bye]

ne vjerujem da nije bio i netko iz Ostojine ekipe na skupštini, barem iz radoznalosti… [rolleyes]

Navlakuša ili …

pretpostavljam da ce se danas skinuti tih 80 komada


Rok prošao, a Hanfa još nije odobrila preuzimanje LRH

Mali dioničari ne mogu odlučiti hoće li prihvatiti ponudu SN Holdinga, ili pak sudski tražiti izvršavanje obveze Grada Opatije

Udruga malih dioničara LRH-a osigurala je podršku stranih investitora i institucija u zaštiti prava malih dioničara Liburnia Riviera Hotela po Zakonu o preuzimanju dioničkih društava, izjavio je Dražen Nikolić, predsjednik Udruge u utorak uoči njezine skupštine. Na dnevnom redu bio je statut te zaključak kako spriječiti da preko leđa malih dioničara Vlada Jadranke Kosor riješi sporove države s SN Holdingom oko opatijske tvrtke.
poslovni
dajte 100


Imas 100 dok te raspamećeni profesor ne zakopa!!

Šteta što na onoj slici Dujmića i Granića nije zabilježen ton. Vjerovatno je bilo "pola dujmiću,pola meni, pola Ostoji, pola liniću, pola državi. A sve što fali da bi se jednadžba održala namirićemo od malih dioničara"

HANFO nismo u 91 ni 2001, imaj hrabrosti provoditi zakon.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ma to su kaj da velim je ulaziš ili
neulaziš ko da su braća


pretpostavljam da ce se danas skinuti tih 80 komada

S obzirom na manevar prije otvaranja ja pretpostavljam da su onih 81+98 komada od istog vlasnika kao i 150 (sada već 71) komada na prodaji.
Meni to baš i ne izgleda dobro.

kolega to se i meni cini, recimo kolege matrix-a vec nema jako dugo. Mozda se on istresa, no određena cijena nam je vec zagarantirana,a vjerojatno ce ici i tuzbe. Ja svoje ne prodajem do kraja

New Report

Close