LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kak se zove onaj sud, nekak na S, koji tumači i presuđuje po zakonima onak kak u njima piše, itd. bez obzira na "pravna mišljenja" i ostale izvedenice pravosuđa u rvata




ništa od jučerašnje 45. sjednice HANFE, nema odluka vezano za LRH…očito i njima nije lako

Izgleda da će Hanfa ovaj puta primjeniti Zakon."Ostoji" izgleda ne "ide baš lako"!!!
Morati će ipak platiti više nego je mislio.
LRH raste,a SNHO pada!!!
To bi moglo značiti da če SNHO za javnu ponudu morati izdvojiti više nego je mislio.
Pozdrav
[/quote]

Kolega, malo ste zabrazdili…lrh je na ovim cijenama (+/-5%) još od ostojine ponude.
A snho, kad raste, to radi na milijunskim prometima.
[/quote]
[thumbsup]


kak se zove onaj sud, nekak na S, koji tumači i presuđuje po zakonima onak kak u njima piše, itd. bez obzira na "pravna mišljenja" i ostale izvedenice pravosuđa u rvata

ustavni ?

@kanabis – Hint broj 2: Neki grad u Francuskoj… [proud]

može, može kolega – strasbourg

ovaj sa 40 komada nije izfržao pa je opalio po prodaji. taj nešto zna inače nebi 100 000 kn potrošio uzalud.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ovaj sa 40 komada nije izfržao pa je opalio po prodaji. taj nešto zna inače nebi 100 000 kn potrošio uzalud.

Da zna nešto opalio bi odmah po asku ne čekajući da mu neko drugi koji isto tako "nešto zna" ispred nosa odnese. Bit će prije da se kolega nada pozitivnom ishodu. Kao i svi mi ovdje.

Mene više intrigira pajdo koji svakog dana prije kraja trgovanja počne manipulirati s količinom na bidu.

ovaj pajdo ti je sveti Ostoja. več od 2006 sam u ovi dionici i polako sam skontao sceno. pozdrav iz Slovenije!


ovaj pajdo ti je sveti Ostoja. več od 2006 sam u ovi dionici i polako sam skontao sceno. pozdrav iz Slovenije!

da, 2007. je ljudima uvaljivao po 6.000-7.000 kn, pa je kasnije opet kupovao za bagatelu (cca 1.ooo kn), pa prodavao, i tako u nedogled, pa sad opet dobio na poklon…kad je utuživao vrijedila je preko 7.000, a sad kad treba dat javnu ponudu jedva mu vrijedi 2.000…jednostavno zna kad treba reagirati, bilo da kupuje ili prodaje jer ima brdo povlaštenih informacija…pomalo nas sve šiša godinama, ali se nadam da će mu škare ubrzo otupiti…ipak su zakoni na našoj strani, ima i drugih sudova osim hrvatskih, ova muljaža jednostavno ne može proći

i da , najjača stvar je da se dobročinitelj odrekao 80% svojih potraživanja, ma zamislite kako dobar čovjek…poanta toga je da se izigraju mali dioničari, jer nije isto da li je potraživanje 1.850 milijuna kn (preko 7.000 po dionici) ili 80 % manje (gle čuda, baš 2.000 i kusur), naravno zbog određivanja iznosa za moguću javnu ponudu…odrekao se on ili ne 80 % svejedno dobiva isti broj dionica…što to nas briga!!!…moguće samo u lijepoj našoj, tako lijepa, tako lopovska…MADE IN CROATIA!!!

@darac
Također mislim da "Ostoji pokušaj muljaže" jednostavno neće i ne smije proći!!!
Također ne vjerujem u slučajnosti kada je o dionicama riječ.
Već duže vremena dionica se ne može ,barem veće količine,kupiti ispod 2300 kuna.
Mislim da slijedeći tjedan idemo UP,a možda nešto više saznamo i od Hanfe.
Pozdrav


Već duže vremena dionica se ne može ,barem veće količine,kupiti ispod 2300 kuna.
Mislim da slijedeći tjedan idemo UP,a možda nešto više saznamo i od Hanfe.
Pozdrav

Pa normalno kada svaka šuša zna da je to Ostojina ponuda po kojoj bi on htio dati obvezujuću ponudu. Zar ste svi zaboravili Matrixa (navodno Slovenca!) i njegovu želju da kupi veće količine ali tako da ne podigne cijenu preko 2200-2250 i tako ulovi resto do 2300, jer je znao unaprijed da je 2300 iznos?
Osim odluke HANFE, koja svojom "mudrom šutnjom" samo ide na ruku Ostoji ne vidim što bi se to moglo dogoditi.
I mislim da je to scenario koji će biti: HANFA će donijet odluku par dana prije skupštine (sa malo šanse da bude 3200 ali ajde ne kažem da nije moguće), dignut će se graja (ako i koliko prosudite sami), Ostoja će održat skupštinu, novinari će par dana piskarati o tome a onda će netko reći: Pa ne da nam se sada sve mijenjati zbog nekolicine tamo beznačajnih nezadovoljnika.
A mi mali, mi mali ćemo lajati na mjesec i tužakati se po sudovima u nadi da se jednom u budućnosti barem malo ispoštuje zakon. Neka druga vlada će platiti taj ceh.
Lijepa naša Hrvatska

New Report

Close