LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolege, cijelo prijepodne sam po nekim sastancima, poslat ću scan na mailove ćim uspijem doći do računala. Nema u tekstu ništa što već niste čuli i vidjeli osim moje slike 😉 No tekst je na 5 strana i u potpunosti podržava naše stavove

Za sve one koji su pokušali sa sranica LRH dioničara pristupiti linku "Objektiv 30.8.2010. Vlada oštetila dioničare za 155 milijuna" (http://www.dionicari-lrh.com/press%5Cobjektiv.asp) taj link je kriv.

Pravi link je:
http://www.dionicari-lrh.com/press/objektiv.asp

Lp,
Funky


kolege, cijelo prijepodne sam po nekim sastancima, poslat ću scan na mailove ćim uspijem doći do računala. Nema u tekstu ništa što već niste čuli i vidjeli osim moje slike 😉 No tekst je na 5 strana i u potpunosti podržava naše stavove

Pa, barem da znam (kako god ispalo mada, naravno da očekujem povoljno rješenje za nas) kome sam dužan kavu [thumbsup]

bravo za Dražena!!

www.lociraj-popust.com

ako se gleda stanje sn mi smo banana
kod njih se kupnja povećava a kod nas smanjuje


bravo za Dražena!!

Svaka čast Dražene, deri bandu lopovsku!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


ako se gleda stanje sn mi smo banana
kod njih se kupnja povećava a kod nas smanjuje

Još kada bi to mogao brojevima dokazati…

ima za to naše fin.stručnjake
onog šantića šonju i ostale kaskadere
činjenica skok sn na 220
pa nije ovo kviskoteka


ima za to naše fin.stručnjake
onog šantića šonju i ostale kaskadere
činjenica skok sn na 220
pa nije ovo kviskoteka


ima za to naše fin.stručnjake
onog šantića šonju i ostale kaskadere
činjenica skok sn na 220
pa nije ovo kviskoteka

Skok od 2.38 % u jednom danu nije povećana kupnja nego porast.
Porast dionice je (poledaj na ZSE) moguće napraviti na par tisuća kn volumena (iako ovo nije bog zna kako velik promet) bez većeg interesa nego na “suho” i mišiće-sada je to lako.
A kaj se tiče kviskoteke, mislim da stvarno nije jer ne vidim niti pok. Hetricha a niti Mlakara
😉

Novi list…Vaš link

Evo Dujmić kao brine i za nas …
Zaboravlja da na kvarneru ima 600 malih dioničara koji će biti oštećeni za preko 30 mil kuna
Ajde sad mali dioničari iz tog kraja, ako znate nekog od vijećnika Grada Opatije ili ostalih opčinskih vijeća objasnite im šta rade…

Ajde sad mali dioničari iz tog kraja, ako znate nekog od vijećnika Grada Opatije ili ostalih opčinskih vijeća objasnite im šta rade…

Razgovarao sam sa nekim osobama iz tog kruga iz M Drage ali njih nije uopće briga ni o zakonu ni o malim dioničarima. Gledaju samo interes Općine.
Općina je dio državnih institucije. Ako je nešto državno to znači da se mogu ponašati kako oni žele. Državno je iznad privatnog vlasništva.
Zanimljivo je da se i HDZovci ponašaju kao da su u socijalizmu kad je to njima u interesu.

Zna se kakav je stav u Hrvata prema osobama koji ulažu u dionice tako da ni ti načelnici, zamjenici načelnika ili općinski vjećnici ne razmišljaju ništa drukčije. Iako je to većinom obrazovaniji dio populacije ali se sa razmišljanjima ne razlikuju od ostatka stanovništva.

Granić u društvu "poznatih" …

http://i54.tinypic.com/i4rexw.jpg

Da ne bude poslije nisam znao!

New Report

Close