LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlično Smart, odlično…

Obzirom da se Hanfa još nije očitovala o minimalnoj cijeni u javnoj ponudi ,vrlo je vjerovatno da
traži i ispituje realnu cijenu stjecanja dionica.
To smo i tražili ,zar ne?
Osim toga obveza Opatije i dr. nije ukinuta!!!
Imamo,po meni,razloga za umjereni optimizam.
Pozdrav



e moj Smart-e, napišeš par pametnih stvari a onda nadmašiš i samog Šukija
pa nek čije su nek narodne? pitanje je samo koliko imaju poštene uprave

Hahah, nema problema narodne su! Ne znam samo, šta taj narod ima od tvrtki u vlasništvu države? Pa, nemaju ni dioničari ništa, a kamoli narod! O tome ja i pišem, malo razmisli prije nego što napišeš nešto ovako!?
[/quote]

vidi, zbog ovakvog razmišljanja kakvo je vaše smo tu gdje jesmo

na temu narod-država-odgovornst-kriminal, ustav-zakonski akti itd. puno toga znate a ima i na webu pa proučavajte da ne spamamo bez veze temu

e sad kaj se tiče lrh ako ste vi u pravu da Ostoja i Vlada može kak hoće zapitaj se kaj onda vi ili bilo tko u biti ima, posjeduje itd.

da vam pojasnim, novac izdaje "država", zemljišne knjige vodi "država", zakone donosi ista i morala bi ih jednako prema svima provoditi isto, nematerijalizirani vrijedonosni papir, kaj je to?

ako "provoditelj" zakona, odredbi itd. proglasi nekaj kaj je sam donio ništavnim pitam ja vas kaj vi kao pripadnik naroda imate? naravno, odgovor znaš a on je NIŠTA jer ako danas je jedno ništavo kaj je donijelo tijelo vlasti, ne zaboravi narodne vlasti jer je ista birana na izborima i trebala bi služiti narodu od kojeg je izabrana a ne …… aj neću špotati, sutra može biti drugo

evo napisal sam kratko, sva dodatna pojašnjenja možete dobiti uz janjetinu i pokoju butelju, nek vam nebu skupo [cool]

iscrpljivanje do kraja, to samo govori koliko je nešto fer i pošteno odrađeno. Još mi nije jasno kako je hpf prodao arnt po 9kn, kad na burzi cijena nikad nije bila ispod 40kn. A da napomenem početna cijena im je bila 5kn

Mislim da svi koji smo ovdje na formu u biti jako dobro znamo gdje smo i da se ne zavaravamo gdje živimo, no budući da i nešto ulažemo očito smo nepopravljivi optimisti.. no ne nužno i naivni. Tržište kapitala nije nastalo kod nas sada s istim razlozima zbog kojih se razvijalo u nekim drugim zemljama. Nažalost vrlo ćesto nas koji tu svoj novac ulažemo jedan dio ljudi izgleda tretira kao "ovce", a drugi nešto kao parazite, ne nešto više društveno korisne od posjetitelja kladionica i kockarnica.. Dok društvo ne sazrije i ovi drugi ne shvate da im nitko neće "dati" poštenu mirovinu i da se za svoju starost i sigurnost štednjom i ulaganjem moraju pobriniti sami to će biti tako. No protiv ovih prvih koji nas smatraju "ovcama" moramo se barem pokušati boriti sami. Alternativa je jedino povlaćanje sa tržišta kapitala jer ako sami ne vjerujemo u "pravila" po kojima ulažemo možda je bolje ići u kladionicu. Ne odnosi se ovo samo na LRH

može k/p?

www.lociraj-popust.com


Alternativa je jedino povlaćanje sa tržišta kapitala jer ako sami ne vjerujemo u pravila po kojima ulažemo možda je bolje ići u kladionicu. Ne odnosi se ovo samo na LRH

Tako nekako, nebitno je vjerujemo li mi u pravila ili ne, kada ih nadležne institucije ne provode! U tome leži najveći problem.

Evo iz jednog banalnog primjera, a tiče se i vaše LRH i moje HTPK. Stavljam ovdje novinski članak iz veljače 2001.g. kada je trebala započeti prodaja i LRH i HTPK. Da, iz 2001.g.!!! Šta se od tada primijenilo u ovih 9 godina i koliko je bilo pokušaja, povlačenja, odgoda, promjena, itd!? Kako vjerovati ovoj bandi???

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


može k/p?

eto

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link


Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

kolega može cijeli test

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Svaki komentar je suvišan!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

kolege, cijelo prijepodne sam po nekim sastancima, poslat ću scan na mailove ćim uspijem doći do računala. Nema u tekstu ništa što već niste čuli i vidjeli osim moje slike 😉 No tekst je na 5 strana i u potpunosti podržava naše stavove

New Report

Close