LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moj drazenni,
Zaista si puno napravio i dao sve od sebe, ali nisam siguran u uspjeh pravde. U ovoj zemlji, pravde jednostavno nema, sve što se obeća ne izvrši se, a zemljom vlada korupcija, krađa i bezvlađe! Hebe se živo gradu za obvezu, njima je samo do toga da uvale svoju guzicu na što bolju poziciju i strpaju sebi u džep što više naknada. Gradonačelnik će ući u NO, a obveza, ionako nije nikad ni razmišljao u njoj. Mali dioničari, pa oni umiru od smijeha kad se to spomene, a znaš zašto? Pa nitko od njih nema dionice tvrtke kojoj želi vladati, a ako ima, radi se tek o desetak ili manje komada. U tome je problem, oni su samo paraziti, koji su na svoje pozicije došli bez ijedne uložene kune, uvlačeći se u stranačke guzice, kojima su poslije pozicije vraćali zapošljavanjem podobnih nećaka i sinova! Moramo se svi zajedno otrijezniti i povući novce sa tržišta koje nema šansu zaživjeti, upravo zbog ovakvih i sličnih slučajeva! Mnogi su to već napravili bez obzira na gubitke i više se nikad neće vratiti!

Danas sam negdje pročitao jedan od najvećih bisera vladajućih, a u ovom silnom njihovom glupiranju ga ne mogu pronaći. Mislim da ga je rekao, a tko, nego glup i gluplji Šuker. Kaže: Kako će prodavati tvrtke koje su u državnom vlasništvu po ovim niskim cijenama, pa to su državne tvrtke, znači narodne, od Hrvatskih građana!!!
Vidiš, opet nitko ne spominje male dioničare, stvarne vlasnike i suvlasnike! Njemu su građani vlasnici!? Pa hebote, ima li Hrvatskom kretenizmu kraja?
Ne razumijem, kako mu nije jasno, da su tvrtke u državnom vlasništvu najveći generatori gubitka i dugova. Bolje bi bilo da ih poklonimo nekome, samo da nisu u vlasništvu ovakve države!!!


HDZ je već jednom u Saboru spriječio izmjene zakona o preuzimanju po kojima ne bi postojala
obveze Opatije i dr. za objavu javne ponude.
Nadam će da će Hanfa i sada zakonito provesti postupak.
Inače u Opatiji i dr. gradovima obveznicima nije na vlasti HDZ koliko je meni poznato.
SDP se do sada zalagao da Opatija i dr. ne ispune obvezu Javne ponude.
Pozdrav


e moj Smart-e, napišeš par pametnih stvari a onda nadmašiš i samog Šukija
pa nek čije su nek narodne? pitanje je samo koliko imaju poštene uprave

Hahah, nema problema narodne su! Ne znam samo, šta taj narod ima od tvrtki u vlasništvu države? Pa, nemaju ni dioničari ništa, a kamoli narod! O tome ja i pišem, malo razmisli prije nego što napišeš nešto ovako!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Inače u Opatiji i dr. gradovima obveznicima nije na vlasti HDZ koliko je meni poznato.

Očito da ti nije poznata situacija u tim gradovima.

U Mošćeničkoj Dragi je gradonačelnik iz HDZa.
A kako su tek došli na vlast :)).
Da im nije bilo SDPa nebi došli na vlast.

Službeni stav SDPa je bila neutralna pozicija kod biranja gradonačelnika a što se tiče neslušbenog stava :)). Samo da bi se dotadašnjeg gradonačelnika izbacilo sa vlasti koji je loše vodio općinu. I neka dobro su napravili, ipak su se neke stvari pokrenule.


Nekima sam do sada odgovorio na neka pitanja mailom ili na PM ali evo mogu i javno. O tužbama kada za to dođe na red, no Udruga ne može i nije tu da pokreće tužbe, nego dioničari pojedinaćno ili skupno, a Udruga će im u tome pomoći. Za sada smo naše djelovanje usmjerili na medije i institucije, te promociju Udruge jer mislim da smo jači ako nas više ima.

Za dioničare LRH koji to žele ostati i nakon preuzimanja bio bi veliki uspjeh da imaju svog predstavnika u NO ili da barem zajednički nastupaju na Skupštinama LRH putem Udruge.

Za osnovati Udrugu dovoljna su 3 potpisa i taksa od 70kn, a da bi ista zaživjela i "možda" nešto postigla treba još "lajati".

Za sada, se nadam da smo svojim "lajanjem" nekog i probudili.

Kao sto smo izmjenili par mailova jucera neka netko tko ima primjerak ove tuzbe posalje Drazenu.Ja cu u to krenit bez da cekam sekunde. Ipak mi je lakse odvjetniku krenit iz necega nego iz nicega. Mislim da niste necu izgubit da krenem u ovo odma. Ja mislim da je delboy pisao na ovoj temo nesto u vezi tih tuzbi pa ako ima primjerak neka proslijedi.
Unaprijed zahvaljujem

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Mediji 26.8.

Vaš link

Vaš link

Slažem se, trebalo bi već lagano pripremati tužbu. Kroz tjedan do dva ćemo znati na čemu smo, a onda možemo odmah krenuti ukoliko ishod bude negativan za nas. Definitivno treba već sad dobro potražiti tko bi nas mogao zastupati.



Nekima sam do sada odgovorio na neka pitanja mailom ili na PM ali evo mogu i javno. O tužbama kada za to dođe na red, no Udruga ne može i nije tu da pokreće tužbe, nego dioničari pojedinaćno ili skupno, a Udruga će im u tome pomoći. Za sada smo naše djelovanje usmjerili na medije i institucije, te promociju Udruge jer mislim da smo jači ako nas više ima.

Za dioničare LRH koji to žele ostati i nakon preuzimanja bio bi veliki uspjeh da imaju svog predstavnika u NO ili da barem zajednički nastupaju na Skupštinama LRH putem Udruge.

Za osnovati Udrugu dovoljna su 3 potpisa i taksa od 70kn, a da bi ista zaživjela i "možda" nešto postigla treba još "lajati".

Za sada, se nadam da smo svojim "lajanjem" nekog i probudili.

Kao sto smo izmjenili par mailova jucera neka netko tko ima primjerak ove tuzbe posalje Drazenu.Ja cu u to krenit bez da cekam sekunde. Ipak mi je lakse odvjetniku krenit iz necega nego iz nicega. Mislim da niste necu izgubit da krenem u ovo odma. Ja mislim da je delboy pisao na ovoj temo nesto u vezi tih tuzbi pa ako ima primjerak neka proslijedi.
Unaprijed zahvaljujem
[/quote]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Za sada, se nadam da smo svojim "lajanjem" nekog i probudili.

Nadam se da griješim, no nakon ovog "rebalansa" gdje se "ozbiljno rezalo i zarezivalo" te su napravljena "velika odricanja" sve me strah… u svakom slučaju ukoliko lajanje donese pozitivno rješenje, cijelo društvo s LRH foruma ima cugu na moj račun 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Inače u Opatiji i dr. gradovima obveznicima nije na vlasti HDZ koliko je meni poznato.

Očito da ti nije poznata situacija u tim gradovima.

U Mošćeničkoj Dragi je gradonačelnik iz HDZa.
A kako su tek došli na vlast :)).
Da im nije bilo SDPa nebi došli na vlast.

Službeni stav SDPa je bila neutralna pozicija kod biranja gradonačelnika a što se tiče neslušbenog stava :)). Samo da bi se dotadašnjeg gradonačelnika izbacilo sa vlasti koji je loše vodio općinu. I neka dobro su napravili, ipak su se neke stvari pokrenule.
[/quote]
Tko je na vlasti u svim drugim gradovima na koje se odnosi obveza?
Pozdrav

bumo vidjeli ma ostoja je napravio
branu treba nam neki jači igrač da je probije
s cirka 1000 kom pa onda je sve moguće ovako samo
piljim i bole me oči samo je hrabri pero na 2250

U Opatiji je Dujmić, SDP. On vodi glavnu riječ.

Kamelija, simbol Opatije!


bumo vidjeli ma ostoja je napravio
branu treba nam neki jači igrač da je probije
s cirka 1000 kom pa onda je sve moguće ovako samo
piljim i bole me oči samo je hrabri pero na 2250

Ne kuzim, kakve sada veze ima bilo kakva "brana" na xxx Kn?
To ionako ne ulazi u prosjek za ponudu a sve ostalo je za sada nebitno.

Mozda netko zeli skupit jos koju dionicu prije ponude SNHO-a.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close