LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ništa od svega toga, pojeo vuk magare i mi smo popušili, naše pravosuđe je leglo kriminala br.1 i za nas male nema pravde

Cookie Monster

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/mali-dionicari-lrh-lokalnim-celnicima-ne-postupajte-po-nagodbi-hfp-sn-holding!,89563.html


mislim da ništa od svega toga, pojeo vuk magare i mi smo popušili, naše pravosuđe je leglo kriminala br.1 i za nas male nema pravde

Sami se moramo boriti za svoja prava.Ako se sami ne želite boriti,ako treba i pred nadležnim Sudovima,
zašto bi to netko činio za nas.Širenje "negativne energije" sigurno ne pomaže.
Ja sam umjereni optimista.Mediji nam daju dosta prostora,a pojedinci poput Dražena
snose najveće zasluge za to.
Pozdrav



mislim da ništa od svega toga, pojeo vuk magare i mi smo popušili, naše pravosuđe je leglo kriminala br.1 i za nas male nema pravde

Sami se moramo boriti za svoja prava.Ako se sami ne želite boriti,ako treba i pred nadležnim Sudovima,
zašto bi to netko činio za nas.Širenje "negativne energije" sigurno ne pomaže.
Ja sam umjereni optimista.Mediji nam daju dosta prostora,a pojedinci poput Dražena
snose najveće zasluge za to.
Pozdrav
[/quote]
slažem se,a ovi u Strasburu nisu sentimentalni na kradeze i njihovu ekipu u ovom slučaju je to ostoja.
tamo nema oslobađajućih presuda za ubojstvo jer je netko "iz društveno prihvatljive obitelji" kao u ovoj banana državi.
Doći će maca na vratanca treba biti samo strpljiv pa će platit sa kamatama.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jel onda danas zadnji dan za ponudu ili nije?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

čitam ove komentarčiće i dođe mi za puknut od smjeha [lol]
vi ste oštećeni, jer neće dobit 6000 kn po dionici nego 2300 i očekujete da vas narod koji je gladan kruha i koji je osto bez posla podrži??
i još tu mašete nekim štasburom i hagom pa če se vlada i darko usrat zbog toga i dat vam 6000? [lol]
a najbolja je "udruga malih dioničara" s rokom trajanja do javne ponude?!? [lol]

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31723

Obveza je nastal 23.7. i rok je bio 30 dana što ispada 22.8. Za pretpostaviti da je ponuda podnešena HANFA-i i pije tog roka što znaći da se nalazimo u periodu kada HANFA o istoj odlučuje (14 dana)

a kaj ako ne podnese ponudu
niš bude platio prekršaj 20000kuna
što je to za njega

Ako se ne varam, Hanfa ima redovne sjednice cetrvrtkom. Znaci, sutra bi vec mogli znati na cemu smo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@ 101 & perobatina

Kolege, samo naprijed s ovakvim komentarima…..možda upadne još nešto po bidu dok vrijeme ne iscuri….. [rolleyes]


http://www.zse.hr/default.aspx?id=31723

Obveza je nastal 23.7. i rok je bio 30 dana što ispada 22.8. Za pretpostaviti da je ponuda podnešena HANFA-i i pije tog roka što znaći da se nalazimo u periodu kada HANFA o istoj odlučuje (14 dana)

Sve ovo je krajnje netransparentno i priznajem mutno.
Sjetite se PLIVE sve je bilo javno i glasno…a sad ovo … kao da je to plan Barbarossa a ne javna ponuda!

Što se to ne bi moralo objaviti p amakr i ne bilo/bilo odobreno od strane HANFE?

strpljen spašen, uskoro ćemo vidjeti što HANFA kaže, a onda ako je potrebno možemo početi sudski istjerivati pravdu

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close