LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oće li bit kruva ovđe šta?

tu će biti: Panem et circenses !
(kruha i igara).


Nitko ne komentira izloženih 300 komada?

Kojih 300 kom ?
Netko kome je cijena OK, ali vidim da je povukao pola količine.
Nije siguran da će ovo vrijediti puno više ili mu treba lova za druge stvari.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


tu će biti: Panem et circenses !
(kruha i igara).

Ostoji će biti "panem", a malim ulagačima na žalost "circenses" na sudu! [angry]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!


MOŽE K/P?

who dares, wins


Možda imamo asa u rukavu jer hrvatska tek treba zatvoriti poglavlje pravosuđe,a imamo prijatelje
Slovence u timu.
Oni imaju već specijalizaciju iz blokade pregovora.
Možda da se oni malo više angažiraju.
Čini mi se da je sada ključni trenutak za to.
Za mjesec dana će biti možda prekasno.

Dražene,
ovo je izvrsna ideja, treba angažirati Slovence da priprijete blokadom!
Migra, svaka čast na ideji!

Kamelija, simbol Opatije!

Nekako mi se čini da nam je ukupna situacija u državi u takvoj banani da Samodol i ekipa neće imat jaja
za postupit po zakonu i savjesti ovaj put.
Jer ako je istina a za to postoje dokazi da se ostoja brutalno obogatio prodajući ove iste dionice (po 6-7k)
koje sada izbjegava kupiti od nas kojima ih je prodao a da je pritom skoro na poklon(ili otimačinu što je kuponska privatizacija u praksi bila) dobio lrh
tada bi to bila diplomatskim rječnikom velika nepravda.
Znam,ni prva ni zadnja u ovoj banana državi ali ostaće nam nada da će jednog dana pravit društvo
kolegi zagorcu i ekipi a kako se samo on šepurio a sad je manji od makovog zrna(dijamanta).
A tek su mu počeli vadit utrobu do kraja je još daleko……

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ljudi moji stvari malo pomalo idu nabolje. istina je da treba vremena ali ja ne bih riskirao zatvor za ne znam koje pare. ipak su norac i glavaš osuđeni doma, pa se digla optužba protiv polančeca a sad visi sanader. ako oni mogu u zatvor nitko nije nedodirljiv. šta su neki ostoja, samodol, bajić itd prema ovima prije. ko voli nek izvoli


ljudi moji stvari malo pomalo idu nabolje. istina je da treba vremena ali ja ne bih riskirao zatvor za ne znam koje pare. ipak su norac i glavaš osuđeni doma, pa se digla optužba protiv polančeca a sad visi sanader. ako oni mogu u zatvor nitko nije nedodirljiv. šta su neki ostoja, samodol, bajić itd prema ovima prije. ko voli nek izvoli

kradeze ce izgubit na izborima a sdp je izgubio na pretprošlim jer nije ispunio obećenje
o reviziji pretvorbe i privatizacije već su ga nečinjenjem legalizirali.
mislim da su naučili lekciju a imamo još uvjek na snazi zakon o nezastarjevanju pretvorbenog kriminala ako se ne varam.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kad će???


kad će???

za 14 dana najkasnije

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

u mnogo je kume
herc će me izdat

New Report

Close