LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Utihnula tema…što se ne bi moglo reći i za ask.

kad treba objavit danas ili sutra

ja sam mislio ući na 2300 ali izgleda da cjena u javnoj ponudi neće bit iznad 2300 jer bi insajderi već sve poskidali s aska

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Cijena će bit kakva će bit, a to će odredit HANFA…..a ti čekaj ako hoćeš službenu obavijest o tome, pa možeš krenuti skidat s aska….ali vjerujem da će ti onda bit nešto skuplje…. [wink]

ali i sigurnije.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je, kako da ne…primjerice hanfa odredi cijenu 3000kn i svi će na vas čekati da se ukrcate.
[rolleyes]

No, primjetno je oslabio bid te ojačao ask. Možda ipak ne bude po dobro po male dioničare.

zna se
kad ćemo znati objavu

Pa zna se da će Ostoja ponuditi tromjesečni prosjek, tako je i najavio u izjavi o stjecanju dionica.
Bitno je kaj će HANFA na to reći. Kao što je već ranije rečeno, u prijašnjem pokušaju prijenosa dionica s hfp-a na snho, HANFA je tražila očitovanje o tome koliki dug se kompenzira tim dionicama.
Tako da sutrašnja objava snho-a i nije važna nego tek HANFIN pravorijek.

OPATIJAPrijedlog nacrta sudske nagodbe koji je iz Hrvatskog fonda za privatizaciju stigao na opatijsku adresu, jučer su na radnom sastanku razmatrali čelnici Grada Opatije i triju liburnijskih općina. Zaključeno je da je prihvatljiv nacrt sudske nagodbe kojom se sporazum iz 2007. godine proglašava ništavan te se nanovo prenosi 25 posto
novilist dajte cijeli tekst od danas

hehe znači Opatija je 3 godine nezakonito držala dionice. Koji je sud za ovo uopće nadležan?

OPATIJAPrijedlog nacrta sudske nagodbe koji je iz Hrvatskog fonda za privatizaciju stigao na opatijsku adresu, jučer su na radnom sastanku razmatrali čelnici Grada Opatije i triju liburnijskih općina. Zaključeno je da je prihvatljiv nacrt sudske nagodbe kojom se sporazum iz 2007. godine proglašava ništavan te se nanovo prenosi 25 posto
novilist dajte cijeli tekst od danas

a što će ti više, ovdje je sve 100% razjašnjeno, ovim sporazumom država je opet izigrala male dioničare jer Opatija prestaje biti u obvezi davanja javne ponude obzirom da se 1. sporazum poništava, a 2. sporazumom (gdje je SNHO), Opatija iznova dobiva dionice… sad će SNHO u svoje ime i u ime Opatije dati javnu ponudu po 2. nagodbi i stvar je riješena, a kome ne valja može ih tužiti "kadiji" (kadija te tuži, kadija ti sudi)
vukovi siti, a ovce su (opet) nahebale [bye]

kolegice ne bi se ja baš složio s vama. Do sada sam se pet puta tužio s kadijom, nekad je bilo dugotrajno i iscrpljujuće, no svih 5 puta dobio. Ova udruga ima snage da taj proces pravedno okonča do kraja. A to što su pojedini korumpirani suci rekli je potpuno nevažno

New Report

Close