LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije vise Vlada u pitanju vec SNHO. SNHO je preuzeo sve obveze Grada Opatije. Obveza Opatije je i dalje na snazi. Ako se SNHO ne bude drzao svojih zakonskih obveza odose upravljacka prava kao sto je i Grad Opatija ostao bez prava. I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nije vise Vlada u pitanju vec SNHO. SNHO je preuzeo sve obveze Grada Opatije. Obveza Opatije je i dalje na snazi. Ako se SNHO ne bude drzao svojih zakonskih obveza odose upravljacka prava kao sto je i Grad Opatija ostao bez prava. I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?

Opet…isto…
U trenutku kada je SNHO preuzeo obveze šteta je već počinjena (osim ako SNHO neda veću ponudu PLUS KAMATE!!)….

Još jednom šteta je već počinjena i može biti anulirana samo sa većim iznosom (mislim 2% od Opatije) i kamatom za razdoblje koje je bilo prošlo od dana obveze Opatije (za ovaj dio opet je kriva Opatija ako SNHO i to ne stavi unutra u ponudu).


Nije vise Vlada u pitanju vec SNHO. SNHO je preuzeo sve obveze Grada Opatije. Obveza Opatije je i dalje na snazi. Ako se SNHO ne bude drzao svojih zakonskih obveza odose upravljacka prava kao sto je i Grad Opatija ostao bez prava. I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?

Točno i to je jedino relevantno.
Pozdrav

Šta se tu sve piše boli glava. Kad malo bolje razmislim najbolje je prošao oni @Delboy za to što ga je moderator izbaniro jerbo bi sad na križu bio razapet. [lol]

who dares, wins


Ukratko ovako:
1. javnu ponudu koju će dati Ostoja na 2250 kn mogu prihvatiti svi koji su u tom trenutku vlasnici dionica LRH….MEĐUTIM,
2. uspješno tužiti Opatiju na 6000 kn mogu samo oni koji su u trenutku nastanka obveze Opatije imali dionice LRH i koji ih još uvijek imaju u trenutku podnošenja tužbe, ali ne da su ih prodali pa opet kupili nego da imaju neprekinut niz vlasništva nad tom dionicom.

Kolega od kuda vam ova informacija?(mislim na ovo pod 2.)

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Nije vise Vlada u pitanju vec SNHO. SNHO je preuzeo sve obveze Grada Opatije. Obveza Opatije je i dalje na snazi. Ako se SNHO ne bude drzao svojih zakonskih obveza odose upravljacka prava kao sto je i Grad Opatija ostao bez prava. I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?

Točno i to je jedino relevantno.
Pozdrav


Šta se tu sve piše boli glava. Kad malo bolje razmislim najbolje je prošao oni @Delboy za to što ga je moderator izbaniro jerbo bi sad na križu bio razapet. [lol]

Verdi

najlakše je ovako s visoka sve pljuvati ili s indignacijom komentirati a pri tom ne pružiti nikakve kontrargumenta ili stavove.
Sorry, ja vas tako doživlajvammm

[thumbsup]



Ukratko ovako:
1. javnu ponudu koju će dati Ostoja na 2250 kn mogu prihvatiti svi koji su u tom trenutku vlasnici dionica LRH….MEĐUTIM,
2. uspješno tužiti Opatiju na 6000 kn mogu samo oni koji su u trenutku nastanka obveze Opatije imali dionice LRH i koji ih još uvijek imaju u trenutku podnošenja tužbe, ali ne da su ih prodali pa opet kupili nego da imaju neprekinut niz vlasništva nad tom dionicom.

Kolega od kuda vam ova informacija?
[/quote]
"Stav" kolege Verhallena je potpuno neutemeljen.
Pravo na cijenu iz javne ponude Opatije i dr. imaju svi imaoci dionica LRH dok je god ponuda
obvezujuća.
Bitno je imati dionice u trenutku objave javne ponude!!!
Pozdrav

Kakve kontra argumente? Pa nije ovo prvo preuzimanje ove godine. Ponderirani prosjek, malo cijenkanja hoćeš nećeš ili čekaš Godota. Sudovanja na ovoj dionici je bilo i previše zato si to možete zaboraviti što prije to bolje. Kaj bi sad kvarili idilu Vlade i inih aktera u predizbornoj godini? Ljudi bi sad prodali pa bi onda poslije tužili a onda dionicu nisu ni imali. Ko tu koga mislim…

who dares, wins


Kakve kontra argumente? Pa nije ovo prvo preuzimanje ove godine. Ponderirani prosjek, malo cijenkanja hoćeš nećeš ili čekaš Godota. Sudovanja na ovoj dionici je bilo i previše zato si to možete zaboraviti što prije to bolje. Kaj bi sad kvarili idilu Vlade i inih aktera u predizbornoj godini? Ljudi bi sad prodali pa bi onda poslije tužili a onda dionicu nisu ni imali. Ko tu koga mislim…

Verdi,
ja ne znam kako vi razmišljate ali ovo sve što ste naveli, oprostite ali meni je na razini 24 sata. Evo pogledajte citate:

"Pa nije ovo prvo preuzimanje ove godine"
"Ponderirani prosjek, malo cijenkanja hoćeš nećeš ili čekaš Godota"
"…sudovanja na ovoj dionici je bilo i previše "
"Ljudi bi sad prodali pa bi onda poslije tužili a onda dionicu nisu ni imali. Ko tu koga mislim…"

I da nastavim u tonu…

[lol]

Pa ovo je Burza čovječe a ne socijalna služba. Svaki dan netko gubi ili dobija. Ili misliš da se samo dobija? Ja ću sad tužiti Adabaka što mu nisam prodao Lcds kad mi je nudio 52, a moš si misliti da je sad palo na 14. Ja mislim da vrijedi najmanje 150. I šta on ima tamo da kafeniše sa Jacom koji qurac dok sam ja u gabuli? Za to bum ga isto tužil.

who dares, wins



Nije vise Vlada u pitanju vec SNHO. SNHO je preuzeo sve obveze Grada Opatije. Obveza Opatije je i dalje na snazi. Ako se SNHO ne bude drzao svojih zakonskih obveza odose upravljacka prava kao sto je i Grad Opatija ostao bez prava. I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?

Točno i to je jedino relevantno.
Pozdrav
[/quote]
"I to ce SNHO riskirati zbog pisljivih (u odnosu na ostatak imovine) 20 milijuna kn?"
Pa sto ima SNHO s štetom koja je nastala na malim dionicarima?
Pa šteta je nastala s Opatijom i njenom obvezom. pa nije SNHO donio tu odluku već Hanfa. Hanfa je državna institucija. Obveza je Opatijina…
Pa gdje je tu obveza SNHO (osim ako u nagodbi to izričito SNHO prihvaća)?

Znam da nisam pravnik, i znam da će sada ovi sa pravosudnim ispitom me popljuvati (ili s indignacijom ignorirati) ali logike mi ne nedostaje…pa niej pravo sveto pismo…

New Report

Close