LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pitanje za 1 000 000 kuna
Ostoja se ponaša kao da je javna ponuda nebitna formalnost.
Hoće li ga ta bahatost skupo koštati.
uzeo je đoker pola-pola.
znači a)hoće
c)neće

Ne, nego zna da će dobro zaraditi kako god okreneš.


Sada kada SNHO i Opatija nemaju glasačka prava što to znači ????

SNHO ima sigurno, a za Opatiju ne znam, dosta je toga nejasno. ako Opatija nema pravo glasa, onda Ostoja de facto može raditi što hoće [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Sada kada SNHO i Opatija nemaju glasačka prava što to znači ????

SNHO ima sigurno, a za Opatiju ne znam, dosta je toga nejasno. ako Opatija nema pravo glasa, onda Ostoja de facto može raditi što hoće [undecid]
[/quote]

Da li to znači da si vlasnik s pravom glasa i ako ne das javnu ponudu za preostale dionice? Ne kuzim onda bas nista

neznam baš dali bi bila dobra zarada da mora dati ponudu po 6000 kn
barem sada u početnoj fazi.



pitanje za 1 000 000 kuna
Ostoja se ponaša kao da je javna ponuda nebitna formalnost.
Hoće li ga ta bahatost skupo koštati.
uzeo je đoker pola-pola.
znači a)hoće
c)neće

Ne, nego zna da će dobro zaraditi kako god okreneš.
[/quote]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ajde da ponovim.
Da li to znači da si vlasnik s pravom glasa i ako ne daš javnu ponudu za preostale dionice?
Hvala


neznam baš dali bi bila dobra zarada da mora dati ponudu po 6000 kn
barem sada u početnoj fazi.

U početnoj fazi? Da. Za dvije i više godina nakon ulaska RH u EU i sa nekim dobrim hotelskim lancem u suradnji sa LRH?

O vrijednosti LRH nakon što se za njih sezona produži na 6-8 mjeseci možemo samo nagađati ali moje skromno mišljenje jest da će biti iznad 6k.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ostoji-od-dionica-lrh-165-mil-kuna-49439.aspx

da se malo podsjetimo kako je to sve izgledalo u 2007 god……



neznam baš dali bi bila dobra zarada da mora dati ponudu po 6000 kn
barem sada u početnoj fazi.

U početnoj fazi? Da. Za dvije i više godina nakon ulaska RH u EU i sa nekim dobrim hotelskim lancem u suradnji sa LRH?
O vrijednosti LRH nakon što se za njih sezona produži na 6-8 mjeseci možemo samo nagađati ali moje skromno mišljenje jest da će biti iznad 6k.
[/quote]

početna faza znači odmah danas što je bitno različito od za 2-3 godine
sada bi svi otkupili nazad udjele od Ostoje po cijenama po kojima su prodali
ali on ih sigorno ne želi prodati.
zašto da mi čekamo 2-3 godine da bi možda dobili 6k ako nam ih on sada mora ponuditi.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Liburnija.net

Hanfa traži objavu nagodbe

Vaš link

Kakvi to "bolesni" i zavidni likovi djele jedinice na svaku dobru vijest vezano za LRH.
Kolega Nikoliću hvala Vam za sve što ste učinili i što i dalje činite za zaštitu interesa malih dioničara.
Efekti Vašeg činjenja su vidljivi .

Pozdrav

Kajje sad?

@james1
mislim da nema ništa novoga, kupci vjerojatno idu logikom da ako javna ponuda ide po 2250, nećeš puno izgubiti ako sad kupiš po 2300, a ako kojim slučajem javna ponuda bude veća možeš solidno zaraditi. ja sam isto uzeo nešto ovih dana razmišljajući na taj način

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close