LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

grad opatija ima vrijedne nekretnine iz kojih bi se potraživanje moglo isplatiti, samo isto tako žele i novce i ovce. Mislim da bi početna ponuda od 3200 bila zadovoljavajuća i da bi tako stekli bar 1/3 dionica lrh, no ostatak ekipe bi vjerojatno išao i na tužbu


po mom skromnom sudu, općina i i bilo koji pravni subjekt nastao iz nje više nije bitan, svima je od uvijek bilo jasno da oni niti su kad bili u stanju niti ce kada biti dati javnu ponudu po cijeni koja iz elementarnog prava pogotovo u ovakvim situacijama proizlazi, (niti su ikada imali kadar koji to shvaća, a pitanje je da li će ga kad i i imati), međutim sada se ponovno javlja država (sa istim problemiima kao i malo sprije spomenuta općina), po svemu sudeći biti će interesantno… i ako niste znali, ili ste u pohlepi i strahu zaboravili sjetite se da zivite u banana republici, a nisam baš siguran ni da je ta evropa (stara baba koja smrdi po smrti), išta bolja… laku noć

Ako je sve tako crno onda se može dogoditi da ti ponište trgovanje od prije 2 godine bez razloga….
U nešto se treba vjerovati jer je inače sve relativno i ništavno u isto vrijeme. Naravno vjerovanje je manje ili veće s obzirom na okolnosti i okolinu događaja ali tu sada idemo u dio koji nema veze s temom…

evo sve manje priče i zanimanja za LRH…to je i bio cilj da padne zanimanje javnosti i popapala maca…niti kolega matrix 90 više ne kupuje [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema


evo sve manje priče i zanimanja za LRH…to je i bio cilj da padne zanimanje javnosti i popapala maca…niti kolega matrix 90 više ne kupuje [undecid]

Ma upravo to, što dalje od ovoga [lol]

Ako nije bilo jasno, s većinom Vas se šprdam.

Što više kolaca to bolja berba za jesen.

Srdačan pozdrav


evo sve manje priče i zanimanja za LRH…to je i bio cilj da padne zanimanje javnosti i popapala maca…niti kolega matrix 90 više ne kupuje [undecid]

Ljudi su na godišnjem, odmaraju se. Obveza SNHOa je da u roku 30 dana preda javnu ponudu koju onda HANFA u roku 14 dana mora potvrditi ili odbiti. Taman kad se ekipa vrati s mora, stvari će se početi rapetljavati. Odoh i ja sutra na zaslušena 2 tjedna, gasim internet pa šta bude. Pozdrav svim dežurnim forumašima.

Ljudi su na godišnjem, odmaraju se. Obveza SNHOa je da u roku 30 dana preda javnu ponudu koju onda HANFA u roku 14 dana mora potvrditi ili odbiti. Taman kad se ekipa vrati s mora, stvari će se početi rapetljavati. Odoh i ja sutra na zaslušena 2 tjedna, gasim internet pa šta bude. Pozdrav svim dežurnim forumašima.

Ne bih ja bio baš toliko siguran da će se čekati prvi tjedan rujna da se ovo riješi.
Vrlo lako moguće da je SNHO već podnio svoju ponudu, a HANFA nas može iznenaditi i reagirati promptno…..


Ljudi su na godišnjem, odmaraju se. Obveza SNHOa je da u roku 30 dana preda javnu ponudu koju onda HANFA u roku 14 dana mora potvrditi ili odbiti. Taman kad se ekipa vrati s mora, stvari će se početi rapetljavati. Odoh i ja sutra na zaslušena 2 tjedna, gasim internet pa šta bude. Pozdrav svim dežurnim forumašima.

Ne bih ja bio baš toliko siguran da će se čekati prvi tjedan rujna da se ovo riješi.
Vrlo lako moguće da je SNHO već podnio svoju ponudu, a HANFA nas može iznenaditi i reagirati promptno…..

[/quote]

A možda nas iznenadi i reagira po zakonu…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

A šta s više bakćete s ovom pričom… ko ne mož da čeka, neka proda u javnoj ponudi, ko može, neka ne proda.

Kako ne razumete da su mali akcionari nažalost potpuno nebitni za ovu nagodbu. Ko će da vas svati da tražite neke besne pare. Za prosečnog čoveka je sve to sajns fikšn i takav misli da tražite belog hljeba povrh hljebalija… i dok je tako, nema šanse da vas neko ozbiljno svati.

Pravo i pravda odavno su nestal s Balkana… a ni u belom svetu nije bolje. Ne zamajavajte se s EU, oni samom gledaju sopstvene interese, a u celoj ovoj priči nema njihova kapitala.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije
Kolega,mislim da je Država "dala dovoljno Ostoji" i da ga neće "štititi" u javnoj ponudi i na taj
način reskirati revolt malih dioničara,Opatije i dr. koji će,barem veči dio na sudovima
dokazivati svoje pravo.
Mediji također,a i opozicija neće biti skloni "predatorima" kuponske privatizacije!!!
Izbori nisu daleko,a i Europska unija.
Mislim da bi Hanfa mogla donijeti zakonito rješenje.
Pozdrav



@fotije

Kolega,mislim da je Država "dala dovoljno Ostoji" i da ga neće "štititi" u javnoj ponudi i na taj
način reskirati revolt malih dioničara,Opatije i dr. koji će,barem veči dio na sudovima
dokazivati svoje pravo.
Mediji također,a i opozicija neće biti skloni "predatorima" kuponske privatizacije!!!
Izbori nisu daleko,a i Europska unija.
Mislim da bi Hanfa mogla donijeti zakonito rješenje.
Pozdrav

hanfa će donijeti zakonito rješenje

al pitanje dal je pravedno

ako je po zakonu ništetnost ugovora al eto ipak možete zadržati dionice onda budi siguran da i hanfa može zakonski obrazložiti svako svije rješenje [bye]


A šta s više bakćete s ovom pričom… ko ne mož da čeka, neka proda u javnoj ponudi, ko može, neka ne proda.

Kako ne razumete da su mali akcionari nažalost potpuno nebitni za ovu nagodbu. Ko će da vas svati da tražite neke besne pare. Za prosečnog čoveka je sve to sajns fikšn i takav misli da tražite belog hljeba povrh hljebalija… i dok je tako, nema šanse da vas neko ozbiljno svati.

Pravo i pravda odavno su nestal s Balkana… a ni u belom svetu nije bolje. Ne zamajavajte se s EU, oni samom gledaju sopstvene interese, a u celoj ovoj priči nema njihova kapitala.

Fotije loš ti je taj srpski, ajde rađe prijeđi na VERN i tamo malo piši o generičkim lijekovima.

Srdačan pozdrav

hanfa će donijeti zakonito rješenje

al pitanje dal je pravedno

Bit će vrlo teško odrediti kada i po kojoj cijeni su stečene dionice LRH.

Ali mislim da ova izjava SNHO o nastanku obveze ne bi trebala proći kod HANF-e.
Svima je jasno da su dionice LRH stečene puno prije!
I da se onda treba primjeniti stari Zakon o preuzimanju.

New Report

Close