LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Postavljena je web stranica: http://www.dionicari-lrh.com

43% nakon nekoliko 100% znači da je bilo brdo jedinica.
Pa kome to smeta…koji je to bolesnik … ima li obraza da se javi i predstavi i objasni što ga tu toliko smeta?

Stvarno ove ocijene nemaju smisla jer su potpunokrivo postavljene.

Pozdrav drazenu!
[/quote]
Kolega pošto ste me na PP osumnjičili da sam Vam dao jedinicu smatram za shodno cijenjenu publiku obavijestiti da izuzetno rijetko ocjenjujem (možda 5× godišnje) i to isključivo 100% za neke izuzetne postove. Vaše polovicu i ne čitama, a kamoli da bi ih ocijenjivao jer se i ne sjećam o čemu pišete da bi me to nešto jako impresioniralo. Ja te ocijene i ne primjećujem niti se na njih osvrćem tako da Vam je ta detekcija falila skroz. Slobodno se dalje nastavite zabavljati ocjenama. Bolje i to nego da na PP davite jer sam si morao malo razmisliti šta Vam bi no kad sam pročitao ovaj post shvatio sam šta Vas muči.

who dares, wins




Postavljena je web stranica: http://www.dionicari-lrh.com

43% nakon nekoliko 100% znači da je bilo brdo jedinica.
Pa kome to smeta…koji je to bolesnik … ima li obraza da se javi i predstavi i objasni što ga tu toliko smeta?

Stvarno ove ocijene nemaju smisla jer su potpunokrivo postavljene.

Pozdrav drazenu!
[/quote]
Kolega pošto ste me na PP osumnjičili da sam Vam dao jedinicu smatram za shodno cijenjenu publiku obavijestiti da izuzetno rijetko ocjenjujem (možda 5× godišnje) i to isključivo 100% za neke izuzetne postove. Vaše polovicu i ne čitama, a kamoli da bi ih ocijenjivao jer se i ne sjećam o čemu pišete da bi me to nešto jako impresioniralo. Ja te ocijene i ne primjećujem niti se na njih osvrćem tako da Vam je ta detekcija falila skroz. Slobodno se dalje nastavite zabavljati ocjenama. Bolje i to nego da na PP davite jer sam si morao malo razmisliti šta Vam bi no kad sam pročitao ovaj post shvatio sam šta Vas muči.
[/quote]

Errare humanuum est…
Poslah na krivu adresu zabunom.
Isprika.

[bye]

@Funky
hvala, explorer otvara, mozila ne…

Kune nisu problem, kuna nema

@Funky,
uvažava se.

who dares, wins



Postavljena je web stranica: http://www.dionicari-lrh.com

43% nakon nekoliko 100% znači da je bilo brdo jedinica.
Pa kome to smeta…koji je to bolesnik … ima li obraza da se javi i predstavi i objasni što ga tu toliko smeta?

Stvarno ove ocijene nemaju smisla jer su potpunokrivo postavljene.

Pozdrav drazenu!
[/quote]

Pojedinci samo imaju veliki interes pa ih smeta ova inicijativa i ne biraju sredstva.
To je razlog radi kojeg ću se sad i ja priključiti.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

velika pohvala za trud za kolegu @drazenni

odlično je imati sve relevantne podatke i linkove na jednom mjestu

povremeno nas preko mailing liste obavjestite o broju dioničara i dionica

veliki pozdrav iz Slavonije

Vičete da ste opljačkani, da je fer cijena 5900 kn, a nitko se ne usudi skinuti niti do nominale! Zapravo, niti ovih stotinjak komada do 2300 kn se ne usudite pobrati, a pričate o nekoj podcijenjenosti i fer cijeni od 5900 kn, tragikomično. [yawn]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

tko dijeli ove silne jedinice na lrh. Meni je ova inicijativa za svaku pohvalu, iako sam rasprodao lrh. Mislim da se jedinono na ovaj način nešto može postići i de će mo svi profitirati ,ako odjek bude velik


Vičete da ste opljačkani, da je fer cijena 5900 kn, a nitko se ne usudi skinuti niti do nominale! Zapravo, niti ovih stotinjak komada do 2300 kn se ne usudite pobrati, a pričate o nekoj podcijenjenosti i fer cijeni od 5900 kn, tragikomično. [yawn]

to ti samo odražava stupanj povjerenja u pravnu državu

to ti je tragikomično [kiss]


Vičete da ste opljačkani, da je fer cijena 5900 kn, a nitko se ne usudi skinuti niti do nominale! Zapravo, niti ovih stotinjak komada do 2300 kn se ne usudite pobrati, a pričate o nekoj podcijenjenosti i fer cijeni od 5900 kn, tragikomično. [yawn]

Nema to veze s dionicom!!!
U pitanju je pravna Država.
Pozdrav

Evo kolege,
inicijativi (udruzi) se pridružilo preko 70 dioničara. Broj dionica je odavno prešao 6000 a neki ni nisu prijavili svoj broj dionica. Vjerujem kad sredimo spiskove da smo na nekih 7000-7500 dionica
Nije previše ali ni malo za samo par dana. Postoje i 2-3 grupe dioničara koji su se javili i imaju po 1000 do 1500 dionica zajedno ali oni nisu u ovih 7-7,5 jer nisam ih želio zbrajati budući da su se neki javili i pojedinačno. Pri kraju je dio weba na kojem će se moći izvršiti "registracija" koji će biti poslje iskorišteno za formalno učlanjenje u Udrugu. Tad ćemo imati puno bolje podatke. No sad dali je 5000 ili 8000 nije toliko bitno.. Dobro je da nas je što više jer to ima onda neku težinu a tek kada budemo na 16000 tj 5% to može nešto i značiti pravno. Btwy zvali su iz Poslovnog i dogovorili smo da bi im javili kad budemo slali dopis Hanfi i radili skupštinu da poprate



Vičete da ste opljačkani, da je fer cijena 5900 kn, a nitko se ne usudi skinuti niti do nominale! Zapravo, niti ovih stotinjak komada do 2300 kn se ne usudite pobrati, a pričate o nekoj podcijenjenosti i fer cijeni od 5900 kn, tragikomično. [yawn]

Nema to veze s dionicom!!!
U pitanju je pravna Država.

Pozdrav
[/quote]

Nema veze s dionicama? Onda sam pogrešno mislio da se vi borite za veću cijenu samo zato jer želite dobiti što više novca kad prodate svoje dionice LRH ?! …. nisam shvatio da ste vi zapravo altruisti koji se bore za pravnu državu te koji će svu razliku (ako je bude) iznad 2200 kn dionirati u dobrotvorne svrhe. [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close