LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

Samodol ne radi po naređenju Vlade RH, nego po zakonu koji Vlada u ovom slučaju iskusno prebacuje na SNHO. [cool]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]



Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

A možda osluškuje buduću vladu [proud]
[/quote]
Ma sad će njega oni Mate da izlobira [lol]

who dares, wins


Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

dasadašnja iskustva sa lrh ne potvrđuju tvoja očekivanja.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

Samodol ne radi po naređenju Vlade RH, nego po zakonu koji Vlada u ovom slučaju iskusno prebacuje na SNHO. [cool]
[/quote]
Kada bi barem "radio po zakonu"!!!
Onda ne bi bilo razloga za zabrinutost.
Možda pravna država "proradi" i to bez parnica i sudova.
Pozdrav



Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

A možda osluškuje buduću vladu [proud]
[/quote]

da,da….Linić i SDP jeva čekaju napuniti džepove burzovnih špekulanata [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Pa zar je moguće da naš(malih dioničara) paket dionica od 14% (realno ostale slobodne nisu na prodaju) nikome osim ostoji ne vrijede više od tromjesečnog prosjeka,znam da nije kontrolni dio ali nerevalorizirana vrijednost lrh je 3200 kn !!!
pod pretpostavkom da ostane nekim čudom na tromjesečnom prosjeku dali netko osim ostoje može dati veću ponudu,ako da koja je procedura?
molim kolege koje znaju da objasne.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ma kolega kontrolni paket dionica vrijedi puno više od 3200kn i to svi znaju. No ovdje se ne radi o fer vrijednosti već o raznoraznim političkim ustupcima i malverzacijama. Ne mislim da će ovo dobro zavšriti po male dioničare. Ovo pod broj 2 je nemoguće, snho bi po sadašnjim pravilima trebao dati ponudu veću za 2kn od opatije, no od toga neće biti ništa

kolega hodor nisu špekulanti oni koji se drže zakona, već oni koji ga izigravaju


Pa zar je moguće da naš(malih dioničara) paket dionica od 14% (realno ostale slobodne nisu na prodaju) nikome osim ostoji ne vrijede više od tromjesečnog prosjeka

pa i ne vrijede nikome….Ostoja ima oko 60%, Opatija 25%, to je znači već 85%…ova sića što je ostala totalno je nebitna za bilo što osim za squeeze out, ali do toga neće nikad doći jer Opatija neće prodati svojih 25%.
stanje je zabetonirano za sljedećih 10 godina
uskoro će svi poprodavati ove dionice i ova tema polako će u zaborav, ostat će kao spomenik kako su Vlada Jace Kosor i krupni kapital po stoti put legalno izigrali građane-male dioničare

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!




Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

A možda osluškuje buduću vladu [proud]
[/quote]

da,da….Linić i SDP jeva čekaju napuniti džepove burzovnih špekulanata [lol]
[/quote]

A po čemu smo mi to veći burzovni špekulanti od ostalih sudionika burze?
Ako navedeš jedan konkretan dokaz skidam kapu.
Ali kako nećeš, opet se ovdje prosipa poznati nam hrvatski “may be baby” u čemu da je svjetsko prvenstvo-do polufinala nemamo što igrati!

Možda nas plaše s prosječnom cijenom da bi se mi oduševili nominalom? [cool]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ne znam kolega zašto bi netko dao nominalu, postavi te se u njihovu poziciju. Dobivate kontrolni paket, morat će te restrukturirati i obnovit hotele i sad još ponudit dioničarima 3200. Oni će ponudit što manje mogu, a 3200 postoji kao opcija ako je dug bio 580 milijuna

Sigurno da će ponudit najmanje što mogu, ali je sigurno da u normalnoj zemlji sigurno nebi išlo manje 6000 kn, dopusti da se nadamo da jednom i ovdje zavlada pravna država. Znam naivan sam, ali dok sve nije gotovo ništa nije gotovo.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close