LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




kolega funky,
da postoji ikakva šansa da cijena bude 3200 veliki igrači odavna bi poskidali sve do te cijene. cijena ne uspjeva prijeći ni 2300, to vam je valjda sasvim jasan znak koja se cijena očekuje

O kakvim velikim igračima mi govorimo.
Prvih 10:
1. SN HOLDING D.D.
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O.
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D.
5. CROATIA OSIGURANJE D.D.
6. ABANKA D.D.
7. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN
8. KD BANKA D.D.
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D.
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.

Ako izuzmeno 3 koja su prvi onda ja vidim samo velike…ili je Vama "veliki" nešto drugo?
[/quote]

kolega, funky,
uopće ne govorim o ovima iz top 10 nego o onima koji imaju na računu po 3-4 milje kuna i koji uvijek imaju info iz prve ruke. imali su ga i sada, zato cijena u ponedjeljak uopće nije rasla iako su svi to očekivali. ti igrači znaju da će cijena biti oko 2200 i zato im nije na kraj pameti kupovati LRH.
mogao bih izbaciti i VA target za LRH, ali nema smisla da vas dodatno deprimiram. neću se više uopće javljati ovdje pa će vam valjda biti lakše. sretno
[/quote]

Voley igrači o kojima pričaš već jesu u/na dionici.

3-4mil nije igrač, to je substitute.

Javi mi se kada ekipi uvališ Ingru na 60k kn.

Srdačan pozdrav

kolega Funky, nemojte se deprimirati zbog ljudi koji imaju bolesne navike.

Inače ima ih 3 koji vam dijele jedinice nije čovjek sam.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ponuda za otkup još vrijedi – nudim 2200 po kom, PM samo ozbiljni.

Doktor21 – neozbiljan si [cool]

Srdačan pozdrav

Uvaženi kolega matrix90,

dosta hrabro i samouvjereno licitirate navedenom cijenom LRH za otkup, jel to signalizira da ste emotivac prema LRH au ili torbar …!!!

ps Osobno SNH I LRH promatram isključivo na dnevnoj bazi trgovanja, naravno od ex Ponedjeljka

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ponuda za otkup još vrijedi – nudim 2200 po kom, PM samo ozbiljni.

Doktor21 – neozbiljan si [cool]

Srdačan pozdrav


Dobro da ne počneš davati oglas u "Plavom oglasniku"
Stavi nalog na bid i to je to.

Forum je utihnuo!!!
Bid se značajno pojačao iznad 2200 kuna.
Prodaja je prorjeđena i praktično do 2600 nema značajnije prodaje.
Da li je to vjesnik novih,dobrih vijesti? Možda povezanih s inicijativom malih dioničara i radnika?
Pozdrav


Uvaženi kolega matrix90,

dosta hrabro i samouvjereno licitirate navedenom cijenom LRH za otkup, jel to signalizira da ste emotivac prema LRH au ili torbar …!!!

ps Osobno SNH I LRH promatram isključivo na dnevnoj bazi trgovanja, naravno od ex Ponedjeljka




Ponuda za otkup još vrijedi – nudim 2200 po kom, PM samo ozbiljni.

Doktor21 – neozbiljan si [cool]

Srdačan pozdrav


Dobro da ne počneš davati oglas u "Plavom oglasniku"
Stavi nalog na bid i to je to.
[/quote]

Kolege, kazao sam ako Vas ne interesira, onda naprosto ignorirajte post.

Za Plai oglasnik – nije to moja razina, naprosto odvjetnik rješava takve stvari.

Srdačan pozdrav


Forum je utihnuo!!!
Bid se značajno pojačao iznad 2200 kuna.
Prodaja je prorjeđena i praktično do 2600 nema značajnije prodaje.
Da li je to vjesnik novih,dobrih vijesti? Možda povezanih s inicijativom malih dioničara i radnika?
Pozdrav

Ma svi čekaju …. i nadaju se u čudo od HANFE.

Samodol procijenjuje što napraviti da se svidi SDP-u (jer HDZ je ziher papa) i kako da se ne digne buka. Ukratko da bude vuk sit i ovce na broju…
To je jako teško i samo vrhunski igrači to mogu napraviti.
U ovoj situaciji mislim da je takvo što nemoguće i netko će morati pušiti…a mislim da se znade polako tko je to.
Kako god još malo pa ćemo znati na čemu smo …

molim iskusnije kolege da daju procjenu koliko bi mogli još ćekati na očitovanje hanfe
s obzirom na neke prošle slučajeve.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Samodol će napraviti ono što mu vlada naredi!

A možda osluškuje buduću vladu [proud]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Vidimo da je kolega spiderman iskusan i informiran

Hanfa će se po pitanju ponude očitovati tek kada ju dobije, SNHO je mora predati u roku od 30 dana. Tada Hanfa ima 14 dana da ju potvrdi. Hanfa u pravilu ne žuri i sigurno će trebati tih 14 dana. SNHO se najvjerovatnije pripremio za ponudu unaprijed ali ishodavanje bankovnih garancija i skupljanje papira također zahtijeva neko vrijeme.

New Report

Close