LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZAMRZAVANJE CIJENE DIONICA LIBURNIA RIVIERA HOTELA OGORČILO MANJE ULAGAČE
Mali dioničari nezadovoljni Ostojinom ponudom

Cijena o kojoj govore, od 2.300 kuna, znači samo potcjenjivanje bivših i sadašnjih radnika, kaže bivši zaposlenik LRH, Ante Zekić

OPATIJA Mali dioničari Liburnia Riviera Hotela cijenu od 2.300 kuna za preuzimanje dionica te tvrtke smatraju – uvredljivom. Svoj bijes pravdaju činjenicom da je trgovanje blokirano u razdoblju od pet dana u kojima je dionica mogla postići najveće cijene, ali i da je prije pet godina, kada je Darko Ostoja prvi puta kratkotrajno postao …

Novi list:

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A28612863285F2863285A285828592858286328962897289E28632863285D2858285E285A285F285A28632863286328592863Z


ZAMRZAVANJE CIJENE DIONICA LIBURNIA RIVIERA HOTELA OGORČILO MANJE ULAGAČE
Mali dioničari nezadovoljni Ostojinom ponudom

Cijena o kojoj govore, od 2.300 kuna, znači samo potcjenjivanje bivših i sadašnjih radnika, kaže bivši zaposlenik LRH, Ante Zekić

OPATIJA Mali dioničari Liburnia Riviera Hotela cijenu od 2.300 kuna za preuzimanje dionica te tvrtke smatraju – uvredljivom. Svoj bijes pravdaju činjenicom da je trgovanje blokirano u razdoblju od pet dana u kojima je dionica mogla postići najveće cijene, ali i da je prije pet godina, kada je Darko Ostoja prvi puta kratkotrajno postao …
Novi list:
http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A28612863285F2863285A285828592858286328962897289E28632863285D2858285E285A285F285A28632863286328592863Z


Možda bi mogli tužiti Ostoju za uvredu i nanošenje duševne boli

prije par dana sam u svojim postovima upravo ovo najavioVaš link
ako netko ima pretplatu na NL neka stavi cijeli članak

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



malo ste krivo izracunali prosjek p.
morate malo pogledati zakon prije nego sta pisete.
naime za izracun trebate imati cijene svake pojedine dionice koja je trgovana svakog dana u proteklih 3 mjeseca.
uzmimo kao primjer sa neispravnim podacima da je
1. dana p bila 2000 sa prometom 50000,00
2. dana p bila 2500 sa prometom 250000,00

to ne znaci da je prosjek ova dva dana 2250 kuna.
ne znam dali itko od vas moze vidjeti citav promet za pojedini dan. mislim 3 mj ranije

Ukratko, ukupan promet u ta tri mjeseca podjeljen s ukupnim brojem protrgovanih dionica u ta tri mjeseca.
[/quote]

Momci da pomognem.

Najniža cijena koju SNHO mora označiti ponudi je 2247 kn i nešto sitno. Prilikom izračuna uzima se razdoblje 22 travanja 2010.g. od 22. srpnja 2010.g..

Što se mene tiče, za mojih desetak komada, kupljenih nedavno, hoću 6.263,28 kn po dionici, a budem se zadovoljio i s 5.577,38 kn.

Sad vrsni poznavetelji ove dionice, neka odgovore zašto?
[/quote]

Nisam vrsni poznavatelj ove dionice, no ako si naznačio da SNHO mora označiti ponudi je 2247 kn – onda priča za Ostoju tu i završava, zar ne?

Ne. On tu cijenu mora označit u ponudi koju onda HANFA mora amenovat.

Only God, Muammar and Libya!

ajmo ljudi ne gubite nadu, netko ovo mora istjerati do kraja. Ne znam koliku će ponudu ostoja dati, no ja sam računao srednji prosijek od 26.4 do 26.7 i ispalo je 1178, ako kažete da je datum od 22.4 do 22.7. tada cijene još ide dolje, no ostoja naravno može dati i 2500kn. Mislim da je ovdje i hanfa upletena i da smo i njenom blokadom oštećeni jer ju je blokirala baš kad je cijena trebala rast, dakle i hanfa u ovome debelo ima svoje prste

i kakva je to izjava da su mali dioničari ljuti samo zbog blokade, ljuti su i zato što ih je vlada izigrala


ajmo ljudi ne gubite nadu, netko ovo mora istjerati do kraja. Ne znam koliku će ponudu ostoja dati, no ja sam računao srednji prosijek od 26.4 do 26.7 i ispalo je 1178, ako kažete da je datum od 22.4 do 22.7. tada cijene još ide dolje, no ostoja naravno može dati i 2500kn. Mislim da je ovdje i hanfa upletena i da smo i njenom blokadom oštećeni jer ju je blokirala baš kad je cijena trebala rast, dakle i hanfa u ovome debelo ima svoje prste

i kakva je to izjava da su mali dioničari ljuti samo zbog blokade, ljuti su i zato što ih je vlada izigrala

Ovo je najveća glupost koju sam ikad vidio na tržištu kapitala! Čuj, mali dioničari su ljuti jer je Hanfa blokirala trgovanje dionicama LRH, a tada se mogla postići najveća cijena!!!

Pa, Hanfa je tu da zaštiti ulagače, zamislite kako bi se osjećali sada oni ulagači, koji bi tih dana, da nije bilo blokade, navučeni pričom kupovali LRH po 3000 ili 4000 kn!? Ma, dajte! Totalne gluposti!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ne. On tu cijenu mora označit u ponudi koju onda HANFA mora amenovat.

Netočno!
Cijenu određuje HANFA ,a ne nikakvi Ostoje.
Najniža cijena je cijena određena u nagodbi,a ako je ona manja od tromjesečne tržišne,onda je
tržišna relevantna.
Pozdrav



ajmo ljudi ne gubite nadu, netko ovo mora istjerati do kraja. Ne znam koliku će ponudu ostoja dati, no ja sam računao srednji prosijek od 26.4 do 26.7 i ispalo je 1178, ako kažete da je datum od 22.4 do 22.7. tada cijene još ide dolje, no ostoja naravno može dati i 2500kn. Mislim da je ovdje i hanfa upletena i da smo i njenom blokadom oštećeni jer ju je blokirala baš kad je cijena trebala rast, dakle i hanfa u ovome debelo ima svoje prste

i kakva je to izjava da su mali dioničari ljuti samo zbog blokade, ljuti su i zato što ih je vlada izigrala

Ovo je najveća glupost koju sam ikad vidio na tržištu kapitala! Čuj, mali dioničari su ljuti jer je Hanfa blokirala trgovanje dionicama LRH, a tada se mogla postići najveća cijena!!!

Pa, Hanfa je tu da zaštiti ulagače, zamislite kako bi se osjećali sada oni ulagači, koji bi tih dana, da nije bilo blokade, navučeni pričom kupovali LRH po 3000 ili 4000 kn!? Ma, dajte! Totalne gluposti!
[/quote]

Spidermane a jesu li navučeni oni koji su kupili nakon objave HANFE za Opatiju?, Jel onda trebalo blokirati trgovanje?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Izgleda da netko zna koliko će Ostoja ponuditi za dionice a po ovome kako se trguje reklo bi se da će ponuda biti ispod 2000.

Za Ostoju da, za Grad Opatiju ne.

uh kolega bisakovi kako argumentirano, moram priznat dok sam slušao takve stvari nisam dobro prolazio

New Report

Close