LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

konačno se netko zapitao kolika bi to trebala biti cijena preuzimanja [shocked]

http://www.poslovni.hr/vijesti/nagodbu-s-ostojom-o-liburniji-izlobirao-mate-granic-154038.aspx

Jako smo ponosni na to jer smatramo da je postignuta pravedna nagodba kojom je na najbolji način okončan spor za Vladu, SN Holding, Liburniju, kao i grad Opatiju te ostala mjesta u kojima su Liburnijini hoteli", izjavio nam je Granić, dodajući kako je upravo ta nagodba primjer kojim putem Hrvatska treba rješavati slične sporove. Fascinantno

možete i mene uključiti u akciju
na pm

Postanite Eu-robovi




evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn

Prvo meister daje procjenu 2265, onda kanabis 2178…..hoće li iduća biti mozda ispod 2000….. [lol]
[/quote]

ne znam kako je kolega meister računao, ali ja sam uzeo prosječnu cijenu u zadnja 3mj,sa zaključnim danom 26.7. moguće oscilacije su 4-5kn
[/quote]
Molim kolege koji znaju kako se računa prosječna cijena u zadnja tri mjeseca.
1.kao prosječna cijena dnevnih prosjeka
2.kao prosječna svih transakcija u zadnja tri mjeseca

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

malo ste krivo izracunali prosjek p.
morate malo pogledati zakon prije nego sta pisete.
naime za izracun trebate imati cijene svake pojedine dionice koja je trgovana svakog dana u proteklih 3 mjeseca.
uzmimo kao primjer sa neispravnim podacima da je
1. dana p bila 2000 sa prometom 50000,00
2. dana p bila 2500 sa prometom 250000,00

to ne znaci da je prosjek ova dva dana 2250 kuna.
ne znam dali itko od vas moze vidjeti citav promet za pojedini dan. mislim 3 mj ranije

smiješno je da vi od hrvatske javnosti koja nema za kruh očekujete da vas, bogate koji imate višak keša za ulaganje na burzi, podrže u zahtjevu da vam se umjesto 2200 kn isplati 3200 ili čak 5800 kn!
pa zar mislite da bi vas hrvatska javnsot podržala?!? oni bi bili sretni da vam udare 90% poreza na sve što dobijete [bye]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Konačno se u "Poslovnom" postavlja i pitanje cijene u preuzimanju!!!
Ovo je dobro.
Očito nije baš "sve jasno i gotovo".
Pozdrav

Možeš vidjeti sav promet ali ne baš svaku transakciju.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LRH-R-A

who dares, wins

to znam kolega. s tim podacima se moze doci do cca cijene a za tocnu nam ipak trebaju svi podaci.


malo ste krivo izracunali prosjek p.
morate malo pogledati zakon prije nego sta pisete.
naime za izracun trebate imati cijene svake pojedine dionice koja je trgovana svakog dana u proteklih 3 mjeseca.
uzmimo kao primjer sa neispravnim podacima da je
1. dana p bila 2000 sa prometom 50000,00
2. dana p bila 2500 sa prometom 250000,00

to ne znaci da je prosjek ova dva dana 2250 kuna.
ne znam dali itko od vas moze vidjeti citav promet za pojedini dan. mislim 3 mj ranije

Ukratko, ukupan promet u ta tri mjeseca podjeljen s ukupnim brojem protrgovanih dionica u ta tri mjeseca.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Na http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LRH-R-A imate sve potrebne podatke.

Prosjek tri mjeseca (od 23.04.2010 do 23.07.2010) je 2248,13 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


malo ste krivo izracunali prosjek p.
morate malo pogledati zakon prije nego sta pisete.
naime za izracun trebate imati cijene svake pojedine dionice koja je trgovana svakog dana u proteklih 3 mjeseca.
uzmimo kao primjer sa neispravnim podacima da je
1. dana p bila 2000 sa prometom 50000,00
2. dana p bila 2500 sa prometom 250000,00

to ne znaci da je prosjek ova dva dana 2250 kuna.
ne znam dali itko od vas moze vidjeti citav promet za pojedini dan. mislim 3 mj ranije

Ukratko, ukupan promet u ta tri mjeseca podjeljen s ukupnim brojem protrgovanih dionica u ta tri mjeseca.
[/quote]

Momci da pomognem.

Najniža cijena koju SNHO mora označiti ponudi je 2247 kn i nešto sitno. Prilikom izračuna uzima se razdoblje 22 travanja 2010.g. od 22. srpnja 2010.g..

Što se mene tiče, za mojih desetak komada, kupljenih nedavno, hoću 6.263,28 kn po dionici, a budem se zadovoljio i s 5.577,38 kn.

Sad vrsni poznavetelji ove dionice, neka odgovore zašto?

New Report

Close