LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

golega matrix jel lijep život u švedskoj


Zanimljivo

Skrivanje HDZ-ovih mafijaških poslova: Pozadina nagodbe Kosorice i Ostoje o preuzimanju Liburnie

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1946&Itemid=1

mislio sma da je Sicilija jedna i jedina, ali ipak su oni za naše HDZ-ove političare mala dječica….

i na kraju opet nikome ništa…..
[angry]

e kad se sjetim ivine bembare koju su mu uzeli za rođendan. Hrvatska je perspektivna zemlja, ovdje obični ljudi tipa kuhara, vozača, vodoinstalatera mogu vrlo brzo ostvariti svoj san

Oni su mu to obećali dati, a ne prodati. A mi čekamo 6000

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



Zanimljivo

Skrivanje HDZ-ovih mafijaških poslova: Pozadina nagodbe Kosorice i Ostoje o preuzimanju Liburnie

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1946&Itemid=1

mislio sma da je Sicilija jedna i jedina, ali ipak su oni za naše HDZ-ove političare mala dječica….

i na kraju opet nikome ništa…..
[angry]
[/quote]
— vidite sa kime imate posla, dobro vas iskusni kolege savjetuju da se sa mafijom ne može bosti

Kune nisu problem, kuna nema


evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn

Prvo meister daje procjenu 2265, onda kanabis 2178…..hoće li iduća biti mozda ispod 2000….. [lol]

Na cijeni od 2273 kn, P/E za 2009. godinu iznosi 490, a na 6000 kn, P/E je 1300.



evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn

Prvo meister daje procjenu 2265, onda kanabis 2178…..hoće li iduća biti mozda ispod 2000….. [lol]
[/quote]

ne znam kako je kolega meister računao, ali ja sam uzeo prosječnu cijenu u zadnja 3mj,sa zaključnim danom 26.7. moguće oscilacije su 4-5kn

@domagoj Hoćeš poslat i Ostoji dopis koliki je P/E na 7000?

Only God, Muammar and Libya!



@domagoj
Hoćeš poslat i Ostoji dopis koliki je P/E na 7000?

pa barem dozvolimo gospodinu da u blaženom neznanju otkupi od nas po 6200 [lol]




Zanimljivo

Skrivanje HDZ-ovih mafijaških poslova: Pozadina nagodbe Kosorice i Ostoje o preuzimanju Liburnie

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1946&Itemid=1

mislio sma da je Sicilija jedna i jedina, ali ipak su oni za naše HDZ-ove političare mala dječica….

i na kraju opet nikome ništa…..
[angry]
[/quote]
— vidite sa kime imate posla, dobro vas iskusni kolege savjetuju da se sa mafijom ne može bosti
[/quote]

apsolutno pogrešan stav dragi kolega i žalostan, ako budemo tako još neko vrijeme razmišljali ne samo da bude ekipa iz središnjice sve resurse našeg naroda "potrošila" već bi mogla i narod iz SSZ unprijediti u SKZ i nekom iznajmit

uspješnost "mafije" proizlazi iz "marketinga straha" kad taj uvjet izostane puni se bajbukana ili nekaj gore, pa bih vas zamolil da na ovoj temi nesvjesno ne odrađujete PR "mafiji"

lp

kolega moj ja mislim da se narod više nema čega bojati, što može biti gore od toga da nemaju za kruh i druge osnovne životne potrebe. Kod nas je samo problem što smo inertni i uvijek se nadamo da će to netko drugi obaviti umjesto nas

New Report

Close