LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo ajmo tužba pa nek nam plate ili nek nam kompenzira dionicama. Dečki samo pošaljite na PM di se vidimo i tko je prvanik koji nas zastupa

Cookie Monster

Hanfa odlučila: Opatija mora objaviti ponudu za preuzimanje LRH

a šta je ovo ?

Cookie Monster

to je vijest stara više od godinu dana

Hanfa odlučila: Opatija mora objaviti ponudu za preuzimanje LRH

a šta je ovo ?

Zanimljivo, no ne i aktualno.

Srdačan pozdrav

evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn


evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn

Kolega,ovaj izračun svakako trebate poslati HANFI!!!Nitko se nije sjetio tako izračunati!!!
Nevjerovatno ste angažirani sada kada ste prodali LRH.
Pokušavate si dokazati da niste pogrešili???Bravo!!!
Pozdrav


evo ljudi srednja prosječna cijena lrh u zadnja 3mj do 26.7. vam je – 2178kn

statistički – vrlo točno
praktički – nevažno
psihološki – poražavajuće
svrha – plašenje neukih
dugoročno- smiješno

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

nisam prodao sve, ostatak ide nakon riješenja cjelokupne situacije. No naravno da sam bio zabrinut za lrh i da sam žalio zbog slušanja kolege delboya i umjesto snho uzeo pola lrh. Još uvijek bi želio da lrh dođe na 6000kn


Ja sam posla mail Kainu ako sam pogodio adresu. Ja majka svih desničara grebem se ljevičaru [wink]

Kolege, mislim da je i ovo dobra ideja, doći do političara iz oporbe i pokušat ih animirati za našu stvar.

Kamelija, simbol Opatije!

Zanimljivo

Skrivanje HDZ-ovih mafijaških poslova: Pozadina nagodbe Kosorice i Ostoje o preuzimanju Liburnie

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1946&Itemid=1

Zanimljivo

Korupcijom do turističkog carstva: Davanjem mita Starčeviću Ostoja dolazio do vrijednih dionica

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1947&Itemid=1

Evo za kolege koji su se javili preko PM budući da su poruke preko PM malo nečitljive a i krate se na određenu dužinu molim da pošalju svoj mail na:

lrh@etrezor.hr

U mailu navedite i ime naforumu tako da vam ne moram postati isto i na PM, budući da je "udruženih" preko 30 malo je već teško to raditi preko poruka na forumu

Hvala

New Report

Close