LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne znam gdje nam je kolega delboy, mislim da je on tu bio najstručniji…..čak je bilo i prijetečih privatnih poruka što su se na forumu iznosile loše stvari vezane uz lrh i naravno privatnih poziva na kupnju. Iskreno mislim da se on sada valja u novcu, jer je većinu dionica kupio na nižim razinama

kolega delboy je na jednom drugom forumu, čekamo ga s nestrpljenjem 😉
[/quote]
—kojem? volim ga čitati

Kune nisu problem, kuna nema

Sve vas koji ismijavate ove naloge na 6000 može bit sram. Jel vas ulica odgajala da se tak posprdavate? Tak se posprdavaju i s onima u Varšavskoj. Lako se posprdavat preko tipkovnice. Treba nešt i napravit. Zato i je ovak kak je. Svi su uvjereni da je sustav nedodirljiv i da se ništa ne može promijenit, a one koji pokušaju nešt napravit odma se stigmatizira, izopćava pa čak i zatvara u ludnicu.

Only God, Muammar and Libya!

Nema straha, organiziramo se i rezultat će doći. Pripremamo dopis za sve medije u RH, poslat ćemo ga HANFAi, predstavnicima EUa pa ćemo vidjeti reakciju. Tužba je zadnja solucija jer još ne znamo da li ćemo trebati tužiti i koga. Sve ovo što trenutno poduzimamo je u svrhu prevencije pravnog nasilja jer se naravno svaki sporazum može raskinuti ali ne i pravne posljedice koje je taj sporazum/ugovor proizveo. Tako je i s ugovorom Vlada RH-Opatija. Neka ga proglase nevažećim ali pravne posljedice tog sporazuma su ostale. Zbog toga SNHO mora dati javnu ponudu za 1 lipu više nego je obveza grada Opatije i stvar će biti riješena.


Nema straha, organiziramo se i rezultat će doći. Pripremamo dopis za sve medije u RH, poslat ćemo ga HANFAi, predstavnicima EUa pa ćemo vidjeti reakciju. Tužba je zadnja solucija jer još ne znamo da li ćemo trebati tužiti i koga. Sve ovo što trenutno poduzimamo je u svrhu prevencije pravnog nasilja jer se naravno svaki sporazum može raskinuti ali ne i pravne posljedice koje je taj sporazum/ugovor proizveo. Tako je i s ugovorom Vlada RH-Opatija. Neka ga proglase nevažećim ali pravne posljedice tog sporazuma su ostale. Zbog toga SNHO mora dati javnu ponudu za 1 lipu više nego je obveza grada Opatije i stvar će biti riješena.

Mislim da po zakonu ponuda mora biti veća za 2%

Ja sam posla mail Kainu ako sam pogodio adresu. Ja majka svih desničara grebem se ljevičaru [wink]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Sve vas koji ismijavate ove naloge na 6000 može bit sram. Jel vas ulica odgajala da se tak posprdavate?

A, mili Bože!? [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Zašto nam Ostoja ne plati po 6000 kn? Plati 14% dionica po 6000 kn a njemu na ekranu blinka 75% dionica po 6000 kn umjesto 2000 kn sada [cool]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Evo skupština je otkazana, sada je i javno objavljeno. Ja sam već razgovarao danas sa pravnom službom LRH gdje mi je to i najavljeno..

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/liburnia-riviera-hoteli-otkazana-glavna-skupstina,86995.html

napeto

podrzavam prijedlog za akciju. Stovise, zelim se pridruziti. Na vise racuna imam oko 360 dionica. Slobodno mi posaljite poziv preko private opcije. Na godisnjem sam ali sam spreman za akcijua. Mislim da susret malih radi koordinacije i utvrdjivanja taktike i redosljeda aktivnosti bi bio najsvrsihodniji. Pozdrav

Za akciju sam. O tome sam obavijestio kolegu drazenani. Imam 360 kom. Stovise smatram u ovoj situaciji i redosljedu dogadjaja da je najoportunije organizirati susret svih zainteresiranih, odrediti taktiku nakon pravne analize kao i redosljed aktivnosti. Naravno probiti medijsku ociglednu blokadu je od izuzetne vaznosti. Pozdrav svima posebno kolegama spremnim na suprotstavljanje prevari. Ako se dobro postavimo pobjedjujemo.

Imam pitanje za kolege "loto" i "spiderman"

Što mislite zašto su otkazali glavnu skupštinu LRH, kad SNHO I Nova Liburnija imaju takav postotak glasova?

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close