LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponavljam poziv da povućete naloge s prodaje. Nema potrebe se nitkom dokazivati, ova inicijativa je u dobroj vjeri i u interesu svih malih dioničara. Ponavljam da sam se samo želio legitimirati, i na nekakav nači i opravdati svoj interes za koji sam eto spreman potrošiti i malo više vremena i truda.

Javljaju se bivši djelatnici, ljudi koji su kupovali dionice po 6000 kn tako da npr njihovih 20 njima vrijedi kao netkome koje kupio 100 kom prije godinu dana..

Neću za sada više pisati o broju dionica jer to odmah izaziva 100 komentara, samo evo javilo se do sada 20ak ljudi u par sati.. Neki nude i svoje kontakte u medijima, no za sada nema puno sugestija o samim "akcijama"


Ovaj novinar seebiza nema pojma o zakonu u cjelini.

Nije to novinar Seebiza nego prenose vijest od Novog Lista, a normalno da njihov novinar nije upoznat sa nicim, on samo prepise ono sto je negdje procitao, nije strucnjak za to.
Ali jedan ekonomski portal kao Seebiz bi mogao malo pripaziti koje clanke gura na naslovnicu.

Podrzavam onaj prijedlog da netko da izjavu za medije ispred malih dionicara, danas nista bez medija, a vidimo da neki od njih (mozda cak i nesvjesno) guraju vodu na Ostojin mlin.
U slucaju da Hanfa zakaze nesmijemo dozvoliti da im to u tisini prodje.


1kom po bidu na 2155….. [shocked]

Ne znam kako vama, ali meni je ovo već bolesno…..

Zna Ostoja što radi,ruši cijenu,pa ako mu prođe ponuda po 2300 da moze reći u novinama da je to premija cca 10% na sadašnju cijenu, a to je puna šaka brade u ova teška vremena. Vec viđeno od Hanžekovića.


u utorak popodne se rješavala sudbina Opatijinih 25+1

znači

razvrgnut ugovor
potpisan novi sa snho
obveza za snho
novi ugovori za opatiju koja sad nema obvezu jer je snho ima
odgodni uvjeti – prijenos ostalih dionica na snho

sve pomno isplanirano, a država u tome sudjeluje [thumbsup]

bravo dečki [lol] imate moj glas [angry]

ps Ostoja je malo bolje organiziran lik od nas, ha ha – samo 891 kom na 6000

prijatelju, mislim da nije sve tako crno-bijelo kako vi to predstavljate.Da je to moguće na ovaj način kako vi to prezentirate, onda onda bi vlada donosila zakone bez sabora, ukinula sve institucije koje je osnovala za kontrolu i praćenje zakonitosti,ukinula HANFU jer sama sve može i zna,nebi izgubila spor sa SNHO jer joj to nije bilo u interesu, a vidimo da se ništa od ovoga nije događalo, pa neće ni ovo sa LRH.Budite uvjereni !
[wink]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

kolega želim svu sreću

i povlačim sa prodaje na vašu zamolbu

šmrc što me nije pokupilo



Ovaj novinar seebiza nema pojma o zakonu u cjelini.

Nije to novinar Seebiza nego prenose vijest od Novog Lista, a normalno da njihov novinar nije upoznat sa nicim, on samo prepise ono sto je negdje procitao, nije strucnjak za to.
Ali jedan ekonomski portal kao Seebiz bi mogao malo pripaziti koje clanke gura na naslovnicu.

Podrzavam onaj prijedlog da netko da izjavu za medije ispred malih dionicara, danas nista bez medija, a vidimo da neki od njih (mozda cak i nesvjesno) guraju vodu na Ostojin mlin.
U slucaju da Hanfa zakaze nesmijemo dozvoliti da im to u tisini prodje.

[/quote]

Treba reagirati prije HANFE

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Kao što, vjerujem, znate, Večernji list ima petkom veliki veliki središnji prilog Biznis (u suradnji s Poslovnim dnevnikom) na dvije stranice, gdje se obično objavljuju i kratki komentari s ovoga foruma….
Ne znam što je bila glavna vijest prošlog tjedna, jer me nije bilo u zemlji, ali mogli bi za ovaj petak veći dio prostora posvetiti nagodbi (kritički osvrt), a nebi loše došao ni kakav interview sa predstavnikom malih dioničara……


…ha ha – samo 891 kom na 6000

Da, hahahah, ovo će zaista natjerati Vladu, Hanfu i Ostoju da ponuda bude 6000 kn. Hahahah, koji likovi!? [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



…ha ha – samo 891 kom na 6000

Da, hahahah, ovo će zaista natjerati Vladu, Hanfu i Ostoju da ponuda bude 6000 kn. Hahahah, koji likovi!? [lol]
[/quote]
—takvi likovi su i drukali da ovo može na 6000

Kune nisu problem, kuna nema

ne znam gdje nam je kolega delboy, mislim da je on tu bio najstručniji…..čak je bilo i prijetečih privatnih poruka što su se na forumu iznosile loše stvari vezane uz lrh i naravno privatnih poziva na kupnju. Iskreno mislim da se on sada valja u novcu, jer je većinu dionica kupio na nižim razinama




Ovaj novinar seebiza nema pojma o zakonu u cjelini.

Nije to novinar Seebiza nego prenose vijest od Novog Lista, a normalno da njihov novinar nije upoznat sa nicim, on samo prepise ono sto je negdje procitao, nije strucnjak za to.
Ali jedan ekonomski portal kao Seebiz bi mogao malo pripaziti koje clanke gura na naslovnicu.

Podrzavam onaj prijedlog da netko da izjavu za medije ispred malih dionicara, danas nista bez medija, a vidimo da neki od njih (mozda cak i nesvjesno) guraju vodu na Ostojin mlin.
U slucaju da Hanfa zakaze nesmijemo dozvoliti da im to u tisini prodje.

[/quote]

Treba reagirati prije HANFE
[/quote]
zar nije trenutni razvoj situacije dokaz da smo uhvaćeni na spavanju,svako daljnje ćekanje će povećati štetu.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


ne znam gdje nam je kolega delboy, mislim da je on tu bio najstručniji…..čak je bilo i prijetečih privatnih poruka što su se na forumu iznosile loše stvari vezane uz lrh i naravno privatnih poziva na kupnju. Iskreno mislim da se on sada valja u novcu, jer je većinu dionica kupio na nižim razinama

kolega delboy je na jednom drugom forumu, čekamo ga s nestrpljenjem 😉

New Report

Close