LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moje misljenje je da odustanete od ikakve pomisli na tuzbu jer ako citate izmedu redaka vidjet cete da je sve blagoslovio dorh.
pa nije ostoja budala. on sve ima crno na bijelo i pecatirano, a valjda ima vec iskustva sa zakonom i sudovima nakon svih ovih godina.
zar mislite da je ovo finalno potpisivanje nagodbe trajalo tako dugo zato sto se nisu mogli dogovoriti ili mozda zato sto je ostoja inzistirao da se osigura od takvih kao vi.
znam da mnogima to ne pase ali ja gledam objektivno cijelu situaciju

100% realno

I nemojte da mi sad to netko pokupi na prodaji 😉

Bez brige, kolega…..neće još….. [smiley]

Inače, mene je netko upravo pokupio na bidu na 2200… [shocked] [shocked]

Kao što sam nedavno rekao….ima tu svakakvih tipova, koji će prodavati bez obzira na Opatiju, nominalu, O`Stojinu tvz.ponudu i koješta drugo…..
Stvarno nije burza za neke naše cijenjene državljane…. [sad]


Evo na dnevniku u 12 na HTV poduža priča o LRH …uglavnom su zadovoljni da su dobili vlasnika, vjeruju o obnovi hotela, zapošljavanju i tako bla, bla, bla….ni riječi o pravima malih dioničara, nitko nas ne spominje, nema riječi o prevari…ubrzo izlazimo iz fokusa i stanje zacementirano nažalost

Ostoja PR


I nemojte da mi sad to netko pokupi na prodaji 😉

moje slobodno možete pokupit

slabo na m se puni 6000

toliko o realnosti mailova prema kolegi @drazenni

sad se neko toliko uplašio količine na prodaje da je poklopio na 2200 [lol]

733 komada na 6000 do sada….zar nas nema malo više ?


I nemojte da mi sad to netko pokupi na prodaji 😉

da bar imamo kupca koji je spreman pokupit ovo do 2300 bili bi sretni

a kad bi cijena došla do 3000 to bi bila prava poruka g. Darku

bolja i od novinara [bye]

Kolege svaka čast. Promijenili ste si odnos kupnje i prodaje s otprilikke 1:1,5, ako se ne varam, na 1:6 i srušili cijenu ovom akcijom skupljanja na 6000. Zanimljiv fenomen da su ljudi tako osjetljivi na omjer kupnje i prodaje.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Zato je i došel ovaj na 2995 sa 60 komada…da ne bi nekom palo nešto na pamet.
[lol]

Kad malo bolje razmislim…ja ću LRH prodavati kad i Ostoja…a to sigurno neće biti po 22xx.
[thumbsup]

evo i ja izložio svoje

ajd ko "vidi" tu dubinu nek izvjesti forum ako može i skenom

@sokolić

jedan je MASTER [thumbsup]

Gdje se može vidjeti naloge od 6000 ? Ja ih vidim na PBZ do 10 naloga.


Kolege svaka čast. Promijenili ste si odnos kupnje i prodaje s otprilikke 1:1,5, ako se ne varam, na 1:6 i srušili cijenu ovom akcijom skupljanja na 6000. Zanimljiv fenomen da su ljudi tako osjetljivi na omjer kupnje i prodaje.

smiješno[rolleyes]

to realno nije utjecalo na cijenu

možda je netko stavio greškom na prodaju umjesto na 6000 na 600 pa proletilo

ovaj od 60 kom više vjeruje Ostoji nego HANFI i to je to [lol]

New Report

Close