LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ovih 550 mil sigurno su stavili u Ugovor, kamate oprostili pa sad nek se HANFa misli [shocked]


Ja imam jedan savjet! Okanite se svake pomisli na tužbu, jer nikad nećete dobiti parnicu. Razmišljao sam o tužbi kada je Grad Opatija dobio od Hanfe rješenje i kad nije dao javnu ponudu. Konzultirao sam se sa odvjetnikom, koji mi je garantirao slučaj od nekih 3-5 godina. Naravno, dionice su ti vezane i sa njima ne možeš ništa. Nisam se odlučio na tužbu, već sam malo pričekao i prodao iste na burzi, čak po većoj cijeni nego što sam ih platio. Zadovoljan i sretan, prebacio novac u neku drugu dionicu, itd. Zato smatram da možete biti sretni ako ste u dobitku na trenutnim razinama, a ako ste u gubitku, pričekajte malo, pratite situaciju i nađite neki odgovarajući target za izlazak. Ukoliko ne mislite biti dugoročni ulagač, pa čuvati dionice za unuke!? I to je dobra solucija ako vam ne treba novac.
Eto, toliko od mene, a naravno da me ne morate poslušati! Nekada bi i ja bolje prošao, da "se nisam" poslušao! Hahah.

moje misljenje je da odustanete od ikakve pomisli na tuzbu jer ako citate izmedu redaka vidjet cete da je sve blagoslovio dorh.
pa nije ostoja budala. on sve ima crno na bijelo i pecatirano, a valjda ima vec iskustva sa zakonom i sudovima nakon svih ovih godina.
zar mislite da je ovo finalno potpisivanje nagodbe trajalo tako dugo zato sto se nisu mogli dogovoriti ili mozda zato sto je ostoja inzistirao da se osigura od takvih kao vi.
znam da mnogima to ne pase ali ja gledam objektivno cijelu situaciju

Evo na dnevniku u 12 na HTV poduža priča o LRH …uglavnom su zadovoljni da su dobili vlasnika, vjeruju o obnovi hotela, zapošljavanju i tako bla, bla, bla….ni riječi o pravima malih dioničara, nitko nas ne spominje, nema riječi o prevari…ubrzo izlazimo iz fokusa i stanje zacementirano nažalost

Kune nisu problem, kuna nema

P.S. Smatram da je ova gore brojka od 5 dioničara sa 1750 dionica samo iluzija!?

Ne znam na što s tim aludirate, ali vrlo neukusno, kolega….

Ja sam prvi dao svoje podatke kolega drazenni, pa ne znam zašto mislite da to do sada nisu učinila još četvorica…..ili da nismo u stanju imati više od 300 komada u prosjeku…..
Možda nas prilično podcijenjujete…..

1750# te još ako bi privolili slovence da se prilključe…cca 5000#…a to je lijep iznos…skoro 2% firme

www.lociraj-popust.com

Upravo sam na drugom forumu zamolio kolege da ne "ruše" inicijativu komentarima tipa da je ovo glupo, gubljenje vremena itd. Neka samo zanemare ove postove. Ne znam zašto bi bilo problem "potpisati" neku izjavu novinarima pa ćak ako nas se skupi dovoljno nešto o tome reći i na skupštini. Taj dio ništa ne košta a možda ipak pomogne

Mi smo na ovom forumu godinama, zašto poslovni dnevnik ne bi napisao članak o našim dvojbama? Evo apeliram na moderatora da proslijedi odgovornima našu zamolbu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Oko Varšavske se diže tolika buka, a ovdje ćemo nezakonito biti oštećeni za cca 30mil EURA pa nikom ništa.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ima danas clanak u Novom Listu o Lrh i tamo se spominje 2300 kn po dionici.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Samo da vam napomenem, da 1 dionica, ima isti značaj kao 100 dionica u ovom slučaju! Dakle, to se sve tretira kao mali dioničari! Ako mislite napraviti neku frku u novinama, dovoljna je samo jedna "pametna" glava, koja će sastaviti vjerodostojan tekst, potkrepljen pravnim činjenicama i plasirati ga u novine. Za početak dovoljno, iako smatram da sa svim ovim akcijama ništa nećete postići!

P.S. Smatram da je ova gore brojka od 5 dioničara sa 1750 dionica samo iluzija!?

kolega smart, evo kao što sam već jednom napravio ja ću svoje dionice izložiti na prodaji po 6000 kuna tako da se vide

Inaće sad je broj dioničara 12 a dionica 2208

Mislim da nekakva grupa nezadovoljnika kod novinara ima veću težinu, doduše novinarima bi sigurno bilo draže da u njoj su ljudi sa po 2-3 dionice 😉

Tako da pozivam i dioničare sa manjim količinama da se jave

I nemojte da mi sad to netko pokupi na prodaji 😉

hajdemo se svi naći na 6000, pa da svi vidimo koliko nas ima….. [wink]

New Report

Close