LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi mi ovdje kukamo, ironični smo, …

al samo se Ostoja smije [angry]


g. Ostoja nikada nije ništa preplatio tako da sumnjam da će i ovo. Isto takjo mu i opća situacija na tržištu apsolutno ide u prilog te izvrsno služi kao opravdanje za što nižu cijenu. Razmislite, da li bi vi dali više ako možete proći jeftinije? Što reći nego da ima izvrstan tajming. IMHO, kome paše ok a kome ne opet ok [cool]

ovo je post od prije mjesec dana……i eto očito neće to puno platiti…jbg!

Mean people suck and nice people swallow!

Za arhivu kad je gazda Ostoja preuzeo LRH.

who dares, wins

U principu nije ovo ni za dugoročne loše završilo tako dugo dok grad ima 25%+1 (a mora zbog obveze sudjelovanja u dokapitalzaciji samo treba lovu nabaviti) Ostoja ne može delistirati i squezati. Ako ga budu nadzirali ni lovu neće moći samo tako izvlačiti. I šta mu preostaje drugo nego da to dovede u red i proda nekoj Waldorf Astoriji ili sl. za pravu cifru. Samo treba to dočekati…

who dares, wins


U principu nije ovo ni za dugoročne loše završilo tako dugo dok grad ima 25%+1 (a mora zbog obveze sudjelovanja u dokapitalzaciji samo treba lovu nabaviti) Ostoja ne može delistirati i squezati. Ako ga budu nadzirali ni lovu neće moći samo tako izvlačiti. I šta mu preostaje drugo nego da to dovede u red i proda nekoj Waldorf Astoriji ili sl. za pravu cifru. Samo treba to dočekati…

U biti slažem se, o imenima nećemo, jer nikada ne znaš, ali na pravom si putu.

Druga stvar, bit će javna ponuda opasna, a onda i dokap, tako da se pripremimo na dvostruku low punch.

Ne namjeravam izlaziti iz LRH, jedino dokupiti.

Inače kolege, znam da je mnogima žao, no za sve ovo treba imati mladost i mnoštvo živaca.

Srdačan pozdrav

Kao što sam i rekao, ako uopće bude javna ponuda bit će maksimalno po tromjesečnom prosjeku… bisakov me ismijavao i tvrdio da pojma nemam i da pišem iz zavisti, a na kraju je ispalo da on piše iz pukog neznanja
Ulažite u znanje kolega bisakov pa vam se neće više događat ovakve ulagačke greške
Što sad s LRH? ništa… javna ponuda i tako je formalnost je trona Ostoji ne može donijeti ništa više nego što sad ima, a cijena će otići kroz neko vrijeme nazad na 2000 kn, a s dobom medvjeda i niže sve dok za 4-5 godina ne dođe neki veći igrač kojem će Ostoja prodati LRH. znam, sad će se svi kleti da će oni to čekati i dočekati,ali statistike pokazuju da će 95% vas prodati uskoro LRH i otići u druge likvidnije dionice gdje će se nešto događati

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

@wein

razmišljaš kao Ostoja, da ti on možda ne daje savjete šta ovdje pisati

kao nemaš lrh a toliko si dušebrižan

još nas ovdje podsvjesno nagovaraš na prodaju (tome se po ovoj cijeni i Ostoja nada)

nadam se da će postotak onih koji moraju prodati ipak biti manji od 95

wein je imao dionice snho-a


@wein

razmišljaš kao Ostoja, da ti on možda ne daje savjete šta ovdje pisati

kao nemaš lrh a toliko si dušebrižan

još nas ovdje podsvjesno nagovaraš na prodaju (tome se po ovoj cijeni i Ostoja nada)

nadam se da će postotak onih koji moraju prodati ipak biti manji od 95

SLUČAJNO IM SE INTERESI PODUDARAJU.
POČELI SU PRERANO SLAVIT,JOŠ ČEKAMO HANFU I REZULTATE PRVIH TUŽBI PROTIV OPATIJE.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

zašto danas nema limita za trgovanje?


wein je imao dionice snho-a

zašto mu je onda snho u blokadi ako je tako jeftino dobio lrh

trebao bi biti bar 300 kn [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/na-sunce-s-bajicevim-ocitovanjem-o-lrh-153786.aspx [wink]

New Report

Close