LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega, i ja čekam, i čekat ću još ako treba, ali neću sjediti skršenih ruku ako ponuda ne bude prema odluci hanfe. u suprotnom, budem ih tužil, pa do kraja, do famoznog strasbura…pa nek košta šta košta…

isto tako…

www.lociraj-popust.com



Kolega, i ja čekam, i čekat ću još ako treba, ali neću sjediti skršenih ruku ako ponuda ne bude prema odluci hanfe. u suprotnom, budem ih tužil, pa do kraja, do famoznog strasbura…pa nek košta šta košta…

isto tako…

[/quote]
NEMA NAM DRUGE

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Poštovani

Nominalna je daleko od tržišne cijene, zasita daleko

Nudim između 2100-2300kn .

Potvrdite teksutalnom porukom (SMS) kada ćete i koliko kom staviti na tržište, kao i na mail i na PM

Broj mobitel: +385 98 163 06 38

mail: matrixposlovni@gmail.com

Srdačan pozdrav

mene je ova dionica već užasno naživcirala, tako da sam odlučio kratiti portfelj za 80%. Nema tu svijetle budućnosti, ovi naši će i strasbur potplatiti.

i koga sad ona hanfa štiti?? napravili su takav petljanac da to ni Einstein ne može razriješiti

Radi se o najvišoj cijeni koja je plačena, ako je manja onda ide tromjesečni prosjek, ako ni to ne ide onda ide već nešto…, možda lov na morske pse i političare, …lets go to play [lol]

Meni je nevjerojatno da SNH i HFP/Vlada mogu proglasiti sporazum izmedu HFP i Grada Opatije nistavnim.

Jos mi je nevjerojatnije da, iako na neku foru ponistavju sporazum, Gradu Opatiji ostaje 25%+1 dionica. SNH priznaje da su te dionice u vlasnistvu Grada Opatije?! Na osnovu cega Gradu Opatiji ostaju dionice? I sta SNH ima priznavat vlasnistvo, tj kakve veze SNH ima sa tim paketom dionica?

Nisam pravnik ali ovo sve skupa izgleda jako nezakonito. Vidjet cemo rekaciju Hanfe na ponudu za preuzimanje. Mozda se u dopisu SNH misli na tromjesecni prosjek nastanka obveze Grada Opatije buduci je po sporazumu preuzeo sve moguce obveze Grada Opatije.

Koja zavrzlama.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

A nešto me zaista brine…
SNHO nije kazao, da priznaje, da imam i ja dionice i da su u mom vlasništvu! Šta da radim???
[lol]

ja ne pristajem da opatiji ide 25%+1 i šta ćemo sad? Mislim da je ovo prilično riješena situacija, mimo zakona i svih ostalih uredbi. No tako je, kako je vidjet ćemo možda za koji dan, dok se svi dogovore i nakradu……dej after jestrdaj

p.s. molim vas ljudi, nemojte se žalit, tako nikad nećemo u EU [lol]

dajte kolege gdije se može preuzeti
taj famozni sporazum da ga pročitamo
pa na banske dvore platit ćemo da neko nosi plakate
2250ca *165 000 cirka 350 000 000
pa nemreš kupit hotel uuu vinkovcima
hebiga gazda

Vidim ja svih brine koliko cete zaraditi, a sto je sa nasom Liburnijom? To je kao da ste prodali cijelu Opatiju [sad]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

kolega optija je dobro prodana, jer jaca ne mora vratiti 1,8 milijardu kuna. No mali dioničari su pušiona i gotovo. Po meni je sada možda bolje biti u snho-u nego u lrh, pošto će ostoja sada tim moći raspolagat kako želi

New Report

Close