LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Opatija nije stekla LRH kupovinom, već joj je država darovala 25+1, pa samim tim nema obavezu preuzimanja.
Država je vratila ‘dugovanje’ SNHO-u i u dogovoru sa HANF-om nema obavezu preuzimanja.

Kolega, molim vas

1. Obveza Opatije postoji, utvrđena je Rješenjem i dok to netko ne poništi Opatija je u obvezi
2. Država je "dugovanje" podmirila dionicama, SNHO je u obvezi objave preuzimanja, istu je najavio i sad je mora podnjeti u roku od 30 dana, ukoliko je iznos dugovanja koji je podmiren / broj dionica kojima je nadoknađen manji od tromjesečnog prosijeka cijena u ponudi mora biti najmanje prosječna, u protivnom cijena mora biti najmanje cijena kojom je stekao dionice

[/quote]
Aleluja,kratko i jasno.

evo jedan mali prijedlog za forum poslovni.hr, mogli bi čisto negdje sa strane postaviti linkove na službenu dokumentaciju vezanu uz određeno društvo donešenu od samog društva ili od određenih državnih institucija kako određene osobe ne bi trabunjale i zavaravale posjetitelje određene teme kako nešto postoji ili ne postoji kad postoje dokumenti o tome (npr. obaveza o objavljivanju ponude grada Opatije nastala rješenjem HANFE). npr. moglo bi se uklopiti pored članaka i diskusija…

mislim da bi to puno značilo svim forumašima i pomoglo relanijem sagledavanju činjenica, a i spriječilo osobe koje plaše druge radi vlastite eventualne dobiti ili bilo kojeg drugog motiva

ukoliko se kolege slažu dobro bi došla mala podrška pa možda tako nešto i bude postavljeno

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

I samo da još dodam.. ako je baš sve tako jasno zašto bi se država ogradila da će SNHO preuzeti sve "eventualne" obveze Opatije koje bi mogle nastati ovim sporazumom:

"Ističe i da HFP nema nikakvih obveza prema malim dioničarima i trećim osobama, odnosno da SN Holding preuzima sve moguće obveze prema malim dioničarima koje bi mogle proizići iz sporazuma o prijenosu 25 posto plus jedne dionice gradu Opatije i mogućoj obvezi objavljivanja ponude za preuzimanje. "

Čobanković na http://www.vlada.hr

Ja bih rekao da će pokušati ovako pa ako HANFA bude gnjavila to će onda biti problem SNHO, a ne više Vlade i Opatije. Vlada je i do sada zastupala mišljenje da Opatija nije u obvezi ali se HANFA nije dala. Kako će sada reagirati, vidjet ćemo uskoro. Da ne pomisli netko da je ovo nekakvo navijanje i nagovaranje dopisati ću još nešto:

Ja sam nagodbom zadovoljan jer LRH sad može krenuti u pravom smjeru a to je dugoročno najbolje za sve. I Opatiju i LRH i državu pa i za nas male dioničare.
Naravno da se nebih naljutio da mi netko sad ponudi 6000kn po dionici i vjerovatno bi takvu ponudu prihvatio no ako bi ponuda bila 3200 siguran sam da nebi prodao sve. Sve ispod toga po meni je premalo i sačuvaću dionice do daljnjeg, a nemam ih malo

Već je netko prodo par komada ispod "tromjesečnog prosjeka"…..
Kakvih tu sve tipova ima, još će netko opet prodavat po 2000 zato treba pripremit cash……


evo jedan mali prijedlog za forum poslovni.hr, mogli bi čisto negdje sa strane postaviti linkove na službenu dokumentaciju vezanu uz određeno društvo donešenu od samog društva ili od određenih državnih institucija kako određene osobe ne bi trabunjale i zavaravale posjetitelje određene teme kako nešto postoji ili ne postoji kad postoje dokumenti o tome (npr. obaveza o objavljivanju ponude grada Opatije nastala rješenjem HANFE). npr. moglo bi se uklopiti pored članaka i diskusija…

mislim da bi to puno značilo svim forumašima i pomoglo relanijem sagledavanju činjenica, a i spriječilo osobe koje plaše druge radi vlastite eventualne dobiti ili bilo kojeg drugog motiva

ukoliko se kolege slažu dobro bi došla mala podrška pa možda tako nešto i bude postavljeno

Podržavam prijedlog kolege jer mi se ni neda stalno tražiti i postavljati linkove na takve dokumente

bolje smo prošli kad je sanader
bio vrati se ivo care

4 godine čekam nagodbu i listam novine navečer od sutra da ne bi bila koja glasina o nagodbi, i dođe dan trgovanja, a lrh u minusu, a snho skoči 20% do kraja dana možda i on u minus. Malo sam u depri skužajte

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ova vlada jedino zna dobro varat i krast građane, ako su ovako snalažljivi u izigravanju zakona i pravde, pa zašto to ne probaju raditi negdje vani. Kadija te tuži, kadija te sudi


bolje smo prošli kad je sanader
bio vrati se ivo care

dok je ovakvih razmišljanja nema svijetle budućnosti [sad]

nisam nista bolje ni ocekivao od lopova u sprezi sa onim cirkusantima u vladi…a tko se uzda u hanfu kao samostalnu i strucnu instituciju nek se jos jednom pogleda u ogledalo i pita u kakvoj zemlji zivi…sve u svemu ja mu ne dam svoje dionice i cekat cu revalorizaciju i kasniju preprodaju.

bogu hvala, vremena imam a novaca mi trenutacno ne treba 🙂

lp svima [thumbsup]

buksa

"Day after yesterday"

Tko će ovo kupovat kad je sad većinski dioničar onaj koji je zaheba sve s kojima je bio u kontaktu, stradalnike, partnere,dioničare… Ovdje će bit kruha eventualno kad se on odluči ovo prodat ako ne napravi sqviz prije. Ako mu prođe ova ponuda hebem hanfu,vladu i sebe jer sam najviše kriv.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Kolega, i ja čekam, i čekat ću još ako treba, ali neću sjediti skršenih ruku ako ponuda ne bude prema odluci hanfe. u suprotnom, budem ih tužil, pa do kraja, do famoznog strasbura…pa nek košta šta košta…

Kamelija, simbol Opatije!

New Report

Close