LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo malo za razmišljanje…

Iz programa vlade:

3.2. Priprema plana privatizacije trgovačkih društava u državnom vlasništvu (preporuka i jedinicama lokalne i regionalne (područne) samouprave da učine isto) prema načelu da u državnom vlasništvu trebaju ostati samo ona koja opskrbljuju dobrima i uslugama kojima privatni sektor iz opravdanih razloga ne može efikasno opskrbljivati

Podzakonski akti:

– Donošenje Strategije Vlade Republike Hrvatske o privatizaciji trgovačkih društava u državnom vlasništvu – studeni 2010.

– Izrada Popisa društava u državnom vlasništvu za moguću
privatizaciju – srpanj 2010.

Ovo je super za firme koje će u vladu (proračun) donijeti cash.

Ali LRH nije ta priča jer nakon što se vrati Ostoji, jako, jako malo ostaje u državnom vlasništvu za cash.

Ovako pak, kada se gleda, nije loša ideja sadašnje vlade da taj "krumpir", kako voli premijerka reć’, ostavi budućoj vladi (vjerojatno ne HDZ-u) pa neka se oni bakćaju s time kako hoće….
A tako bi i dugovanje prema Ostoji naraslo i tako dodatno opteretilo buduću vladu u startu, a to je sadašnjoj (a i svakoj koja je na odlasku) mislim jedino važno-nažalost!

Eto to je moja moguć scenario, kada već svi ovdje drve što misle.

[/quote]
[rolleyes]jako vjerovatan scenarij, zatezati sa riješenjem situacije i prepuštanje slučaja političkoj formulaciji koja pobijedi na predstojećim izborima koji bi trebali biti na proljeće 2011 godine.

kad već pričate o nečemu apriori, želim napomenuti da nisu ludi pa da tako razmišljaju i predaju se unaprijed a uostalom ‘ko može reči sa sigurnošću da gube izbore i vlast ?
za godinu dana se pet puta sve može preokrenuti a i ako krene sve na bolje, što nije za odbaciti, eto preokreta… [rolleyes]

hdz-ovska vlada nas je uništila, a sdp bi nas u ovoj situaciji zakopao. S toga sam ja vječiti protivnik hdz-a, ovaj put ipak za njih i da konačno završimo onu priču- to su nam ostavili oni prije nas. Šuker se jučer opet vadio na neke dugove od prije 100 godina. Ako je tako loše stanje bilo nakon dolaska hdz-a na vlast, zašto to odma nisu rekli? Zašto se određen luksuz nije uskratio? Zašto se reforme nisu napravile? Već se to planira sada kad je voda očito došla do grla

Čisto sumnjam da će ovo čekati drugu vladu. Mislim si da ide u paketu sa svime tako da se od šume ne vidi drvo. Po intezitetu trgovine da se isto naslutiti. Jedino je pitanje pošto ?

who dares, wins

Danas je u Dnevniku sa Milićem bila reportaža o aktiviranju 40 do 60 milijardi kunakoji stoje na čekanju zbog ping-ponga naših sudova.

Oglasila se i bivša ministrica Vesna koja je potvrdila ping pong i predlaže da se nemogu 9 puta vraćat stvari nego samo jednom.

Apel je glasio: Presudite konačno nešto.

LRH se nije spominjao al jesu Rusi na Mljetu što navodno konačno kreće od sastanka sa Putinom.

To je smjer kojim će i ostale priče krenuti a LRH je samo jedna od njih.

Pozdrav svim dioničarima, a posebno našem Krleži 101!! [wink]

Novi list

Zadovoljni opatijski hotelijeri

Vaš link

LRH-R-A > IGH-R-A

Ko bi se tome nadao prije ?


LRH-R-A > IGH-R-A

Ko bi se tome nadao prije ?

a zamisli da je IGH još uvijek precijenjen…o LRH ne treba niti govoriti



LRH-R-A > IGH-R-A

Ko bi se tome nadao prije ?

a zamisli da je IGH još uvijek precijenjen…o LRH ne treba niti govoriti
[/quote]

misliš da je i LRH precijenjena ili podcijenjena?




LRH-R-A > IGH-R-A

Ko bi se tome nadao prije ?

a zamisli da je IGH još uvijek precijenjen…o LRH ne treba niti govoriti
[/quote]

misliš da je i LRH precijenjena ili podcijenjena?
[/quote]
mislim da je (taman-kako kažu ) do neke nove situacije.

A što se tiče IGH-kolega Split009 je bio darežljiv i objavio graf na zamolbu ,kolega.

LRH ponuda:
0-2400 Kn 40 komada
2401-2600 Kn 60 Komada

To je ništa u ponudi s obzirom na izdanu količinu. Dakel free float je jako jako mali.
Ako se sjetite Amtrixa koji je torbario … i to je znam da nema slobodnih dionuica.
Netko će reći još je manje na kupnji …točno ali mislim da 56 kom (što smatram ozbiljnijim) relativno OK u ovoj besparici i nelikvidnosti prometa … koje je danas bil 1.83 mil kn….strava.
Samo čuvajte jer i da hoćete ne možemo van… a mislim da imam mnogo onih koji bi unutra …a da ne palte puno.

Evo nama našeg prolupalog profesora nazad….

Šteta! Ali ipak imam savjet… malo na sunce profesore ….pogotovo ćelicu koju čuvate u hladu-možda nam bog pomogne !

New Report

Close