LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam za sutra, mada izgleda odlično a posebice kada se uzme u obzir sveopće crvenilo ali mislim da one kupovine na SNHO i ovdje nisu neki budalaši pa da mlate bez veze… [thumbsup]



@Funky

Dragi kolega ,ja ne vjerujem u ovakvu slučajnost da kada sve pada i to jakoo da LRH i SNHO
raste jakoo.
I ako su "pileće kosti" imaju jak "utjecaj" na investitore.
Pozdrav

Kolega,
Ma sve 5, samo mi je ipak smiješno gdje smo mi dogurali s "analizom tržišta"…
😉

Ma nekako imam bolestan zagorski osijećaj pobjede.
Dok cijela burza tone 2.57%, mi idemo gore 6.89%.

Ne znam što to znači (jer je takvih valova do sda bilo dosta na ovoj vrijednosnici) ali ipak mi je drago…

I tu sreću želim podijeliti s vama, dragi imaoci LRH!
😉

hehe kolega funky i ja mislim da je nekih informacija bilo, jer ne bi netko uletio po 2100, kad je bilo očito da ide ispod 1900

sretno svima, danas izašao iz crvenila baš zbog lrh i snho 🙂

da ne budem zloban,ali ako je bilo nekih informacija,u duhu posljednjih akcija hanfe,mogle bi biti poništene transakcije,a kupci ureštani .

: iako mislim da je sve splet " slučajnih " okolnosti . nako drastičnog pada SNHO,na 130..netko je pogrešno postavio nalog na kupnju,umjesto na prodaju,i potegao dionicu u blokadu . Kako su svi napeti na rezultate sudske parnice…pomislili su što su zamislili..pa opleli po LRH,oprali do 2000..što i nije loša cijena za kupnju…ali su mačci iskoristili priliku,napucali bid..a mali ,nesretni pohlepuše zaletili se do 2150…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


da ne budem zloban,ali ako je bilo nekih informacija,u duhu posljednjih akcija hanfe,mogle bi biti poništene transakcije,a kupci ureštani .

Je, HANFA je poznata po takvim akcijama… [lol]


da ne budem zloban,ali ako je bilo nekih informacija,u duhu posljednjih akcija hanfe,mogle bi biti poništene transakcije,a kupci ureštani .

: iako mislim da je sve splet " slučajnih " okolnosti . nako drastičnog pada SNHO,na 130..netko je pogrešno postavio nalog na kupnju,umjesto na prodaju,i potegao dionicu u blokadu . Kako su svi napeti na rezultate sudske parnice…pomislili su što su zamislili..pa opleli po LRH,oprali do 2000..što i nije loša cijena za kupnju…ali su mačci iskoristili priliku,napucali bid..a mali ,nesretni pohlepuše zaletili se do 2150…

Kolega, rekao bi da ste malo pretjerali…..
Ako jučerašnje transakcije kojim slučajem budu poništene zbog navodnih informacija, a ona nedavna na SLPF (znate i vi i ja koja….ona manipulatorska) nije bila, onda stvarno dižem ruke od ovog tržišta, regulatora i neka sve ide u finu…..

mislim da je lakše dokazati trgovanje insajderskim informacijama,nego ludo prosipanje po bidu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Dioničari LRH odlučuju o prodaji hotela Ostoji

(radi se samo o 2 hotela da nebi netko pomislio…)

Vaš link

ova igrica postaje dosadna [lol]

ne znam jel igrica ili ne, meni se čini da zbog ovih jadrankinih ubrzanja, netko želi skupiti što više

vidiš da je igrica

pa nebi bilo toliko koordiniranih promjena malih naloga ni da puste
live sjednicu na kojoj se razgovara o nagodbi

koma [angry]

New Report

Close