LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega pa onda pričekajte još neko vrijeme ako vam nije stiska sa novcem. ovo će sigurno dosta rasti, a u slučaju da se kretkoročno cijena spusti, spremite nešto za još malo dokupa. Ja sam jedan dio prodao na razinama 2200-2300, a sa drugim sam unutra i ne mislim to prodavati,već lagani dokup ako cijena sklizne na 1700-1800

Ako se ovaj iz skrbničkog odlučio riješiti svog paketa, bojim se da FF više neće biti tako mali…

kako ne, pa 86% drže prva 3

ne mreš bolivit..kuha se kuha (Podravka juha?)-na prodaji ispod 2100 stotine komada (hm, zašto samo dnevni nalozi), ali nitko ne želi lupiti po bidu..nakon 16 h 138/280, vs minutu prije 269/659…jako zanimljivo.

Igrači igraju igru, treba biti strpljiv.
Usput budi rečeno, zaposlenici lrh jedva čekaju razješenje situacije, broj zaposlenih nikada nije bio niži i njima je već svega preko glave. Svi se nadaju snho-u.

Kamelija, simbol Opatije!

Mislim da je na kraju krajeva dobro da smo napokon dobili jačeg prodavača, jer je trgovanje u zadnje vrijeme bilo povuci-potegni…..
Čini mi se, pak, da ni njemu nije svejedno na koliko će se istovariti…..posebno kad je danas ustvrdio da kupaca neće usfaliti…..


Mislim da je na kraju krajeva dobro da smo napokon dobili jačeg prodavača, jer je trgovanje u zadnje vrijeme bilo povuci-potegni…..

Ovakvo što majka rađa samo jednom….

29.06.2010 11:31

Prodaja 82 kom na 2000.
Prodaja 99 kom na 2499.

Nekome je dosta ove dionice (a vjerojatno i svih dionica za neko vrijeme)!

Otreso bi on po Bidu da mu je tako gadno. To su lažnjaci ali uspjelo im je proširiti paniku. Do kud sad ovo ide? Rast je bio velik u zadnje vrijeme…

who dares, wins


Otreso bi on po Bidu da mu je tako gadno. To su lažnjaci ali uspjelo im je proširiti paniku. Do kud sad ovo ide? Rast je bio velik u zadnje vrijeme…

kolege, ne podlježite panici, treba biti strpljiv, doći će naše vrijeme….

Kamelija, simbol Opatije!

nema prodaje dok nebude objave

što se događa. ima li objava ili

New Report

Close