LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije ovo sazivanje skupštine nešto bitno. Kao što znam, ovdje se dogodilo još nešto drugo…

Ako ti nije teško podijeliti s nama "to što znaš"?
Hvala,
F



http://www.poslovni.hr/vijesti/skupstina-lrh-odlucuje-o-prodaji-hotela-jadran-i-danica-150943.aspx

To će SNHO skupit, al ne bi me nit čudilo da kupuju hotel po hotel, onak skupljat sličke
[/quote]

Za 1 Kn . ?


Nije ovo sazivanje skupštine nešto bitno. Kao što znam, ovdje se dogodilo još nešto drugo…

Čudno da nitko ne komentira današnje trgovanje.
Rekao bih da je udar po bidu od 65 komada sve do i uključujući razinu 2050 sve samo ne očekivan.
Onaj tko ga je proveo sigurno nešto zna……a danas je srijeda….. [rolleyes]

nema se ovdje što komentirati ,svi hvalospjevi i bajke su ispričane, ulazimo u ponovni pad cijene prema 1500 kn -ako ne i niže ,i ponovno krug na gore ,tko je raspoložen za igru -bujrum.

tko prodaje ove količine- očito je da je to prodao onaj koji ima veće količine,zašto ih je prodao ,možda je tankih živaca,možda zna nešto što većina nezna,možda ne želi biti dioničar LRH-zbog trakavice koja traje već dugi niz godina,a kako stvari stoje i ovaj dogovor bi mogao potrajati i do izbora ako ne i poslije njih ..



Nije ovo sazivanje skupštine nešto bitno. Kao što znam, ovdje se dogodilo još nešto drugo…

Čudno da nitko ne komentira današnje trgovanje.
Rekao bih da je udar po bidu od 65 komada sve do i uključujući razinu 2050 sve samo ne očekivan.
Onaj tko ga je proveo sigurno nešto zna……a danas je srijeda….. [rolleyes]
[/quote]
Mislim da je prodaja 65 komada na niže zanemariva.
No na ovom "plitkom" tržištu ,kada već nema trgovanja ,traže se "skrivena značenja i namjere".
Možda je samo netko nestrpljiv ili mu jednostavno treba novac??? No to se ne uklapa u
"teoriju urote" i stoga takvi jednostavni,razumni zaključci nisu interesantni.
Iako mi osobno odgovara pad cijene jer sam uglavnom u cashu,mislim da je pad do 1500-1600
kuna vrlo malo vjerovatan.
Vjerovatnije je rješenje spora Država-SNHO.
Pozdrav

Lijepo kreiranje privida jakog bida da bi netko uvalio svojih 12 komada na asku. Čestitke "zavaravaču".

Da li je ”uvaljeno” ili ”uhvaćeno” 12 kom., to ćemo još vidjeti. [undecid]


Lijepo kreiranje privida jakog bida da bi netko uvalio svojih 12 komada na asku. Čestitke "zavaravaču".

i što onda ne iskrcaš svoje dionice po 2000 kn kad imaš tu na kupnji skoro 40 komada? ah da, prodao si [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Što ste mi kvarta zakuljili? Ja mu dao stotku kao zalaganje za druk, a vi tako…
[angry]

netko ponudio 2030,
jel’ to počeo lov ? [rolleyes]

Nekako mi izgleda da se "štima" tromjesečni prosjek na cca 1750-to onako odoka [wink]

Mean people suck and nice people swallow!


Nekako mi izgleda da se "štima" tromjesečni prosjek na cca 1750-to onako odoka [wink]

Osim što je trenutno tromjesečni prosijek oko 2200..

New Report

Close