LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@meister
U biti razlika našeg predviđanja nije niti tako velika s tim da ja vjerujem da dionica neće nikako
ići ispod 2000.
Ako bude nagodbe 4500-6000 kuna.
Gotovo smo se konačno uskladili.
Pozdrav



@meister

U biti razlika našeg predviđanja nije niti tako velika s tim da ja vjerujem da dionica neće nikako
ići ispod 2000.
Ako bude nagodbe 4500-6000 kuna.
Gotovo smo se konačno uskladili.
Pozdrav

Sa ovakvim fundamentalnim pokazateljima i cijena od 1000 kuna je precjenjena 100%.

EPS -70
EPS kvartalno -70
EPS ttm -4,61
P/E -465

@barbastari
BV LRH je oko 3200 kuna.
Trenutno je Opatija i dr. u obvezi preuzimanja LRH po 5990 kuna.
Vrlo brzo će biti vjerovatno i nagodba između Države i SNHO-a.
To je ono što je relevantno.
Pozdrav



@meister

U biti razlika našeg predviđanja nije niti tako velika s tim da ja vjerujem da dionica neće nikako
ići ispod 2000.
Ako bude nagodbe 4500-6000 kuna.
Gotovo smo se konačno uskladili.
Pozdrav

Mene zanima zašto između 4500-600kn, interesira me?

Srdačan pozdrav

@bisakovi

Koliki je bio BV ĐKVŠ prije dva mjeseca 5 puta veći od tržišne cijene.

Kod LRH treba napraviti revalorizaciju imovine koja nije realna jer se desio ogromni pad cijena nekretnina i do 100%.

Fižulić je bio u obavezi preuzimanja MGMA po 320 a vidimo gdje je cijena, i kako je prošla ta obaveza malo pročitajte.

[bye]



@bisakovi

Koliki je bio BV ĐKVŠ prije dva mjeseca 5 puta veći od tržišne cijene.

Kod LRH treba napraviti revalorizaciju imovine koja nije realna jer se desio ogromni pad cijena nekretnina i do 100%.

Fižulić je bio u obavezi preuzimanja MGMA po 320 a vidimo gdje je cijena, i kako je prošla ta obaveza malo pročitajte.

[bye]


Točno je da treba napraviti revalorizaciju imovine jer je ista puno veća.
Pozdrav




@meister

U biti razlika našeg predviđanja nije niti tako velika s tim da ja vjerujem da dionica neće nikako
ići ispod 2000.
Ako bude nagodbe 4500-6000 kuna.
Gotovo smo se konačno uskladili.
Pozdrav

Mene zanima zašto između 4500-600kn, interesira me?

Srdačan pozdrav
[/quote]

Reći ću ti ja zašto ja mislim da bi mogla na te razine.

4500

"Taj je dug prema dostupnim podacima iznosio 570 milijuna kuna. U trenutku nagodbe s državom, u kolovozu 2005., uz kamate se popeo na oko 950 milijuna kuna."

http://www.poslovni.hr/40444.aspx

Ako je nagodba sklopljena za tih 950 milijuna, onda se od toga oduzme mislim 162 milijuna koje će dobiti u novcu i ostatak podijeli sa dionicama koje dobija. I onda bi cijena trebala biti nešto ispod 4500 kn. SNHO se odriče kamata od 2005. na ovamo, odriče se obeštećenja…

"Prema procjenama Slavka Tešije, sudskog vještaka za financije, koji je prema narudžbi Vlade i HFP-a prošle jeseni izradio pravnu ekspertizu čitavog slučaja, Vlada će, prihvati li nagodbu uštedjeti oko 640 milijuna kuna s obzirom na trenutna ukupna potraživanja SN Holdinga koja debelo premašuju milijardu kuna."

Ako je 2007 – 2008 dug bio 1,3 mlrd sad iznosi najvjerojatnije preko 1,5 mlrd. Manje onih 640 milijuna kn uštede, dug se vrti oko 900 milijuna.

6000

SNHO preuzima obvezu javne ponude od Opatije.

Only God, Muammar and Libya!



@bisakovi

Koliki je bio BV ĐKVŠ prije dva mjeseca 5 puta veći od tržišne cijene.

Kod LRH treba napraviti revalorizaciju imovine koja nije realna jer se desio ogromni pad cijena nekretnina i do 100%.

Fižulić je bio u obavezi preuzimanja MGMA po 320 a vidimo gdje je cijena, i kako je prošla ta obaveza malo pročitajte.

[bye]

koje ti kretenarije pišeš! pa imovina je vrednovana 1994. kod privatizacije, m2 je od onda poskupio 500% sa svom krizom tako da BV će može skočiti nekoliko puta kad se napravi revalorizacija imovine. pad nekretnina od 100%??? koje budalaštine!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

@dadoo
bez nervoze…kvazišpekulanata će u ovoj dionici biti sve više kako se bude primicala nagodba, jednostavno ih treba ignorirati

Šta se desi, da cjene nekretnina padu za 100%? Hahahahah!
Sve hotele dobiješ za jednu lipu (i još ti prodavatelj treba vratiti 1 lipu).
Puno pozdrava!




@bisakovi

Koliki je bio BV ĐKVŠ prije dva mjeseca 5 puta veći od tržišne cijene.

Kod LRH treba napraviti revalorizaciju imovine koja nije realna jer se desio ogromni pad cijena nekretnina i do 100%.

Fižulić je bio u obavezi preuzimanja MGMA po 320 a vidimo gdje je cijena, i kako je prošla ta obaveza malo pročitajte.

[bye]

koje ti kretenarije pišeš! pa imovina je vrednovana 1994. kod privatizacije, m2 je od onda poskupio 500% sa svom krizom tako da BV će može skočiti nekoliko puta kad se napravi revalorizacija imovine. pad nekretnina od 100%??? koje budalaštine!
[/quote]
Ne piši gluposti i ne izmišljaj laži da je imovina vrednovana 1994 imovina je usklađene i revalozirana prije ovog velikog pada cijena nekretnina koji se desio.

Rađe malo pogledaj a ne navlači ljude bez veze.

@barbastari
Lrh ne posluje sa gubitkom,što je izvanredno obzirom na okolnosti.
S privatiziranjem i novim ulaganjem ovo Društvo će biti puno vrednije.
I cijena preuzimanja od 5990 nije loša!!!
I naravno , LRH ne treba i ne smije snižavati cijene već povećavati i uvoditi nove
sadržaje.
Ova hotelska kuća ima sjajnu budućnost.
Pozdrav

New Report

Close