LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31069

U Opatiji, 11. lipnja 2010.g.

ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Ivana Lučića 2a
Zagreb

P R I O P Ć E NJ E

Poštovani,

sukladno Pravilima Burze obavještavamo vas da će se dana 18. lipnja 2010.g. održati sjednica Nadzornog odbora Liburnia Riviera Hoteli d.d.,Opatija, na kojoj će se raspravljati o Godišnjem izvješću o poslovanju društva Liburnia Riviera Hoteli d.d., Opatija u 2009.g..

S poštovanjem,

Glavni pravni savjetnik:

Željko Borić, dipl. iur., v.r.

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

izgleda d aidemo prema normali 1800kn žalosno ali istinito
makar će ljudi imati šanse za dokup
a sn želim više sreće sa drugom firmom

Kupnja se promijenila, prodaja ojačala, no sve u svemu daljnja korekcija je na neki način neizbježna

Srdačan pozdrav

tu smo dismo nema vanka do do ponude bila
ona 1800 ili 6000 svi smo zacementirani
ma i oni koji su ušli nisko neda im vrag mira
samo da jaca kaže svoje i to je gotava 20godišnja agonija
u pozitivnm ili negativnom smislu

Matrix je htio skupiti što više dionica na jeftinjaka, pa je probao ići na rušenje cijene putem ponuda na PM….ali da je htio fer borbu, mogao se isto tako postaviti na ask sa 50 komada, kao trenutno kolega na 2150……sve je to u istu svrhu…..


Kupnja se promijenila, prodaja ojačala, no sve u svemu daljnja korekcija je na neki način neizbježna

Srdačan pozdrav


@Matrix
,
Nakon onog mog posta i predviđanja o generalnom padu, sada ti drviš upravo ono što je po meni bez veze…
Ovo sada nema nikakve veze sa LRH nego je trend svega okologa pa tako i LRH. Ništa se nije promijenilo u LRH da bi se cijena "korigirala".

Ali eto sada imaš priliku dokupiti to što si tražio na PM … osim ako cijenu sam ne rušiš sa svojim dionicama
😉

Ode pedesetica…

pec pec [bye]

LRH-R-A 2.149,00 4 8.596,00 14.6.2010 14:35:58
LRH-R-A 2.150,00 50 107.500,00 14.6.2010 14:35:58

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Jača kupnja na LRH i SNHO [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

mislim da je jaca rekla nešto i nakon 13 sati na onoj tiskovnoj u podne [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Gledam ovih dana koliko je u Opatiji (LRH) oronulih hotela, pa nije čudno da LRH nije zadužena, još bi samo to trebalo, da su još i zaduženi uz sve te oronule nekretnine u koje će trebati uložiti hrpu love. U Imperialu košta polupansion na kraju junija isto, kao soba sa doručkom negdje recimo na Krku.

O parkiranju, kako automobila tako i brodica, da ne govorim…

Grebza,
kako ti to zoveš "junij" a imaš takav nick? Mi tako nikada nismo govorili u Zagrebu!
Mislim da si potpuno druga osoba nego što se predstavljaš…

A što se tiče oronulosti …
Tvoja izjava je jako jako neodmjereno izrečena. Bio sam u nekoliko hotela (zadnji recimo Adriatic) i sve je OK. Ne znam koja je razina tvojih hotela ali ovi su meni sasvim ok.

A što se tiče parkinga…to je problem cijele Opatije, Dubrovnika…treba dalje?
Ajmo što još ne valja…ah znam! Da LRH ne ostane na 2400 nega "Korekcija" do 1600!
😉
[/quote]

Ne znam odakle ti osnova da mi predbacuješ neodmjerenost u izjavama. Ja sam samo konstatirao, da je u LRH potrebno investirati dosta love, ako se žele postići bolji rezultati od ovih koje tvrtka postiže sada. A sada mislim, da postiže mizerne rezultate. Gledano očima investitora i poduzetnika a ne očima direktora tvrtke, pojedinaca nejasne vrijednosti koji možda u LRH uzimaju dobru plaću , očima političara. Ako se tebi i ostalima čini prihvatiljvo , da u Amaliji, Imperialu i sličnim hotelima ima krajem junija/lipnja ima mjesta po 30 i nešto eura na dan za polupansion onda, molim izvolite mi ispričati priču o tome zašto je to dobro…meni se sviđa kao potrošaču, jer me ne smeta oronuli interier, ja ionako tamo neću ostavit neku lovu vrijednu spomena..

a junij i ne lipanj dragi moj, pa mi smo na netu, junij je međunarodno prihvaćen naziv za 6. mjesec ,
a kako ga mi zovemo u Zagrebu i drugdje, to je stvar lokalne prirode i nemoj se opterećivati takvim tricama. 🙂

bok

http://www.vecernji.hr/biznis/cak-14-tvrtki-kasni-objavom-ponude-preuzimanjem-clanak-154256

who dares, wins

New Report

Close