LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"Profesor" nam je postao šire ruke….

Kako samo zna da na njega mislim…odmah se je javio!
😉

plivaj,plivaj samo plivaj jooj kakva smo salata

ej a možda u jesen rodi grožđe samo mislim kasna berba 201?

eh sad nas hanfa negleda po posebnom režimu
padamo ispod na 1600 polako ali tiho

sa dokupom ste mogli jos malo pricekati jer MACD i RSI pokazuju pad…

ocekujem da ce cijena padati do 1500-1600, na razine na kojima su pocele spekulativne kupnje.
ako se sporazum ne dogodi do jeseni i 1000 nije nemoguca razina.

ovo postaje opasna dionica

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ja bih pucao ali nemam municije je koja banka daje margin za lrh
i koliko

ai ovo da je nagodba propala sn bi bio 90 a nama nije bitno

Kolega 101, sad kad ste već 3 puta "ošinuli" po SNu, ne mogu više ne reagirati……
Ako ćemo iskreno, "vi" odnosno LRH ste bez SNa u nebranom groždu, kako god da okrenete (do eventualne privatizacije). Cijena može itekako potonuti, jer vam nitko ne garantira koliko će SN ponuditi za dionicu ako dodje do nagodbe (sve je predmet nagadjanja), a SN je u win-win situaciji jer bez obzira propala nagodba ili ne, on je u jako dobroj poziciji da dobije spor na sudu (potvrdili pravni stručnjaci etc), a kad se to desi cijena će mu debelo premašiti trenutne razine, tako da će svi njegovi dioničari kad-tad doći na svoje, što se, pak, za LRH ne može sa sigurnošću tvrditi.

eh meister pa nije greda nema prodaje ispod 6000
tako mi je mama rekla to nam je heroina

kolega Meister malo pretjerujete, na 1000kn ovu dionicu nećete gledati sigurno. 6 milja prometa na današnjoj burzi i vi kolega 101 očekujete da bi ovo trebalo rasti. Kad se vrati promet na burzu, vratit će se i cijena, ovako slijedi lagano stagniranje, jer još uvijek ima onih koji su se ukrcavali na 1500-1600, a najgore su one drhvate ručice koje su se ukrcavale na 2200-2400, pa sada žele izaći


sa dokupom ste mogli jos malo pricekati jer MACD i RSI pokazuju pad…

ocekujem da ce cijena padati do 1500-1600, na razine na kojima su pocele spekulativne kupnje.
ako se sporazum ne dogodi do jeseni i 1000 nije nemoguca razina.

ovo postaje opasna dionica

Očekujem da cijena naraste na 3000kn, a ako se nagodba dogodi do jeseni i 6000 kn nije nemoguća razina.
Ovo postaje dionica sa izrazitim potencijalom.

Bolje ti nama reci da li MACD i RSI pokazuju datum nagodbe?


kolega Meister malo pretjerujete, na 1000kn ovu dionicu nećete gledati sigurno. 6 milja prometa na današnjoj burzi i vi kolega 101 očekujete da bi ovo trebalo rasti. Kad se vrati promet na burzu, vratit će se i cijena, ovako slijedi lagano stagniranje, jer još uvijek ima onih koji su se ukrcavali na 1500-1600, a najgore su one drhvate ručice koje su se ukrcavale na 2200-2400, pa sada žele izaći

ma daj takvi kao dotični gospon ste sve u ukopali
lrh vrijedi sigurno 3500-6000 na javnom tarsaprentnom natječaju
a sn je dionica u mutnom meni iskreno nebih volio da opatiju dobije takav
gospodin

sn dobija lrh !00% tu nema govora, jer je to najpametnije rješenje za Vladu. A koliko lrh vrijedi teško je reći, no mogla bi nas sve iznenaditi čim se taj postupak okonča. Imam podosta lrh i odgovara mi rast cijene, no isto tako mi odgovara i pad jer ću ju u tom slučaju nadokupiti.

New Report

Close