LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bilo bi dobro da nagodba dođe što prije
da možemo dokupit ostlo dok je ovakvo stanje

hahaha kolega to bi zaista bilo predivno, no ja ne mislim da će to prije 3Q, a tada će i cijene drugih dionica biti puno više

Nažalost, po svemu sudeći…idemo opet na niže grane do jedne nove "prilike".

Čitamo se na jesen jer ovo je skončana priča za ovo ljeto….

Lp dragoj grupi.


Nažalost, po svemu sudeći…idemo opet na niže grane do jedne nove "prilike".

Čitamo se na jesen jer ovo je skončana priča za ovo ljeto….

Lp dragoj grupi.

Vidjet ćemo kako će se situacija razvijati, ali ništa definitivno prije jeseni.

Kako su samo neki navlačili na PM kako će tada i tada biti konačna odluka…društvo uživajte i čitamo se 😉

Srdačan pozdrav

za kaj prije jeseni kao da se nas nekaj pita
kad budemo vidjeli stotke na kupnji i prodaji to je to
a ne ovo kokošarenje

Ja i dalje mislim da će nagodba biti do 28.6, a ako ne onda barem do dana grada Opatije,a to je negdje sredinom srpnja


Ja i dalje mislim da će nagodba biti do 28.6, a ako ne onda barem do dana grada Opatije,a to je negdje sredinom srpnja

Ima logike i u ljeto … raja je na GO i nekakva ozbiljna frka se ne može podignuti.
Nažalost to vrijedi i za nas ako rješenje bude onako …HUP frendly i bez poštivanja prava, zakona i sl.

Do nedavno su se iskrcavale 30-tke, a sada 8-ice.
Vidi se da je recesija.
[lol]

šta mislite da smo baš svi ovce mislim na ove što sami sa sobom trguju


šta mislite da smo baš svi ovce mislim na ove što sami sa sobom trguju

Kolega da li se Vi osjećate ovcom,Vaša je stvar,ali pojednostavljati ovako stvari je apsurdno.
Ja lagano dokupljujem od nepoznatih prodavaoca(zar se burza na tome ne bazira) i pri tome se
ne rukovodim teorijama urote i "crtanim filmovima" već procjenom da se nagodba približava.
Pozdrav

Vrlo često se na ovim stranicama piše o nekakvim "zavjerama", nekim "velikim" igračima koji "drmaju" burzom.. Npr na ovoj dionici se u prvih 10 skoro ništa ne dešava već mjesecima a zadnji na top 10 ima nekih 800 komada!! Tko su onda ti veliki igrači?? Kao i kolega bisakovi i ja sam npr ovih dana dokupio nekih 20ak komada i to ne sam od sebe 😉 Možda doduše to i jesu "moje" dionice koje sam prodavao u zadnjih 20ak dana… Mislim da stvarno ne treba izmišljati neke velike manipulatore i zavjere… Da nebi nekoga zbunio, ja sam skuplja pomalo LRH više od godinu dana i tu sam dugoročno, tj. nadam se ne baš tako "dugoročno" ;)) a ovaj dio koji prodam ili dokupim je samo vrlo, vrlo mali dio portfelja

"Profesor" nam je postao šire ruke….

New Report

Close