LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kome bi prodali veču količinu…MMF-u? Ostalo je na kupnji 75 komada…
[/quote]
Kolega svi dnevni nalozi se brišu u 16 h.
Kupnja je već danima solidna i u pravilu je oko 250-320 komada na bidu,a takav je i ask s tim da
se danas na kraju trgovanja nešto ask pojačao.
Dakle svi neizvršeni nalozi ,uključivo i moj od 41 komada, su obrisani na kraju trgovanja.
Pozdrav

A kome bi prodali veču količinu…MMF-u? Ostalo je na kupnji 75 komada…


Kolega svi dnevni nalozi se brišu u 16 h.
Kupnja je već danima solidna i u pravilu je oko 250-320 komada na bidu,a takav je i ask s tim da
se danas na kraju trgovanja nešto ask pojačao.
Dakle svi neizvršeni nalozi ,uključivo i moj od 41 komada, su obrisani na kraju trgovanja.
Pozdrav
[/quote]

Kupnja je solidna kao i na lkpc onih 1800 danas.Na lrh je bilo danas 100kom na kupnji negde na 70 ak se dobro sjecam.Meni smrdi kad netko fiktivno bilda bid a ask se istovremeno pojačava…sutra je novi dan.. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega Golubov, ako ćemo biti realni onda treba pogledati i ask :
– cca 120 do 3000 kn
– a do 6000 samo 60 kom.
– i do 10.000 još cca 60 kom.
Ni to nije baš neki broj.
U privicima se to lijepo vidi.

btw. kada se govori o skidanju dnevnih naloga u 16:00 ni to nije sasvim toćno jer znam da neki dnevni ostaju i dalje…

Kupnja je solidna kao i na lkpc onih 1800 danas.Na lrh je bilo danas 100kom na kupnji negde na 70 ak se dobro sjecam.Meni smrdi kad netko fiktivno bilda bid a ask se istovremeno pojačava…sutra je novi dan.. [undecid]

ali kolega, učitajte još jednom moj prilog pa pogledajte u koliko je sati tek počela trgovina!

stvarate paniku i nadam se da ovo ne radite samo sa namjerom da za par dana započnete kupovinu

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

je ovo plašenje i pad prema 2000 sve mi se čini ono prvo

ma morat će je privatizirat kad tad ali mi je žao kolega iz sn
oni bi se mogli načekat

jao kakva navlakuša gledajte prodaju od 12 do pola 1

101inico zašto danas šteka radio emitiranje!?

ps 101, EU je lagano preko -2 a mi se dostojanstveno držimo, i kupci i prodavatelji kao da imaju nekakav interes! Zamislite!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

izgleda da sam se zeznuo

Nevezano za nagodbu

Predsjednica Vlade s predsjednikom Grupe Lukšić

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/priopcenja_za_javnost/2010/lipanj/predsjednica_vlade_s_predsjednikom_grupe_luksic

Najvažnije je da nikada nije osporavao interes za Babin kuk u Dubrovniku ( Valamar),stoga ne neki način vidim potencijalnu suradnju ili preuzimanje u budućnosti u turizmu.

Guillermo Luksic Craig

http://people.forbes.com/profile/guillermo-luksic-craig/9747

Srdačan pozdrav

Zanima me da li je itko od forumaša podnio tužbu protiv Opatije? Koliki su tu troškovi i dajte da to raspravimo ako nas ima više koji smo to voljni da napravimo zajedničku tužbu. Ako do nagodbe dođe u međuvremenu s prihvatljivom cijenom pretpostavljam da je lako povući tužbu.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Zanima me da li je itko od forumaša podnio tužbu protiv Opatije? Koliki su tu troškovi i dajte da to raspravimo ako nas ima više koji smo to voljni da napravimo zajedničku tužbu. Ako do nagodbe dođe u međuvremenu s prihvatljivom cijenom pretpostavljam da je lako povući tužbu.

Lako je "povući tužbu" samo ko će platiti troškove, jer njih snose u najbolju ruku podjenako obje strane!

New Report

Close