LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moj validni link koji me je vodio na zadnju stranicu ovog topica na forumu je bio:
http://www.poslovni.hr/forum/lrh-liburnia-riviera-hoteli-dd-823.aspx

Sada je zadnja starnica 386.

Gdje su nestale ostale stranice!!!!!

Kolega ovako na brzinu čitajući palo mi je na pamet da ste promijenili broj postova prikazanih na jednoj stranici (to vam je negdje u postavkama foruma) pa vam se sad promijenio ukupni broj stranica, ali vam je broj postova najvjerojatniji isti tj. nije se ništa izgubilo. Naravno, moguće da sam u krivu. Ovo što sad ja pišem meni je na 386oj stranici
pozdrav

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Danas sam lovio nešto sitno LRH i izludila su me ova dvojica s nalozima od 10 kom i 11 kom. Ne znam čiji su ali očito služe samo liparenje i dizanje ljestvice. Kad su konačno prošli ovi nalozi po 2455, odmah su se povukli na 240x i sad vidim opet lipare na razinama 241x i izluđuju druge… Lijepo kad mozes cijeli dan samo piljiti u monitor i čačkati po tastaturi. Ne znam samo kako im se da za taj kikiriki….

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

to im je posel
ma kad sam ulazio 2005 govorili su sad će privatizacija
danas 2010 i nikaj bojim se da je maister beloder
imali prvo tko može više da puši ovo čekanje ja mogu
zašto zato što sam pušioničar

je je, nagodba je potpisana, moš mislit!

dokle god nema elemenata prisile nikome se ne žuri!

recite kolege, koji ste tako sigurni u postojanje nagodbe, da li vas ove firme na nešto podsjećaju:
Elektropromet, Industrogradnja, Jadran TMN, Jadrankamen, Kamensko, Laguna, Magma, TOZ

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Danas sam lovio nešto sitno LRH i izludila su me ova dvojica s nalozima od 10 kom i 11 kom. Ne znam čiji su ali očito služe samo liparenje i dizanje ljestvice. Kad su konačno prošli ovi nalozi po 2455, odmah su se povukli na 240x i sad vidim opet lipare na razinama 241x i izluđuju druge… Lijepo kad mozes cijeli dan samo piljiti u monitor i čačkati po tastaturi. Ne znam samo kako im se da za taj kikiriki….

Ne moras piljit u kompjuter cijeli dan. Sve to moze radit kompjuter prema predodredenom algoritmu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Danas sam lovio nešto sitno LRH i izludila su me ova dvojica s nalozima od 10 kom i 11 kom. Ne znam čiji su ali očito služe samo liparenje i dizanje ljestvice. Kad su konačno prošli ovi nalozi po 2455, odmah su se povukli na 240x i sad vidim opet lipare na razinama 241x i izluđuju druge… Lijepo kad mozes cijeli dan samo piljiti u monitor i čačkati po tastaturi. Ne znam samo kako im se da za taj kikiriki….

Ne moras piljit u kompjuter cijeli dan. Sve to moze radit kompjuter prema predodredenom algoritmu.
[/quote]

Uf uf …sada si ga nasao….
A algoritam je od cifra x – y uvijek budi za 1 lipu veći na bidu?

Ako je…koji je prg koji to tako pameno radi…
Nisam čuo za to…
Hvala,

o da

postoje razni programi, a ovaj je jedan od najjednostavnijih.
cijeli pad u americi prije koji tjedan su napravila rucunala samo od sebe, a da su bila nadgledana taj pad se ne bi dogodio.

osobno mi se najvise svidja algoritam koji prati bid ili ask te izvrsi kupnju ili prodaju svega sekundu nakon što se pojavi adekvatna ponuda i u to zadanom volumenu. ukoliko se pojavi ponuda od svega par dionica algoritam miruje.

evo interesantan link Vaš link

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Ljep promet i još ljepši pad danas…izgleda opet netko nešto saznao prije ostalih [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne vjerujem da je takav slučaj…..da je u pitanju izostanak dogovora oko nagodbe, pad bi bio daleko veći…..realno gledajući najmanje do 2000kn.
Moguće da su nekom samo popustile kočnice (kao i na SNHO ranije danas)……jednostavno im dojadilo čekanje.


Ljep promet i još ljepši pad danas…izgleda opet netko nešto saznao prije ostalih [undecid]

jao kolega!

pa da je netko saznao, da li doista da bi promet bio ovako malen?

današnja trgovina u prilogu

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Ljep promet i još ljepši pad danas…izgleda opet netko nešto saznao prije ostalih [undecid]

jao kolega!

pa da je netko saznao, da li doista da bi promet bio ovako malen?

današnja trgovina u prilogu
[/quote]

A kome bi prodali veču količinu…MMF-u? Ostalo je na kupnji 75 komada…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

To su samo otkazani dnevni nalozi na kraju radnog vremena…..
Bez brige….kad bi netko očajan odlučio udriti ispod 2000 već bi se našto podosta zainteresiran…..s nagodbom ili bez nje….. [rolleyes]

New Report

Close